‘خیلی شدید.’ غرب ملبورن مرد 10 روز ماجراجویی پیاده روی ویژه در ‘Highline’ فیلم

فلوریدا تودی | No comments

پنج تجربه از راه دور کوهنورد سوار بر باور نکردنی 10 روزه سفر در سراسر ایالت یوتا را از راه دور Uinta Highline دنباله. در طول راه آنها روبرو می شوند خطر ماجراجویی و کشف خود.

در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند طرح یک فیلم خوب آن است.

“Highline” یک فیلم مستند در مورد پنج تن از دوستان که سفر به بیابان برای ماجراجویی از طول عمر, برای اولین بار در ایالت یوتا در ماه ژانویه است. یکی از پنج کوهنورد برجسته در این فیلم مت Favero از غرب ملبورن.

از طریق کار خود را به عنوان مدیر بازاریابی در Zpacks غرب ملبورن شرکت است که باعث می شود نور فوق العاده پیاده روی و تجهیزات Favero در ارتباط با کریس Smead بنیانگذار Outmersive فیلم. این دو شروع به لگد زدن در اطراف ایده برای فیلم کوتاه در مورد پیاده روی که در نهایت تکامل یافته را به فیلم سینمایی “Highline.”

این Uinta Highline دنباله ارائه مجموعه ای منحصر به فرد از چالش است. حتی برای با تجربه کوهنورد بیماری ارتفاع مشکل بود به عنوان قرار گرفتن در معرض در طول طوفان و ناوبری. از دور داد کوهنورد احساس آرامش و تنهایی, اما آن را نیز در سمت چپ آنها را بدون اتصال.

اما با وجود این چالش های این سفر بود زیبا و با ارزش است. “نیمی از دلیل بسیاری از ما در خارج وجود دارد, ماجراجویی,” Favero گفت.

وجود خواهد داشت یک غربالگری و پس از پرسش و پاسخ با بازیگران و خدمه در Cinemaworld در غرب ملبورن در 6:45 p. m. روز شنبه, فوریه. 28. بلیط ها محدود است و تنها در دسترس highlinefilm.com.

‘Coming Clean’: مستند برجسته مخدر بحران در شهرستان Brevard

بیشتر: ‘چیزهای راست’ در فیلم برداری لری Wilson پارک

دوم مرکزی فلوریدا نشان برگزار خواهد شد در 6 p. m. روز شنبه, فوریه. 29 در اری فروشگاه 430 N. اورلاندو Ave. زمستان در پارک. محدود کرسی های آزاد هستند اما ثبت نام مورد نیاز است در این فیلم ،

اگر شما نمی توانید یک بلیط به یکی از محلی نمایش شما هنوز هم شانس خود را برای دیدن این فیلم. با توجه به Smead, “Highline” در دسترس خواهد بود در ماه های آینده از طریق عمده جریان آنلاین خدمات از جمله آمازون نخست Google Play و iTunes.

فلوریدا امروز مصاحبه Favero در مورد سفر خود را در سراسر Highline دنباله.

سوال: این بلند پروازانه ماجراجویی پیاده روی. آنچه در مجموعه این ایده در حال حرکت?

پاسخ: این Highline دنباله دار در ایالت یوتا واقعا به نام به من به خاطر آن بود تا از راه دور. آن را در واقع واقعا سخت برای پیدا کردن اطلاعات بر روی مسیر خود را از طریق کوه ها و پس از آن ساخته شده آن را به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک چالش. ارتفاع بالا بود تمام آب و هوا می شود دیوانه تمام تصاویر فقط نگاه زیبا. من آن را انداخت کریس (Smead کارگردان فیلم) و او شروع به تحقیق در مورد این منطقه است. ناگهان یک پروژه کوچک که قرار بود به مانند 5 تا 10 دقیقه تبدیل به دو ساعت فیلم مستند است.

س: توضیحات می گوید این فیلم لمس در برخی از سنگین موضوع از جمله PTSD بازیابی, بازیابی اعتیاد و خیلی بیشتر. آنچه می تواند به شما به من بگویید در مورد آن ؟

یک: هر فرد خود را فردی داستان: چرا ما نیاز به فضای درمانی ؟ با من آن بود آن را با تمرکز بر مبارزات با دختر من. او متولد شده با نقص قلبی و او تا به حال به عمل جراحی قلب باز که او بود 6 ماه های قدیمی. یکی از بچه ها بود واقعا رابطه بد و او واقعا مورد نیاز پیاده روی. که واقعا به او کمک کرد تا بفهمند که آنچه که او واقعا می خواست از زندگی. و سپس شما باید واقعا تاریک داستان: یکی که حول محور بیش از 50 سال از اعتیاد و یکی دیگر است PTSD. آن بسیار شدید.

س: آنچه در آن است در مورد بودن در خارج از منزل است که طنین انداز با شما ؟

یک: برای من این دو قسم است. این ماجرا نمی دانستند چه در آینده. شما می توانید پیاده روی دنباله همان دو بار و آن را کاملا متفاوت است. و همچنین چالش های فیزیکی. این پاداش به خودتان فشار به مکان شما هرگز قبل از در نظر … چقدر شما می توانید بروید, چگونه بالا شما می توانید صعود چگونه بسیاری از مایل شما می توانید در یک روز.

Q: آیا شما همیشه احساس می کنید مانند شما در خطر است ؟

یک: ما بالای درخت خط و ما رو گرفتار در مجنون رعد و برق و تگرگ و طوفان. ما همه در حال اجرا و تقلا سعی کنید برای رسیدن به جایی که درختان بودند بنابراین ما می تواند پنهان است. این بدترین طوفان من تا کنون بوده است. این هیچ شوخی وجود دارد; بعد از ظهر رعد و برق می شود ، من فکر نمی کنم من تا کنون بوده است که به رعد و برق زده بودن.

س: چه چیزی شما امیدوارم که مخاطبان را به دور از این فیلم ؟

یک: من فکر می کنم بین ما پنج نفر و چیزهایی که ما از طریق رفت و آن را چگونه relatable این داستان ها را برای افراد مختلف. همه دارای یک داستان و شما تنها نیستید در هر نوع درد و رنج است که شما تا به حال. شما می توانید از طریق هر آنچه که شما در حال رفتن را از طریق و شما می توانید دستیابی به چیزهای شگفت انگیز شما می توانید با انجام کارهای شگفت انگیز بدون توجه به آنچه شما در حال رفتن را از طریق. به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید پیدا کردن چیزی است که شما در مورد پرشور, آن می تواند کمک به شما در غلبه بر مبارزات.

‘Highline’

چه: نمایش فیلم, به دنبال یک Q&A با بازیگران و خدمه

که در آن: Cinemaworld, 4345 W. جدید هیون Ave. ملبورن

زمان: 6:45 p. m. روز شنبه, فوریه. 28

هزینه: بلیط ها $8 تنها در دسترس highlinefilm.com.

در وب: highlinefilm.com و youtu.بود/vbl2jFkaD28

کریستینا LaFortune سرگرمی و TgIF سردبیر در فلوریدا امروز. او را دنبال کنید در Facebook در facebook.com/christinalafortune در توییتر در @lafortunec و یا ارسال یک ایمیل به در [email protected]

این که آیا شما علاقه مند به موسیقی و تئاتر و جشنواره ها یا سایر سرگرمی های محلی فلوریدا امروز کردم تا شما پوشیده شده است. پشتیبانی محلی نگاری با اشتراک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>