معترضان برای فردی گری از گلبرگ شهردار بیش از جورج فلوید مرگ نظرات

لدگر | No comments

این داستان به روز خواهد شد.

گلبرگ — فعالان جمعه در شهرستان پیتل سالن به تقاضای استعفای شهردار هال مارکس برای ساخت نظرات آنها معتقدند در حال نژادپرستانه در مورد مرگ 46 ساله جورج فلوید که پس از دوخته شدن به زمین توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در روز دوشنبه.

که Hal مارکس?: می سی سی پی شهردار زیر آتش بیش از جورج فلوید رسانه های اجتماعی نظرات

حداقل 200 نفر حضور داشتند گلبرگ تجمع بیشتر با پوشیدن ماسک در میان تماس های از نگه داشتن شش فوت از هم فاصله اجتماعی فاصله.

این کشیش کریستوفر پرستون با می سی سی پی افزایش ائتلاف گفت: وقت آن است که برای مارکس ،

“شهردار مارکس نظرات مضر برای بسیاری از مردم,” او گفت:.

پرستون از Collins, به نام مردم به تغییر مسیر است که درد بازگشت به مارکس.

“ما در اینجا به ذهن خود را تغییر دهید ما در اینجا هستیم تا به تغییر اقدام خود را,” او گفت:.

کودی چندلر از ریچتن که بزرگ شد در گلبرگ گفت: مارکس اقدامات “همه را خراب کرد.”

“من فکر می کنم همه ما نیاز به همراه” او گفت:. “وجود دارد رفتن به یک جنگ داخلی و یا چیزی. آن را برای رفتن به 1861 همه را دوباره و دوباره.”

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

نشانه هایی از “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” “من نمی توانم نفس بکشم” و “مبارزه برای بهتر جنوب” نقطه چین جمعیت است.

معترضان ایستاده بود مسالمت آمیز در گروه های کوچک برخی از نزديک به شهر سالن درب جلو دیگران ایستاده و بیشتر دور. آنها همچنان به شدت در این تجمع پیشرفت با انگیزه بلندگو منجر به سلامتی.

در همان روز به عنوان اعتراض سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین دستگیر شد و چند روز پس از ویدئویی منتشر شده از او برگزاری زانو خود را به Floyd گردن به مدت حداقل هشت ساعت قبل از فلوید درگذشت.

نظرات به Minnesota مرگ انسان جرقه خشم

مارکس تحت آتش در اوایل این هفته پس از ارسال در Twitter و Facebook “اگر شما می توانید می گویند شما نمی توانید نفس کشیدن شما در حال تنفس است. به احتمال زیاد است که انسان در اثر مصرف بیش از حد و یا حمله قلبی. تصویری را نشان نمی دهد او مقاومت کردم که او را در آن موقعیت است. پلیس مصلوب کردند.” ارجاع فلوید مرگ و افسر پلیس ،

صدای جیر جیر و حساب خود را از آنجا حذف شده است.

این دیدگاه باعث یک طوفان در رسانه های اجتماعی از جمله شهردار و خانواده اش را تهدید خشونت و حتی مرگ او گفت:.

داستان ادامه دارد پس از گالری عکس.

برای رفتن: گلبرگ aldermen ساکنان تماس برای شهردار استعفای. او حاضر.

مارکس او را انکار می کند نظرات نژادپرستانه و گفت او تنها درخواست مردم را به صبر کنید برای کسب اطلاعات بیشتر قبل از سرزنش پلیس برای Floyd مرگ است.

“من فکر می کنم که مردم خیلی سریع به قاضی پلیس قبل از آنها باید تمام حقایق او گفت:” در اوایل داستان. “من نمی توانم بگویم که آیا جرم و جنایت مرتکب شد و یا اینکه آیا آنها چیزی درست یا غلط همه من میگویم این است که عجله نکنید به قضاوت بر اساس آنچه شما در این ویدئو.”

ایده اشتباه: گلبرگ شهردار می گوید نظرات به George فلوید مرگ در حادثه پلیس اشتباه

در روز پنج شنبه هیئت Aldermen رای دادند به اتفاق آرا در یک جلسه ویژه به درخواست برای مارکس استعفای اما شهردار رد کرد و گفت هر کس به دنبال حذف او از دفتر قلدر و او نیاز به ایستادن به آنها.

ساکنان و دیگران وجود دارد همچنین خواستار شهردار استعفا دهد.

مارکس بود که اولین رای را در سال 2009 انتخاب خواهد شد دو بار. او زمان منقضی می شود در 30 ژوئن 2021. او گفت: قبلا او نمی خواهد به دنبال یک چهارم مدت است.

در ماه مه سال 2018 مارکس اعلام کرد که او در حال اجرا بود برای فرماندار در 2019 نژاد اما از جیبش مسابقه در ژانویه 2019 پس از او بود که مبتلا به سرطان است.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>