شاهزاده خانم می گوید مسافر آورده coronavirus در کشتی; کروز شرکت ها برای تغییر شبانه روزی پروتکل

مایدزرت | No comments

کروز شرکت تغییر خواهد کرد که چگونه آنها در هیئت مدیره مسافران پس از شاهزاده Cruises گفت: کالیفرنیا درگذشت مردی که روز چهارشنبه به احتمال زیاد شما با coronavirus قبل از او سوار Grand شاهزاده خانم ماه گذشته.

این کشف که بزرگ شاهزاده خانم مسافر ظاهرا سوار کشتی با عفونت نشان می دهد که جامعه گسترش شروع هفته قبل از مقامات اول تشخیص داده ملت را اول coronavirus مورد منشا ناشناخته همچنین کالیفرنیا ساکن است.

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران شنبه شب اعطای Tarling این افسر ارشد پزشکی برای کارناوال شرکت شرکت مادر شاهزاده Cruises مرد گفت: سوار کشتی در سان فرانسیسکو در فوریه. 11 هنگامی که آن را مجموعه بادبان برای مکزیک.

Tarling مرد گفت: به دنبال درمان های پزشکی از کشتی مرکز پزشکی در فوریه. 20 و گزارش علائم “بیماری حاد تنفسی” برای حدود یک هفته است. پس Tarling اشاره کرد که رمان coronavirus رسما شناخته شده به عنوان COVID-19 دارای دوره کمون از پنج به شش روز این احتمال وجود دارد که مرد آلوده شده قبل از سوار شدن به کشتی.

“ما اعتقاد داریم که این مورد بود اکتسابی از جامعه در کالیفرنیا آورده و در کشتی” Tarling گفت.

Tarling گفت: شاهزاده خانم گفته شد در مارس 2 که در اوایل 70s تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در Placer County, California. مرد درگذشت و در روز چهارشنبه در یک بیمارستان در رزویل کالیفرنیا جایی که او قرار داده شده بود در پزشکی انزوا. Tarling نمی گویند اگر کسی می دانست که چگونه و در کجا انسان آلوده شد.

Tarling اضافه شده یک پیشخدمت در گرند شاهزاده خانم که تا به حال در تماس با کالیفرنیا مسافر یکی از 19 شاهزاده کارکنان که تست مثبت برای coronavirus در روز جمعه. دو مسافر نیز آزمایش مثبت است.

پس از بازگشت به سان فرانسیسکو از مکزیک در فوریه. 21 کشتی در یک سفر به هاوایی. آن است که در حال حاضر برگزاری ساحل در نزدیکی سان فرانسیسکو با حدود 3500 مسافر و خدمه در انتظار کلمه از محلی و ایالتی و فدرال مقامات در مورد آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد.

بزرگ شاهزاده خانم دوم شاهزاده Cruises کشتی در هفته های اخیر قرار داده می شود در برزخ با توجه به کوروناویروس. ماه گذشته الماس شاهزاده برگزار شد نزدیک به دو هفته در سواحل ژاپن به عنوان مقامات نمیفهمد چه چیزی برای انجام با آن مسافران و خدمه. از حدود 2,700 مسافران در هیئت مدیره بیش از 700 تست مثبت برای coronavirus و شش درگذشت.

جدید پروتکل های شبانه روزی

در اوایل روز شنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس و اقدام وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ ملاقات با مقامات کروز شرکت در فورت لادردیل فلوریدا و اعلام کرد روش های جدید کروز اپراتورهای اتخاذ خواهد شد برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus در کشتی های خود را.

پنس گفت: هدف از جلسه روز شنبه برای صنعت کروز “به گام تا تلاش های خود را برای حفاظت از سلامت و ایمنی مسافران خدمه خود را و جوامع که همه آنها بازگشت.”

“مردم آمریکا ارزش ما خط کروز صنعت” پنس گفت. “با این وجود ما تمام تشخیص های اخیر با چالش های مطرح شده در الماس شاهزاده خانم و چالش مداوم با شاهزاده بزرگ در گسترش coronavirus.”

ظرف 72 ساعت این صنعت با کمک DHS مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و گارد پنس کروز گفت: اپراتورها را توسعه دستورالعمل های جدید در سه حوزه:

  • بیشتر افزایش ورود و خروج غربالگری و کشتی تست برای coronavirus.
  • جدید قرنطینه استاندارد خواهد شد هماهنگ با CDC برای تمام کشتی های کروز.
  • یک پروتکل به حرکت هر یک از بیماران که قرارداد coronavirus و یا در غیر این صورت تبدیل شدن به طور جدی بیمار به زمین-بر اساس امکانات.

پنس گفت: رویکرد غربالگری و تست و دست زدن به بیمار مسافران و خدمه خواهد بود و صنعت-رهبری تلاش کنند. او اضافه وجود دارد بدون نیاز به دلسرد کردن مردم از گرفتن کشتی های دیگر بیشتر در معرض خطر جمعیت به طور خاص شهروندان ارشد با, جدی, اساسی شرایط بهداشتی.

پنس گفت: او را دیدم بدون نیاز به تضعیف آمریکایی از کشتی گرفتن و یا سفر به طور کلی.

در کنفرانس تلفنی Tarling گفت: کارناوال را تشویق گسترده تر استفاده از ضد عفونی کننده دست و شستن دست به طور منظم در میان مسافران و خدمه. او همچنین گفت: کشتی خواهد بود همراه با یک ضد عفونی کننده است که می تواند کشتن coronavirus در 30 ثانیه.

Tarling نیز گفت: این شرکت توصیه مسافران آن به عمل اجتماعی فاصله مانند نشستن در یک صندلی دور از ناهار خوری خود را بگيرد.

“این همه در حال انجام ناوگان گسترده,” او گفت:. “ما به تصویب رسید و این اقدامات در طول کل ناوگان ما.”

خط کروز انجمن صنعت تجارت گروه در بیانیه ای گفت: این امر با ارائه جزئیات بیشتر در مورد روش های جدید در روزهای آینده.

“ما سخت در محل کار در حال حاضر گفت:” آدم گلدشتاین جهانی رئیس صنعت ،

Jan Swartz, رئيس جمهور از شاهزاده Cruises گفت: در این کنفرانس که coronavirus حال ایجاد یک واقعیت جدید برای صنعت کروز در سراسر جهان اضافه میکند: “ما قصد داریم به انعطاف پذیر و انطباق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>