زندان بحران: قانونگذاران دست و پنجه نرم با کاهش جمعیت اهل بیت. تلاش های گذشته شکست خورده

لدگر | No comments

پس اخیر خشونت مرگبار در می سی سی پی زندانها قانونگذاران به نظر می رسد به توافق میان اولویت های این جلسه باید کاهش اندازه 19,000-اهل بیت جمعیت.

که بدون رفع آسان اگر تلاش های گذشته هر نشانه.

در سال 2014, خانه, لایحه 585 طراحی شده برای کاهش جمعیت زندان و پمپ و در نتیجه پس انداز به مناطقی مانند زندانی توانبخشی آموزش و استخدام بیشتر نگهبانان زندان و افسر عفو مشروط. آن کار نمی کند: به پس انداز اختصاص یافته در جای دیگر و زندانی جمعیت پس از اولیه رها شروع به بالا رفتن دوباره.

قانونگذاران در حال رفتن به دوباره سعی کنید. سناتور شنیده از کارشناسان در یک شنبه شنوایی و چندین مورد قانون آنها امیدوار بود آدرس زندان ازدیاد جمعیت و همچنین overworked آزادی مشروط افسران و باند خشونت در اصلاحات سیستم.

می سی سی پی, زندان بحران: 15 دولت اهل بیت درگذشت, علت تحت بررسی

Overworked افسر عفو مشروط

“ما نمی توانید در اینجا یک شبه و ما در حال رفتن به آن را حل کند در این جلسه به تنهایی” گفت: قضایی مجلس سنا B رئیس کمیته برایس Wiggins, R-پسکگولا. “این چند سال رویکرد ما در حال رفتن به به.”

Wiggins گفت: او معتقد است که موضوع بالا رانندگی می سی سی پی را بالا حبس نرخ revocations — و یا زمانی که مجرم شکستن این قوانین در حالی که در مشروط و یا عفو مشروط و در حال بازگشت به زندان است. او گفت: قانون مورد نیاز است برای کمک به “به حداقل رساندن” شانس آنها را نقض شرایط آزادی مشروط و یا عفو مشروط.

بخش دیگری از مشکل او اضافه شده است افسر عفو مشروط که overworked اغلب با “غیر واقعی” caseloads حدود 300 نفر است. سناتور. آنجلا Burks تپه R جزئي, ذکر شده در قانون او نویسنده برای کلاه در 100 تعداد موارد آزادی مشروط و عفو مشروط افسران رسیدگی می تواند در یک بار.

‘اجازه دهید مردم صحبت می کنند’: داعش برای اصلاحات در میان می سی سی پی, زندان, بحران

Prentiss Harrell یک مدار قاضی دادگاه و رئیس دولت اصلاحات و عدالت کیفری نظارت نیروی کار گفت: پیشرفت های بیشتر مورد نیاز در آموزش و نظارت برنامه های است که کمک به زندانیان دوباره وارد جامعه است. بهتر است برنامه نویسی و بیشتر در نیمه راه خانه تخت خواهد اجازه دهید اضافی زندانیان آماده به ترک زندان شش ماه یا یک سال زود او گفت:.

رویکرد سنتی “به آنها 20 دلار و بلیط اتوبوس و گفت:” برو بود خوب “— که کار نمی کند” هارل گفت.

سنا لایحه 2123 خواهد آدرس برخی از این نگرانی ها با تبیین شرایط را برای واجد شرایط آزادی مشروط و تخمگذار راهنمای توانبخشی قصد دارد تا زندانیان آماده برای سامان دادن به جامعه است. هواداران می گویند این مراحل می تواند اجازه می دهد تا هزاران نفر از زندانیان واجد شرایط برای آزادی مشروط و تا حد زیادی کاهش می دهد دولت در زندان جمعیت.

باندهای مقصر خشونت های اخیر

سناتورها همچنین شنیده از جیمی آنتونی یک رهبر می سی سی پی انجمن از باند محققان. گروهی از اجرای قانون و سایر مقامات از اطراف دولت به دنبال سند باند فعالیت و عضویت در زندان و جاهای دیگر.

اختلاف بین باندهای مقامات گفته اند لگد کردن خشونت های اخیر در داخل زندانها. حداقل 15 زندانیان کشته شده اند از اواخر سال گذشته است.

آنتونی گفت: گروه او معتقد است تمام 82 شهرستانهای را “اعتبار اعضای باند” و وجود دارد 41 “ملی باندهای” شناسایی شده اند که در دولت است. باند فرهنگ در زندان به او گفته است “در حال رشد است به دلیل عدم کنترل” از جمله با توجه به نگهبانان زندان او ادعا می کند استخدام شده اند برای پیوستن به باندهای.

زندان بحران: Jay-Z دعوی در دادگاه. مرگ و میر. شورش. باند خشونت است. آنچه شما نیاز به دانستن در مورد سی سی پی مشکل زندانها

“وجود دارد بیش از حد بسیاری از زندگی که هدر رفته به این فعالیت باند” آنتونی گفت. “ما باید برای رسیدگی به آن است.”

Wiggins گفت: او به دفاع از یک “باند لایحه” — به عنوان او در گذشته — که او گفت را به اجرای قانون از ابزارهای بیشتر برای سرکوب باندهای. قبل از تکرار باند قوانین را تعیین مجازات برای برگشتاندن مردم به باندهای یا افزایش زمان زندان برای کسانی که وابسته به باند فعالیت است. از جمله قانون منجر به نگرانی از آمریکایی آفریقایی نمایندگان مجلس در گذشته که به آن می گویند می تواند کمک به دهها.

سناتور. Derrick سیمونز D-گرین ویل میگوید او در ادامه به نگرانی در مورد باند قوانین از جمله اینکه آیا این امر منجر به طولانی زندان و بیشتر از تورم به دولت, زندان, جمعیت. او گفت که او می خواهد کسب اطلاعات بیشتر در مورد 200 یا بیشتر از اعضای انجمن از باند محققان و چگونه این گروه تعیین می کند که واجد شرایط به عنوان یک عضو باند. “این نوع مشخص نیست,” او گفت:.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>