اولیه: Jackson شهردار تایید ساندرز برای رئیس جمهور. بازیگر Sela Ward پشت بلومبرگ

لدگر | No comments

جکسون شهردار چکو Antar لومومبا تایید کرده است برنی ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری بود و در کارولینای جنوبی روز جمعه انتخاباتی سناتور جلوتر از دولت که اصلی شهرستان سخنگوی تایید کرد.

در ضمن بازیگر Sela Ward, یک نصف النهار بومی گفت: او را تایید کرده مایک بلومبرگ برای رئیس جمهور و به عنوان بلومبرگ دولت campaign co-صندلی با شوهر سابق سنای آمریکا نامزد Howard شرمن.

لومومبا اشاره کرد در هفته گذشته به شیپور لجر که او به احتمال زیاد تایید خواهد Sanders, اما نمی خواهد آن را تایید. روز جمعه یک BuzzFeed خبر گفت: شهردار انتخاب شد رسمی پس از او برگزار اخیر “مردم حزبی” که در آن یک گروه از جکسون ساکنان رای به بازگشت Sanders.

“ساندرز سناتور. رز به بالا” لومومبا گفت BuzzFeed از حزبی که در آن او گفت: نمایندگان برای Sanders, جو بایدن, بلومبرگ و الیزابت وارن نیز به زمین. “در سطح شخصی دیابت ساندرز افزایش می یابد به بالا برای من چرا که او نشان داده است که بیشترین سازگاری و من فکر می کنم که سیاست های خود و آنچه که او تا به ترتیب اولویت در مبارزات انتخاباتی خود صحبت می کند به این مسائل است که ما بیشتر نگران در می سی سی پی.”

به عنوان رهبر بزرگترین شهر می سی سی پی است که ساکنان آن عمدتا دموکرات لومومبا را تایید می تواند یک افزایش بزرگ به ساندرز در مارس 10 اصلی که می افتد یک هفته بعد از سه شنبه. ساندرز نیز امید مترقی شهردار حمایت می دهد و او را در آخرین لحظات به کمک آشنائی آفریقایی رای دهندگان آمریکایی در کارولینای جنوبی است.

ساندرز گرفته است سرب در اوایل دموکراتیک اولیه برنده شدن در هر دو نوادا و, New Hampshire.

ایسنا — دیر-comer به نژاد است که در عین حال به نظر می رسد در یک رای گیری سرمایه گذاری منابع قابل توجهی در می سی سی پی. او را استخدام بیش از 20 کارکنان به مراتب بیش از هر نامزد دیگر و سازماندهی حدود 200 داوطلب. او نیز خریداری تلویزیون و رادیو و روزنامه و تبلیغات در دولت است.

سابق شهردار نیویورک به صف نزدیک به دو دوجین می سی سی پی تاییدیه در هفته های اخیر از جمله دولت و نمایندگان شهرداران از توپلو و النهار چند Hinds شهرستان سرپرستان و دیگران.

خود را بیشتر برجسته می سی سی پی, حمایت, بخش, است که برنده امی و گلدن گلوب و بهترین و شناخته شده برای تلویزیون کار در “خواهر” “و بار دیگر” و “CSI: NY” و همچنین فیلم های “فراری” و “دختر رفته.”

بیشتر: بلومبرگ در می سی سی پی: سیاهی عدالت کیفری اصلاح مذاکرات متوقف و Frisk’

“من امیدوارم که شما گرامی از می سی سی پی خواهد پیوستن به دست با من در حمایت از مایک” بخش در بیانیه ای گفت. “این یک لحظه بحرانی در کشور ما مسیر. ما باید با استفاده از صدای ما به طوری که ما با هم می توانید دیکته می کند که ما باید در کاخ سفید خواهد شد که توانمند سازی و محافظت از ما و مورد علاقه کودکان است.”

بخش اضافه شده او معتقد است بلومبرگ یک رهبر موثر داشتن زندگی در شهر نیویورک است. زمانی که بلومبرگ در زمان او گفت: “او شروع ماموریت خود را از هدایت شهر نیویورک به یک جدید و آینده ای روشن تر. او آنقدر محبوب او انتخاب شد برای سه دوره متوالی.”

لومومبا گفت: نامزدها به استقبال او. آنها شامل بلومبرگ که بازدید جکسون در سال 2018 را اعلام کرد 1 میلیون دلار کمک مالی مرتبط با مواد غذایی سالم و هنر است. میلیاردر بازگشت و در سال گذشته پس از راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود به بحث عدالت کیفری اصلاحات.

“وجود دارد یک نظریه است که صرف نظر از اینکه (ایسنا) برنده یا نه, او هنوز هم می تواند کمک کند خود را در شهرستان” لومومبا گفت: از حمایت او فکر می روند. اما او گفت: وجود دارد برخی از “منفی” اطراف بلومبرگ که نگران او. بلومبرگ به خصوص در مواجهه انتقاد در روزهای اخیر برای “توقف و frisk” سیاست به عنوان شهردار نیویورک که در آن افسران پلیس را زیر سؤال می شود و یا به طور موقت بازداشت کسی اغلب سیاه یا لاتین مردان است.

لومومبا نیز به شدت در نظر گرفته وارن. “الیزابت ساخته شده است که تاخت و تاز با افراد مختلف — او با این نسخهها کار با خواهر من از نزدیک او او تاون هال در اینجا (جکسون در دانشگاه دولتی در سال گذشته) شده است و صحبت کردن با من بوده است.”

بیشتر: سناتور. الیزابت وارن بازدیدکننده داشته است می سی سی پی

پس از آن وجود دارد ساندرز که آمده بود به جکسون برای عدالت اقتصادی شهر با شهردار در بهار سال 2018 است. “برنی تایید من برنی نوشت: یک چک به من برنی آمد برای عدالت اقتصادی ، آنها در رسیدن زیادی” لومومبا گفت.

یک نامزد لومومبا به سرعت رد شد بایدن گفت که او “نه متقاعد در همه” با وجود این معاون سابق رئیس جمهور بودن یک “پسر خوب.” پس از لومومبا و سه نفر دیگر از برجسته جنوب شهرداران منتشر شد یک برنامه ترسیم آنچه آنها می خواستند برای دیدن از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بایدن دعوت این گروه به آتلانتا به صحبت.

ساندرز آموخته جلسه و همچنین به آتلانتا درخواست لومومبا و شهردار بیرمنگام, Randall Woodfin ملاقات با او به طور جداگانه لومومبا گفت. شهردار گفت: در اواخر هفته گذشته او از دست داده بود خواب بیش از تصمیم خود شد اما “در نهایت در صلح” با حمایت او — که معلوم بود Sanders.

“وقتی به من گفت دیگر (نامزدها) من که قرار بود به آن را انجام دهد” لومومبا گفت: “من احساس می کردم شکستن تا با دوست دختر — ‘آن را به شما آن را به من.'”

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>