معترضان خواستار بازگشایی پالم اسپرینگز و همه از کالیفرنیا در میان COVID-19 تعطیلی

مایدزرت | No comments

به کالیفرنیا وارد آن هفته هفتم زیر ایالت اقامت در خانه سفارش یک گروه از معترضان همگرا در مرکز شهر پالم اسپرینگز روز یکشنبه در اعتراض به اجباری تعطیلی کسب و کار

به عنوان اتومبیل honked و تظاهرکنندگان با پوشیدن تهمت 2020 و پرچم آمریکا متعلقات تشویق می کردند اعتراض سازمان راد گارسیا خواستار محلی و مقامات دولتی لغو محدودیت قرار دادن در محل شامل COVID-19.

“واقعا مردم در حال خرید در ماسک در این فروشگاه های بزرگ و آنها هنوز در حال خرید است. من نمی می توانید ببینید که چرا آنها باید یک مشکل با باز کردن یک مغازه کوچک. مردم می توانند با پوشیدن ماسک خود را. مردم هنوز هم می تواند از راه دور. شما هنوز هم می توانید دستکش بپوشید اگر شما می خواهید به پوشیدن دستکش” گارسیا گفت دیگر تظاهرکنندگان نشسته اند در یک گروه در مقابل او. “شما می دانید همه از آن. من فقط این را نمی فهمند.”

گارسیا گفت: تصمیم دولت اجازه می دهد تا کسب و کار خاص آن را ضروری بداند — از جمله فروشگاههای جعبه بزرگ مانند Costco و خارج — برای باز باقی می ماند در حالی که کسب و کارهای کوچک مجبور به شاتر تبعیض آمیز است. اگر آن را بی خطر به فروشگاه در یک فروشگاه مواد غذایی او پرسید: پس چرا هر فروشگاه ؟

“در حال حاضر زمان برای باز کردن کسب و کارهای کوچک! فرماندار (گاوین) Newsom مسدود کردن باز کردن مغازه های کوچک است. من آن مستند,” او گفت: به عنوان حامیان هو در ذکر کالیفرنیا فرماندار و فریاد زد: “شستشوی مغزی!”

بیشتر: Riverside County گزارش 154 جدید کروناویروس موارد 1 جدید مرگ; مجموع موارد در 3,563

بیشتر: Riverside County زندانی می میرد از coronavirus; اول مرگ گزارش شده در لا کوئینتا

شهرستان و موسیقی قرن 20 راک blared در بلندگو با صدای نامحدودی دریا از معترضان با پوشیدن پرچم آمریکا کابوی کلاه bandanas و تهمت 2020 دنده. معترضان انجام شده نشانه هایی است که خواندن “SM BIZ مهم” “هیچ اجباری واکسن” توقف “ترس” و “من حقوق اساسی ضروری است.”

در سراسر خیابان در کف دره درایو کوچکتر مشروط پرستاران و ضد معترضان جمع شده بودند به مخالفت با “بازگشایی” مشروط پیام. پرستاران که کاهش یافته است به مصاحبه از ترس از دست دادن شغل خود را انجام نشانه هایی است که گفت: “من انسانیت” و “استراحت در خانه است بهتر از استراحت در صلح و آرامش.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>