تبلیغ خیلی گلابی خاردار

مایدزرت | No comments

زمانی که برای اولین بار حرارتی می رسد گلابی خاردار کاکتوس پشت سر هم به فراوان گل ، هر کس می داند که این گروه از کاکتوس است که بدون سوال بزرگترین و به راحتی به رسمیت شناخته شده با توجه به شکل ساقه. آنها شبیه یک پینگ پنگ دست و پا زدن در برخی از گاو زبان دراز با یکدیگر و با دیگر محدود به پایان می رسد که شبیه به لب انسان, رد پای. این جنس است به طوری مایل به رشد است که بسیاری از آنها را در نظر تهاجمی اما در اینجا آنها نیاز کمی آب به شکوفه هست.

این فصل به شناسایی خوب bloomers برای سهام گیاهان. دلیل آن این است که شما نمی توانید بگویید که رنگ گل در این کاکتوس مگر اینکه شما را دیده ام و آنها را می پرورانند و یا آنها شناخته شده و گل رنگ و برچسب شده به عنوان چنین. در حالی که اکثریت گلابی خاردار بلوم در فام های زرد این چایی کم رنگ در مقایسه با رنگارنگ که همیشه اولویت من. دوم صورتی گل گونه که هستند برجسته از من کویر گیاه مرز هر بهار. این غیر معمول گل های رنگی شما باید نگاه کنید چرا که آنها در حال حاضر در صحرا سازگار شده و به اثبات رسیده است. پیدا کردن همان کاکتوس برای خرید دشوار است حتی زمانی که شما می توانید خرید بروید.

چون کاکتوس ها گل نمی گرفتن قلمه بلافاصله. در عوض سند محل تا گل محو شدن و سپس بازگشت به کاهش است. همیشه سعی کنید به ایجاد برش در یک مشترک وجود دارد بافت همبند وجود دارد. اگر شما آن را قطع اشتباه و در نتیجه باز کردن بافت آن را از دست می دهد رطوبت و طول می کشد به هر دو کالوس و شروع به ریشه. بافت همبند فیبری هستند و سخت است. برش مهم است که گیاهان چربی با زمستان آب باران و آهسته تر به خشک تا زمانی که درجه حرارت افزایش ابر و نابودی برای نمونه رطوبت کم است. پخش کردن قلمه خود را بر روی یک سطح خشک در سایه نور برای یک یا دو هفته تا خشک کالوس اشکال.

توجه داشته باشید: یک گلابی خاردار دست و پا زندگی می تواند به دو سال پس از برش از قبل از آن می شود تا دچار کم آبی می میرد. در کالیفرنیا ماموریت تعطیل کاشته شد در یک خط برای شروع گلابی خاردار هجز در ازای شمشیربازی که در آن چوب کمیاب بود.

یک بار callused شما می توانید گیاه دست و پا زدن راست به باغ خاک به ریشه. آنها قوی تر اگر شما شروع ریشه در یک تالار گسترده گلدان مرطوب, تمیز, بیابان, شن و ماسه می خواهم که از سفید کویر ریگ روان. شن و ماسه سخت است نه به پیدا کردن و بنابراین هر کس می تواند انجام این کار است. مجموعه ای از دست و پا زدن خود را تا نیمه به مرطوب شن و ماسه و در یک جای روشن اما پناه محل. مناسب به عنوان بسیاری از به پایان می رسد که شما می خواهید در یک ظرف تا زمانی که ریشه های شکل. در طول بهار فصل رشد آنها به مراتب بیشتر قادر به تولید جدید ریشه از زمانی که شرایط بسیار سردتر و یا گرم تر. هنگامی که به خوبی ریشه دار آنها می توانید به باغ تابستانی یا repot به فرد ظروف برای رشد آنها بیشتر همراه قبل از کاشت برای بهبود مقاومت در برابر حرارت.

هر زمان که شما رسیدگی خاردار, گلابی, لباس ضخیم دستکش های چرمی با توجه به برآمدگی و glochids. بیشتر خاردار گلابی بزرگ برآمدگی است که ظهور از آنچه به نظر می رسد مثل یک زگیل به نام سل. به “زگیل” فازی با میکروسکوپی مو تیغ هستند که اغلب در حال حاضر در اعداد بزرگ در خاردار گلابی که نمی خرس بزرگ تیغ. تازه کار اشتباه آنها را برای نرم فازی موها و پرداخت دردناک قیمت با بثورات گریه زخم و یک ماه=درمان طولانی مدت. برای محافظت از خودتان را با استفاده از فلز سالاد انبرک با به پایان می رسد پیچیده در نوار مجرای برای بالشتک بنابراین لبه های فلزی برش نیست و نمونه و شروع به پوسیدن.

ما کویر جوامع و حاشیه پر از شگفت انگیز گلابی خاردار. بسیاری از آنها تابعیت در طبیعت و یا بقایای قدیمی homesteads. اما آن را در خانه های دوستان در اطراف دره که شما پیدا کردن در صورتی زیبایی و کسانی که تحمل بیش از یک گل رنگ در یک زمان. کشف هنر از انتشار کسب گیاهان جدید به طور طبیعی و توانایی تبدیل به باغ خود را بدون رفتن را از هر نقطه و یا صرف یک پنی در این زمان نامشخص است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>