سود بیش از مردم’: مرغ کارگران کارخانه بیمار هستند اما MS مقامات انکار شیوع

لدگر | No comments

می سی سی پی مرغ کارگران می گویند آنها رفت و هفته بدون اقدامات حفاظتی برای coronavirus و دیدم دیگر کارکنان به کار با علائم در امکانات اجتماعی که در آن فاصله امکان پذیر نیست.

در حال حاضر آنها در حال بیمار شدن و گسترش این بیماری به خانواده خود را.

مرغ یک صنعت بزرگ در می سی سی پی ساخته شده ممکن است با دستمزد پایین کارگران که اغلب آفریقایی آمریکایی لاتین و یا مستند نشده هزینه های شیفت های طولانی روی پای خود بایستند و برش و کشتن و دار زدن جوجه ها که تا پایان در شام جداول از میلیون ها نفر از خانواده های آمریکایی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه اعلام کرد, صنایع گوشت یک “زیرساخت های حیاتی,” الزامی گیاهان باز باقی می ماند.

در حالی که مقامات بهداشتی می گویند coronavirus موارد می تواند plateauing سراسر, می سی سی پی عفونت فزاینده در دو مرکزی می سی سی پی, استان ها, که در آن بسیاری از گیاهان قرار دارد. اسکات و Leake شهرستان در حال حاضر بالاترین سرانه نرخ coronavirus در می سی سی پی — و بسیاری از کسانی که آلوده هستند یا لاتین.

مدیر عامل شرکت می سی سی پی بزرگترین طیور شرکت پیشرو فرماندار نیروی کار در بازگشایی اقتصاد است. نیروی کار ساخته شده است تا از مدیران کسب و کار تقریبا تمام مردان سفید و نمایندگان کارگران است.

کارگران نظر می رسد که هیچ بگو در چه رویکردهای دولتی یک تصمیم دشوار: حفظ یک لینک بسیار مهم در امریکا عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حالی که حفاظت از آنها و خانواده های آنها.

دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز اذعان کرده است بیشتر می سی سی پی کارگران در حال سقوط بیمار مبتلا به کوروناویروس. او همچنین ادعا می کند هیچ شواهدی وجود ندارد که این بیماری در حال گسترش در مرغ گیاهان.

رودا Labey گفت: او قرارداد coronavirus کار در کخ مواد غذایی در جنگل پس از دیگری کارمند آمد به کار در حالی که در انتظار نتایج آزمون.

“(مدیریت) نیست حس فوریت” Labey گفت. “ما نمی خواهیم به بیمار می شود. این است که ما چگونه زنده ماندن است. ما باید به کار در اینجا هر روز برای به دست آوردن. سود خود را بیش از مردم وجود دارد.”

نمایندگان اتحادیه ها می گویند که آنها در حال آگاه از حداقل 65 تایید موارد COVID-19 در شش مرغداری گیاهان در سراسر کشور از جمله یک خوشه از 42 عفونت در یک مرکز در کارتاژ.

برخی از امکانات عامل در بخشی از ظرفیت کامل خود را از آنجا که بسیاری از کارکنان بیمار هستند و یا ترس به سر کار آمده گفت: شیدا هدلی رئیس خرده فروشی عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه Mid-South شورای. اتحادیه نشان دهنده حدود 3000 سی سی پی طيور در تایسون و DG مواد غذایی.

“این (عرضه) زنجیره رفتن به شکستن. هنگامی که آن را می شکند وجود دارد نمی تواند هر غذایی برای خوردن” هدلی گفت. “شما فکر می کنید مردم رو ناراحت زمانی که آنها نمی تواند پیدا کردن هر گونه کاغذ توالت? صبر کنید تا زمانی که آنها نمی تواند تغذیه نوزاد خود را.”

یک سخنگوی تایسون در بیانیه ای گفت: “ما در حال کار سخت برای محافظت از اعضای تیم ما در طول این همیشه در حال تغییر وضعیت در حالی که همچنین تضمین ما همچنان انجام ما نقش حیاتی در کمک به تغذیه مردم در سراسر کشور است.”

Sanderson مزارع CFO مایک Cockrell گفت: برخی از کارکنان قراردادی COVID-19 اما او معتقد است که پادمان های این شرکت قرار داده و به محل مشغول به کار هستند. این شرکت تا به حال به مقیاس پایین تولید در برخی از سایت ها نه به دلیل عدم کارگران اما چون رستوران ها در حال خرید به اندازه مرغ Cockrell گفت.

کخ مواد غذایی و Peco غذاهای پاسخ نداده اند به شیپور لجر درخواست برای نظر.

‘ما در حال ترویج به عنوان قهرمانان … بخش ترسناک است من عاشق رفتن به عقب و من هیچ چاره ای’

Lakisha ویتون بود به دبنینگ جوجه ها در کخ غذاهای گیاهی در جنگل در روز شنبه, مارس 18 زمانی که او یک سردرد است. او در زمان استراحت از روز خاموش و به خانه رفت. او بیدار شد صبح روز بعد در تلاش برای نفس کشیدن به طوری که او رفت و به دکتر.

ویتون می دانستم که چند نفر در کار بود که قرارداد COVID-19 از جمله یک مرد که تا به حال به کار ادامه داد و حتی پس از برگزاری نمایشگاه علائم, او گفت:.

برای مرغ پردازش مددکاران اجتماعی فاصله یک گزینه نیست.

آنها کار شیفت های طولانی اغلب ایستاده آرنج به آرنج و چهره به چهره با همکاران خود را. با یک چاقو در یک دست و مرغ در دیگر هر سرفه یا عطسه — همراه با به طور بالقوه میلیون ها نفر از ذرات ویروسی — می توانید سفر خود را کامل به مردم در اطراف آنها.

وجود دارد دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های درب, اما “برخی از روز شما می توانید برخی از. برخی از روز شما نمی خواهد” ویتون گفت.

کارکنان به حال ماسک, اما آنها گفته شد که آنها نمی باید آنها را می پوشند ،

چهار روز پس از ویتون کردم سردرد در محل کار او نتایج آزمون بازگشت. آن را تایید او coronavirus. او دو دختر جوان آزمایش مثبت نیز هست.

“این درست نیست با راه آنها آن را می رویم” گفت: ویتون که پرداخت می شود کمتر از 11 دلار در ساعت است. “کار کردن در آن شرایط … نیمی از زمان آنها با ما کار شش یا هفت روز هفته … من خطر آن بیشتر با آوردن آن به خانه به خانواده من است.”

ویتون فکر می کند آن را در کارگران بهترین بهره را برای شرکت هایی مانند کخ مواد غذایی به گیاهان خود را برای چند هفته.

Labey که با این نسخهها کار با ویتون نیز از کار برای چند روز با کوروناویروس.

Labey به دکتر رفتم برای آزمایش پس از تحقق او در معرض شده بود. اما بر خلاف ویتون او نمی باید هر گونه علائم واضح است. او تا به حال گلو درد بود که به سختی قابل تشخیص از برونشیت مزمن و بدون تب, او گفت:.

او وحشت زده از بازگشت به کار پس از قرنطینه به پایان می رسد چرا که او نمی خواهید به خطر گرفتن reinfected یا حامل ویروس خانه به فرزندان یکی از آنها به آسم و دیگر بیماری دیابت.

Labey معتقد است این کارخانه باید تعطیل و کاملا تمیز و دولت نیاز به شروع به ارائه تست برای هر کسی که با این نسخهها کار در گیاهان — اینکه آیا یا نه آنها باید علائم.

“تا زمانی که این مرغ گیاهان در حال باز کردن این ویروس نیست برای رفتن به هر نقطه,” او گفت:. “همیشه وجود خواهد داشت که کسی احساس بد و یا نشان دادن هیچ نشانه و رو کردم به رفتن به محل کار به دلیل آنها را به مراقبت از خانواده خود را.”

کخ غذاهای ارائه شده است حضور تا $520 به افرادی که از طریق کار گیر Labey گفت و آن را به اندازه کافی به پرداخت حتی یک ماه اجاره.

“ما در حال ترویج به عنوان قهرمانان و آن را به نظر می رسد مانند ما در حال انجام کار غیر ممکن است. ما در حال انجام آن غیر ممکن است برای ارائه” او گفت:. “ترسناک بخشی است که من برای رفتن به عقب و من هیچ انتخاب است.”

جایی که کارگران بیمار شدن?

می سی سی پی وزارت بهداشت منتشر کرده است countywide مجموع از coronavirus موارد اما ارائه نشده خرابی موارد در گوشت گیاهان پردازش. اتحادیه های کارگری در حال پیگیری که چگونه بسیاری از کارگران بیمار است. نه همه می سی سی پی گیاهان توسط اتحادیه ها و نه همه کارکنان در اتحادیه گیاهان عضو هستند.

هدلی گفت: RWDSU می داند از موارد زیر می باشد:

  • تایسون گیاه در کارتاژ: 42 موارد 65 قرنطینه
  • تایسون گیاه در جنگل: 5 مورد هیچ یک قرنطینه

راجر Doolittle, مشاوره برای ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 1529 گفت که او آگاه است از موارد زیر می باشد :

  • Peco مواد غذایی در کانتون: 6 مورد
  • Peco مواد غذایی در پالمتو: 1 مورد
  • کخ مواد غذایی در مورتون: 4 مورد
  • کخ مواد غذایی در جنگل: 3 مورد

Sanderson مزارع CFO مایک Cockrell تایید برخی از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای COVID-19 است اما می گویند که چگونه بسیاری از.

“ما یک تعداد انگشت شماری از جدید موارد مثبت هر روز ما در گیاهان و آن را آینه جامعه” Cockrell گفت.

گیاهان پردازش گوشت در سراسر کشور تبدیل شده اند coronavirus نقاط مربوط به صدها نفر از عفونت به عنوان به خوبی به عنوان برخی از مرگ و میر.

Doolittle و هدلی گفت: آنها از هر گونه آگاه نیست می سی سی پی مرغ کارگران کارخانه که درگذشت coronavirus.

آنها وجود دارد گفت: برخی از اقدامات احتیاطی کارکنان باید برای کاهش شانس خود را از ابتلا به کروناویروس از جمله:

  • رفتن به دکتر اگر شما شک شما ممکن است بیمار را به کار نمی آیند
  • اجتماعی فاصله خارج از محل کار
  • دستهای بدون دستکش
  • پوشیدن ماسک هنگامی که در محل کار و در اطراف افراد دیگر

چگونه است که این بیماری گسترش?

در حالی که مقامات دولتی در نظر گرفتن تنها یک مورد از coronavirus در یک خانه سالمندان — این که آیا آن یک مقیم و یا یک کارمند — یک شیوع ریوز و دابز مقاومت کرده اند گفت: وجود شیوع در هر سی سی پی مرغ گیاهان.

“من می توانم بگویم که ما موارد در میان کارگران که در مرغ گیاهان اما ما هیچ شواهدی از شیوع مرغ در گیاهان است. ما کارگران در هر صنعت که coronavirus” دابز گفت. “پس از آن چیزی است که ما به دنبال در نزدیک اما ما هیچ شواهدی از هر گونه انتقال اتفاق می افتد در داخل و مرغ و گیاهان در می سی سی پی.”

ریوز ترویج نظریه متناوب چرا مرغ کارکنان کارخانه در حال آزمایش مثبت برای coronavirus — یک نظریه قرار می دهد که این مسئولیت بر کارگران نه طیور شرکت.

با توجه به ریوز این ویروس می تواند به گسترش کارگران که شاتل و از مرغ گیاهان در وانت یا به دلیل برخی از کارگران زندگی در محله های نزدیک. فرماندار گفت که او شنیده ام که نظریه از دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

دابز ستایش پاسخ می سی سی پی, صنعت مرغداری به کوروناویروس.

“ما در تعامل با صنعت طیور شده اند و بسیار تهاجمی در ساخت مطمئن شوید که کارگران خود شد و به نمایش در آمدن در, در بیشتر قسمت نه جهانی و تا به حال (personal protective equipment) در محل کار” دابز گفت. “… اجتماعی فاصله قطعه می تواند یک چالش. ما که.”

کارفرما آهسته به اجرای اقدامات ایمنی به دلیل عدم وجود مواد اتحادیه رئیس جمهور می گوید:

فایبر گلاس موانع در حال حاضر جدا کارکنان در خطوط تولید و در اتاق استراحت جداول در تایسون گیاهان هدلی گفت و کارگران خود را در دماهای گرفته شده با مادون قرمز دماسنج قبل از آنها شروع به تغییرات خود را. این شرکت همچنین راه اندازی چادر به عنوان, هوای آزاد, اتاق استراحت.

تایسون سخنگوی مورگان Watchous گفت: این شرکت نیز آرام آن حضور سیاست برای تشویق کارگران به ماندن در خانه در حالی که آنها بیمار و شدت عمیق تمیز کردن امکانات تولید خود را.

هدلی گفت: او را راضی به آنچه تایسون در حال انجام است در حال حاضر.

“من فکر می کنم آنها کمی آهسته شروع شده است. بیشتر از آن بود که هیچ گسل از خود را. آنها می توانند مواد” هدلی گفت. “… تایسون در واقع اجاره هواپیما و پرواز به چین برای دریافت ماسک و مسائل … ما برای این آماده شده. کشور کاملا آماده برای این همه.”

Doolittle گفت: خود اتحادیه حمل و نقل 10,000 ماسک و 10000 بطری ضد عفونی کننده دست به اعضای خود در سراسر, می سی سی پی و تنسی.

Cockrell گفت: Sanderson مزارع آغاز شده و برنامه ریزی در اواخر فوریه برای چگونه برای مقابله با این بحران است. کارکنان که تست مثبت و هر کسی که آنها صرف مقدار زیادی از زمان در اطراف به خواسته خود قرنطینه با پرداخت تا آنها پاک توسط یک حرفه ای بهداشت و درمان, او گفت:. کارگران باید خود را به درجه حرارت گرفته شده و پس از ورود به مرکز و به آنها داده می شود در صورت محافظ و ماسک و گفت: برای ایستادن حداقل 6 فوت از هم جدا.

“ما همچنان به اضافه کردن مراحل جدید به ما یاد” Cockrell گفت. “… آن را به یک محیط در حال تغییر برای این بحران است.”

RWDSU است و خواستار آن است که سریع و تست های آنتی بادی آزمایش خون است که می تواند نشان می دهد اگر کسی قبلا آلوده با COVID-19 ساخته شده است در دسترس در گیاهان است.

هر کسی که حاضر به آزمایش یا تست مثبت برای coronavirus اجازه داده نمی شود به کار هدلی گفت.

“شما می توانید با صرف ده ها و صدها هزار دلار در تمیز کردن و سپس شما را به مسائل پشت در … مگر اینکه شما با اطمینان می دانیم این افراد آزمایش شده است,” او گفت:.

هدلی انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن منظور است که نیاز به گوشت گاو و مرغ گیاهان پردازش به باز گفتن آن می تواند لازم برای مرغ گیاهان به تعطیل برای تمیز کردن. او گفت: دولت باید کار بیشتری برای نگه داشتن کارگران سالم است.

“بدون تست سریع و آنتی بادی آزمایش دور باطل همچنان ادامه دارد” هدلی گفت. “مردم همچنان به بیمار و مردم همچنان به مرگ پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید یک تکه از مرغ را در بشقاب او.”

لاتینی, آمریکایی های آفریقایی تبار در معرض

مقامات دولتی شروع به انتشار برخی از اطلاعات دموگرافيک مورد coronavirus موارد هفته پیش پس از می سی سی پی اخبار رسانه ها بارها و بارها در خواست داده. آنها نشان داد که آمریکایی های آفریقایی تبار ساخته شده تا به طور نامتناسبی بالا بودن تعداد موارد است.

همان به نظر می رسد درست Latinos.

شیپور لجر در مقايسه اطلاعات دموگرافيک پنجشنبه منتشر شد می سی سی پی توسط وزارت بهداشت و 2019 جمعیت تخمین می زند از دفتر سرشماری ایالات متحده. ما در بر داشت تقریبا نیمی از مردم در اسکات و Leake شهرستانهای سفید هستند اما مردم سفید را تشکیل می دهند کمتر از یک پنجم از تایید موارد coronavirus وجود دارد.

آفریقایی ساکنان حدود 3 برابر بیشتر احتمال دارد که تست مثبت برای coronavirus از ساکنان سفید در اسکات و Leake شهرستانهای استان است.

اختلاف است و حتی بیشتر برای جامعه لاتین.

در شهرستان اسکات, لاتین ساکنان به نظر می رسد به توان 6 برابر بیشتر احتمال دارد که تست مثبت برای coronavirus از ساکنان سفید. در Leake شهرستان است که شماره می تواند به عنوان بالا 26 بار هر چند وجود دارد همچنین یک جمعیت کوچک از سرخپوستان آمریکایی است که می تواند تحت تاثیر این اطلاعات.

دقیق رای دادن سخت است برای تعیین زیرا دولت نمی باشد انتشار کامل اطلاعات دموگرافيک.

شیپور لجر درخواست کرده است تمام اطلاعات دموگرافيک از coronavirus موارد در مارس 2, و آژانس در عین حال برای پاسخ به درخواست سوابق. می سی سی پی, وزارت بهداشت, انتشار اطلاعات دموگرافيک برای سفید پوستان و “دیگر” است که در آن لاتینی ها محسوب می شود.

Latinos را تا 11.5 درصد و 4.7 درصد از جمعیت در اسکات و Leake شهرستانهای استان است. در همین حال “دیگر” باعث می شود تا 25% و 35% از coronavirus موارد در آن مربوطه به شهرستانهای استان است. یکی دیگر از 64 موارد در این شهرستان باقی می ماند “تحت بررسی است.”

دابز اذعان کرد در این هفته میزان عفونت در میان Latinos وجود دارد “به وضوح نامتناسب” میخ نرخ لاتین موارد در حدود 25٪.

“از صحبت های ما با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در منطقه در حال دیدن آنها تعداد قابل توجهی از اسپانیایی مردمی که در حال گرفتن تست شده است که تشویق” دابز گفت. “… قطعا ما به دنبال این رویکرد در یک متفکر و ظریف در راه است.”

برگرد. روبرتو منا توسط کشیش سنت مایکل کلیسای کاتولیک در جنگل که در آن او منجر به یک جماعت مهاجران آمریکای لاتین بسیاری از آنها که روابط را به صنعت طیور.

منا گفت که او شخصا آگاه از شش خانواده ها در جنگل و مورتون که در مرغ گیاهان در آن شهرستانها و coronavirus موارد و یا علائم بیماری است. یکی وجود دارد که تست مثبت برای این ویروس و همسر که در ادامه به کار در مرغ کارخانه, او گفت:.

“همسر خود را در حال کار است هنوز هم وجود دارد و من فکر می کنم او به این علائم شده است و او کار” منا گفت. “… اما در این مورد که من شخصا می دانم.”

کارگران که سرفه اما تا به حال هیچ تب مجاز به کار خاورمیانه و شمال آفریقا گفت: معنی برخی بدون علامت و یا تا حدودی علامتی موارد نمی آمد.

با وجود یک ایالت ممنوعیت اخراج منا گفت: خانواده ها هنوز هم تحت فشار به پرداخت اجاره بها و برخی از گیاهان را به طور موقت به دو برابر دستمزد.

“صاحبان خانه های آنها در, آنها هنوز درخواست برای اجاره” منا گفت.

مرغ گیاهان وجود داشته است, استخدام, لاتین کارگران برای چندین دهه در حال حاضر استخدام آنها کارگران می گویند صرف نظر از اینکه آیا آنها در این کشور قانونی. این بیماری همه گیر در می آید کمتر از یک سال پس از مهاجرت فدرال مقامات حمله هفت مرکزی می سی سی پی مرغ گیاهان در ماه اوت با هدف قرار دادن لاتین, کارگران محروم کردن بسیاری از خانواده ها از درآمد خود را.

برگرد. Odel مدینه کشیش سنت آن کلیسای کاتولیک در کارتاژ در بر داشت آن را مضحک که مرغ گیاهان به کارگران نامه به نشان می دهد پلیس در مورد آنها کشیده در طول دولت را خاموش کردن. این نامه توضیح داده است که این فرد ضروری کارمند و مجاز به خارج, او گفت:.

“هنگامی که ما نیاز به آنها ضروری” مدینه گفت: از لاتین کارگران است. “ما ما نیاز به آنها را از ما می خواهید به ضربه آنها را.”

مدینه که خود مبارزه با کروناویروس گفت: وجود داشته است کمبود کارگر در گیاهان به عنوان کارمند یا مریض و یا ترس از آمدن به محل کار.

مانند منا مدینه شنیده ام که برخی از مرغ گیاهان افزایش دستمزد, اما او گفت: آن را فقط به این دلیل که آنها از جان گذشته برای کارگران است.

“آنها نمی مراقبت در مورد شخص” مدینه گفت. “آنها در مورد مراقبت از خود صنعت پول خود را.”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>