آهنگساز پرکار Hoagy کارمایکل یک عامل مهم تاندربرد تاریخچه

مایدزرت | No comments

آخرین آخر هفته, تاریخچه کمیته در تاندربرد باشگاه های کشور پرتاب یک حزب بزرگ است. ایده این بود که به افتخار یکی از باشگاه اعضاء اصلی و یکی از شناخته شده ترین. نام خود را ممکن است به عنوان شناخته شده جهانی آن را به عنوان یک بار بود و یا به عنوان آن باید باشد اما حضور او هنوز هم احساس در سراسر جهان است. و هر کسی که تا به حال نشسته در یک پیانو از او شده است تحت تاثیر او به دلیل تشکیل شده یکی از قابل تشخیص ترین آهنگ در فرهنگ غرب است.

ملودی تا به حال شوم آغاز. تشکیل شده توسط هوگلند هوارد “Hoagy” کارمایکل که به نوبه خود از استانداردهای آمریکایی مانند “استارداست” “چکاوک,” “دو خواب آلود مردم” “هنوز از شب” “به نزدیکی شما” “Georgia on My Mind” و دیگران بی شماری که در نهایت تحت الشعاع قرار دادن همه آنها را.

لحن ورشکستگی بلافاصله پس از او آن را نوشته است. Hoagy به یاد می آورد در خاطرات خود “شما نمی نوشتن ملودی شما آنها را پیدا کنید. آنها دروغ کلید های انتظار را برای شما به آنها را پیدا کنید. آنها همواره وجود دارد. اگر شما شروع یک آهنگ خوب و اگر انگشتان دست خود را نمی, stray, ملودی باید بیرون آمدن از مخفی شدن در یک زمان کوتاه است.”

دو سال پس از ملودی فرانک Loesser اضافه شده غیر قابل مقایسه شعر و “قلب و روح” متولد شد.

آهنگ زدم استودیو پارامونت تا آن ثبت شده توسط Bea وین با لری کلینتون و گروه گنجانده شد در سال 1938 فیلم کوتاه “یک آهنگ متولد شده است.” آن را به سرعت رفت به شماره 1 در رژه آمار و راه اندازی یک افسانه است.

در سال 1950 یک نسخه ساده شد همه جا duet در میان کودکان به یادگیری نواختن پیانو پس از آن مبالغه می گویند که پس از آن نوشته شده بود آن را به معنای واقعی کلمه بازی شده توسط هر کسی که تا کنون نشسته در یک پیانو.

پس از آن سر به فلک کشید No. 1, لحن, راه اندازی Hoagy حرفه ای. Louis Armstrong دوک الینگتون و هر دو دورسی برادران بودند پخش و ضبط موسیقی خود را. کارمایکل ترکیب به طور منظم در حال بازی در رادیو. اما Hoagy خود بود و هنوز هم عمدتا ناشناخته است.

تاریخ: کلاه زمان در شهر پالم اسپرینگز شد, در خانه, سرگرم کننده

تاریخ: صحرا جاز گربه Phil Harris سرد بود با هر تعریف

تاریخ: مورد علاقه خود را به آهنگ های کریسمس ریشه در صحرا

او تا به حال نقل مکان به هالیوود در سال 1936 که در آن او نوشت: در کتاب خاطرات خود ، “رنگین کمان بازدید زمین برای آهنگسازان.” در طول دهه های آینده Hoagy نقل مکان کرد و در مقابل دوربین ظاهر می شود در ابتدا به عنوان یک شخصیت بازیگر در قطعات کوچک نواختن پیانو به ویژه آواز با لورن باکال در “را و نه” و سپس بزرگتر نقش و ظاهر شدن در رادیو به عنوان خود و در مرحله تئاتر برنده جایزه اسکار با جانی مرسر برای آهنگ “در سرد, سرد, سرد شب” در سال 1951 همان سال که تاندربرد باشگاه های کشور افتتاح شد.

Hoagy آباد کویر از طریق 1940s با بقیه ثروتمند هالیوود جمعیت و نگاه به خرید زمین. در زمان او واقع خرید, قیمت رفته بود تا 10 برابر. او در حل و فصل خیره کننده midcentury صفحه اصلی طراحی شده توسط ویلیام کودی واقع در 8 سبز از معتبر باشگاه گلف با زرق و برق دار نمایش.

او به طور منظم بر روی این لینک کلیک کنید, همراه با فیلم های xxx عنقا pornstar دوستان است. او به نوشتن ادامه داد فرد آهنگ ها, همکاری با بسیاری از مختلف lyricists مهمترین جانی مرسر که زندگی کردن راه در پالم اسپرینگز.

او مشتاق جمع آوری سکه, داشتن مهمانان خود را در تاندربرد خانه غربال کردن از طریق انبوهی از سکه ها در طبقه بعد از شام به دنبال بوفالو nickels. Hoagy باارزش یک سکه به او داده شده توسط ژاکلین کندی که رئیس جمهور بود در جیب خود را هنگامی که او در دالاس.

سال 1951 بود که در یک سال است. در عالی تاریخ نوشته شده توسط ویلیام Wheatley در Hoagy کارمایکل سایت Hoagy توصیف شکستن رکورد خود را ظاهر در لندن پالادیوم که سال: “من عینک کلاه من در پشت سر من و بدون کراوات با سیگار افتادگی از لب من و من lazied از طریق کل عملکرد.”

تنبل تصویر از خوش تیپ دنیوی و عاقلانه پیانو ترجمه قلب و روح انسان از طریق تجربه هوشمندانه از آلبوم مجموعه به یک لحن مناسب بود و تصویر او همیشه بعد از.

آهنگساز الک وایلدر توصیف کارمایکل به عنوان “با استعداد ترین و مبتکر پیچیده و جاز گرا از تمام صنعتگران بزرگ” از آهنگ ها پاپ در نیمه اول از قرن 20th. پس تعجبی ندارد که او 30 سال از عضویت رفاقت و سرگرم کننده در تاندربرد است که ارزش تاریخی یاد.

اما تاریخی کمیته از جمله کلودیا فاستر, Kristina Ballantyne نیکی Bianchi, پاتریس مریت کارن Reynolds, Jeff Scheftel لوسی Tagmyer و به خصوص سو تاد یاتس تا به حال تعجب: Hoagland بیکس کارمایکل.

Hoagy بیکس, (پدرش همنام با علاوه بر این از یک نام میانی پرداخت ادای احترام به لئون بیسمارک “بیکس” Biederbecke, بهترین دوست, دوست, رهبر گروه که برای اولین بار ثبت برخی از کارمایکل را ساخته و او را تشویق به یک آهنگساز) به عنوان مهمان در این حزب است.

Hoagy بیکس اول دیدم Thunderbird به عنوان یک نوجوان. خود را اذکار شاعرانه, رو به آفتاب, زندگی در یک محله احاطه شده توسط پدرش دوستان مشهور شد تمرکز از شب. اما Hoagy بیکس است و کمال آقایی و تا به حال یک زندگی شگفت انگیز به غیر از شرکت مدیریت پدرش کاتالوگ برخی از 500 آهنگ.

Hoagy بیکس تولید فیلم و تلویزیون و تئاتر است. او به طور منظم برنامه ریزی هفتگی بازی گلف با فرد آستر کرده برت لنکستر و رشد فرزندان ستاره های سینما در تپه Holmby. او دستیار کارگردان در فیلم به صورت جهانی و کلمبیا تصاویر, آویزان کردن در فیلم و موسیقی شب در عمارت با هیو Heffner مشغول به کار به عنوان یک دلال سهام شرکتها بود و مدیر و تهیه کننده برای تلویزیون نشان می دهد “آقای راجر محله” برای WGBH بوستون و در طول راه شد یک کارشناس پرواز ماهیگیر.

اما او در حال حاضر پروژه جالب ترین و بلند پروازانه. ادای احترام به خود را پرکار پدر Hoagy بیکس ایجاد یک تولید تئاتر با عنوان “استارداست جاده ها است.” تولید به زمینه و افزودن جذابیت به موسیقی که متحرک آن است.

(این نشان می دهد که متفاوت از ادای احترام Hoagy بیکس را به مک کالوم تئاتر و شصت و شهرهای دیگر در سال 2000 با یک گروه بزرگ ادای احترام به برخی از محبوب ترین کارمایکل آهنگ.)

“استارداست جاده” شامل نوسانی آهنگ با باهوش شعر که راه رفتن پایین تاریخی لین پدر خود را حرفه ای. این برنامه شامل آهنگ هایی که حتی مشتاق ترین Hoagy فن نمی دانند ممکن است مانند: “او مرده است اما او نمی خواهد دروغ پایین” و یا “فراموش نکنید که برای گفتن نوزاد” نشان می دهد این است که به عنوان قابل توجه به عنوان موسیقی. که Hoagy کارمایکل بود و ماهر در بسیاری از سبک های مختلف موسیقی است که بسیار در شواهد.

آخر هفته گذشته Hoagy بیکس درمان اعضای تاندربرد به برخی از خاطراتی از زندگی او وجود دارد با پدرش بازی گرگ و میش گلف و با بهره گیری از آب و هوای گرم.

او پیش بینی بازی “استارداست جاده” در سینماهای سراسر کشور. طرفداران می توانید زیرچشمی نگاه کردن در تولید فیلم برداری به صورت خصوصی استفاده در vimeo.com/woodmr/stardust با استفاده از رمز عبور کارمایکل. و بخشنده ترین Hoagy بیکس را می توان در تماس [email protected] برای کسانی که علاقه مند به تداوم یاد موسیقی را از پدرش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>