نرم افزار و سافتبال بازگشت از COVID-19 یک ضربه بزرگ برای المپیک مانند مونیکا ابوت, طرفداران به طور یکسان

فلوریدا تودی | No comments

VIERA — به نظر می رسد مانند سنین پس از مونیکا ابوت اخراج سافتبال در بازیهای المپیک.

“یک چیز خنده دار در مورد سال 2008 من جوانترین بازیکن که در تیم (22) گفت:” ابوت خنده یادآوری روز پکن زمانی که تیم ایالات متحده آمریکا برای حل و فصل نقره در از دست دادن به ژاپن است.

در حال حاضر 34 6-پا-3 left-hander با ارعاب طولانی گشاد گشاد راه رفتن و تحت اللفظی “میلیون دلار” بازوی هنوز پرتاب 70-به علاوه mph راکت. دوشنبه شب او اخراج بدون گل سه نوبت به عنوان سریع-زمین سافتبال شد اولین تیم حرفه ای ورزشی در ایالات متحده را به بازی یک بازی از COVID-19 pandemic متوقف تقریبا تمام دو و میدانی.

“این واقعا سرد به پشت, بازی” ابوت گفت که crackled تیلور ادواردز’ شکارچی میت در موارد متعدد. “این سخت است واقعا سخت است. اما کسی آن را شروع دوباره. ما باید بسیاری از روش های جدید و بسیاری از تغییرات.”

زمانی که این بیماری همه گیر به پایان رسید و تیم ملی ایالات متحده آمریکا تور و اردوگاه های آموزشی که قرار بود در Jackie Robinson, مجتمع آموزشی در ورو بیچ ابوت در خانه مانده در سالیناس کالیفرنیا. — بدون گیر. بنابراین او شروع به پرتاب به net.

“سپس نامزد من (جف) آغاز شده ابتلا به. او نه واقعی گیر, البته,” او گفت: تکان دادن سر خود را. “اما من فوق العاده سپاسگزار او چگونه به من کمک کرد از طریق این. منظورم این است که وجود دارد خواهد بود روز من بود رفتن در اطراف خانه درخواست ‘هر کسی که می خواهید برای قرار دادن بر روی دستکش?’ ”

از سال 2008 بازی ابوت مانده است مشغول بازی در ژاپن و سپس با شیکاگو در ملی Pro Fastpitch لیگ قبل از امضای یک مقدار ballyhooed شش سال قرارداد اعتقاد به ارزش 1 میلیون دلار در سال 2016 با قطعات کامپیوتر Dawgs از هیوستون تگزاس.

این Dawgs این فصل اضافه شده اند مقدار زیادی از قدرت شلیک با هشت پر-زمان تیم ایالات متحده آمریکا در بازیهای المپیک بازیکنان و هر سه تعویض بازیکنان.

“ما برخی از زنگ ها را برای کار کردن” ابوت گفت که تیم از دست داد به میزبان USSSA, غرور, دو-زمان حاکم ملی Pro Fastpitch قهرمانان 4-0 در یک نبرد مستقل تیم است.

بیشتر: المپیک سافتبال ستاره در Viera علامت بازگشت از تیم های ورزشی به عنوان USSSA غرور طول می کشد این زمینه

غرور سوم baseman Sahvanna Jaquish لذت یک شب کامل در صفحه چماقی با صدای بلند دو خاموش ابوت در ورود دوم راه اندازی سه-اجرای هومر که فر 10 فوت در داخل سمت چپ میدان قطب ناپاک خاموش متحد Carda و سپس با در نظر گرفتن یک پیاده روی در برابر گربه Osterman سابق تگزاس افسانه است که بیرون آمدن از بازنشستگی برای بازی های المپیک است.

“این احساس بسیار خوبی وقتی که توپ آمد کردن خفاش” گفت: Jaquish سابق LSU standout اتفاق افتاده است که به پوشیدن شماره 27 نیوجرسی از دیگر سابق ببر ستاره Bianka بل. “که احتمالا به همین دلیل من آن را تا کنون پوشیدن پیراهن خود را,” او خندید.

Jaquish که آموخته است به بازی در هر موقعیت اما زمین (“من شما را در زمین اگر شما می خواهید به از دست دادن” او گفت:) در واقع سفر با تیم ایالات متحده آمریکا همه 2019 اما از دست رفته نهایی کاهش است.

دوشنبه شب او گفت که او تا به حال هیچ انگیزه فوق العاده است.

“نه من فقط بازی بهترین من می تواند برای هر تیم من بازی گفت:” دنور, کلرادو, resident. “در حال حاضر من برای بازی سرگرم کننده و به معنای واقعی کلمه غرور” او افزود: اشاره در نیوجرسی.

کوزه Jailyn فورد که رفت و شش نوبت و جسیکا باروز در ترکیب دو ضربه shutout.

سافتبال بازگشت شد یک ضربه بزرگ برای برخی از 300 طرفداران بودند که در دست زیبا اما گرم و شب در USSSA Space Coast پیچیده سابق آموزش بهار خانه از اتباع واشنگتن و فلوریدا مارلینز.

باب منسفیلد بود برای تشویق محلی star, Alex قدرت سابق دانشگاه ایالتی فلوریدا و ادو Gallie بالا standout که تا به حال یکی از غرور چهار بازدید.

“آن را سرد دیدن این بازیکنان وجود دارد دوباره گفت:” لاکهارت که استفاده می شود به بازی Wiffle توپ در پشت محوطه که در آن Boston Red Sox Hall of Famer تیم ویکفیلد دیگر Eau Gallie گراد زندگی می کردند.

چاک و کارن Guth نشسته به طور مستقیم در پشت صفحه اصلی در سطح دوم با بهره گیری از یک شب در پارک.

“ما به دنبال آبردین (Md.) IronBirds (minor league baseball در Ripken ورزشگاه) به هنگامی که ما در زندگی بالتیمور” کارن گفت. “اما ما لذت بردن از این. این شگفت انگیز است.”

“فقط سرعت بازی ورزشکاری, رقابت,” چاک گفت. “آن را دوست دارم.”

و حتی برای بازیکنان افسانه ای مانند ابوت بزرگی بود که شب به پشت در ورزشگاه.

“من فقط احساس می کنم خوش شانس هنوز هم بخشی از آن را,” او گفت:.

غرور و افتخار را در صفحه اصلی برنامه

24 ژوئن در مقابل Dawgs, 6 p. m.

25 ژوئن در مقابل Dawgs, 6 p. m.

ژوئن 26 در مقابل Dawgs, 6 p. m.

27 ژوئن در مقابل Dawgs, 6 p. m.

29 ژوئن در مقابل Dawgs, 6 p. m.

30 ژوئن در مقابل Dawgs ظهر

ژوئیه 20 در مقابل Dawgs, 6 p. m.

جولای 21 مقابل Dawgs, 6 p. m.

جولای 22 در مقابل Dawgs, 6 p. m.

جولای 23 در مقابل Dawgs, 6 p. m.

جولای 24 در مقابل Dawgs, 6 p. m.

بلیط ها $10 به طور کلی پذیرش 7 دلار برای سالمندان 65 سال و بالاتر و 5 دلار برای جوانان است. خرید بلیط به صورت آنلاین در اینجا.

برای تماشای بازی های آنلاین زندگی می کنند, عضویت در https://usssalive.com/.

تماس با گراسمن در 321-242-3676 یا [email protected] حمایت از کار ما با اشتراک به فلوریدا امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>