معترضان در جکسون: ما یک راست برای باز کردن کسب و کار ما و حمل اسلحه ما

لدگر | No comments

یک گروه از حامیان دولت را باز حمل سلاح گرم در قانون جمع آوری شده در مراحل Mississippi State Capitol در روز جمعه.

طرفداران و از جمله دولت آمریکا به مردم ایران ، کریس McDaniel و Rep. بردی ویلیامسون در زمان هدف های اخیر و در حال حاضر منقضی شده به طور موقت باز حمل بان در شهرستان جکسون, اما تا حد زیادی متمرکز کامل بازگشایی اقتصاد دولتی است.

این تجمع مشخص شده دوم در کمتر از یک هفته از به تازگی تشکیل Facebook, گروه, بازگشایی, می سی سی پی. این گروه متشکل از بسیاری از صاحبان کسب و کار و Mississippians که از دست داده اند شغل خود را در طول شیوع کروناویروس برگزار مشابه تجمع روز شنبه.

‘باید به مردم’: معترضان فشار به صورت کامل بازگشایی می سی سی پی کسب و کار

روز جمعه تظاهرات می آید در همان روز وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, گزارش بالاترین تعداد موارد ثبت شده و مرگ و میر ناشی از کروناویروس در دولت است. وزارت بهداشت گزارش 397 موارد جدید و 20 جدید مرگ و میر در روز جمعه.

برخی از سخنرانان گفت: باید آن را به فرد کسب و کار برای تعیین اینکه آیا آنها می توانند باز است.

“ما در اینجا نشان می دهد که ویروس نیست و خطرناک است. این ویروس خطرناک است…اما داوطلبانه تصمیم گیری عاقلانه است که چه چیزی باعث این کشور بزرگ” McDaniel گفت.

فروشگاه در می سی سی پی است که اجازه داده شد برای بازگشایی, تحت رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز’ آخرین “امن تر در خانه” که به اثر رفت دوشنبه قرار است به اجازه می دهد بیش از 50 درصد از ظرفیت خود را از مشتریان در یک زمان. و نه همه کسب و کار هستند که مجاز به بازگشایی شده است. ورزشگاه آرایشگر مغازه مو و ناخن سالن و تو سرو در میان کسانی که باقی مانده بسته شده است.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

مایک زمین Madison County آرایشگر شد توصیه های پلیس به نزدیک شدن چهار شنبه. او گفت که او تهدید به $500-یک روز خوب اگر او را به مبارزه طلبیده دولت سفارش. او پس از تعطیل اما گفت که او در مشاوره با وکلای مدافع و معتقد است او در سمت راست از قانون است.

او استدلال کرد — آیا به عنوان سخنرانان دیگر — که آن تصمیم خود را نه دولت است و گفت: کارکنان خود شده اند منفی نهفته است.

“ما شده اند بسته به مدت شش هفته. ما نمی باید حقوق. من آرایشگران در شش هفته بدست نمی هر گونه بیکاری در شش هفته,” او گفت:.

بازگشایی همه کسب و کار نیز پاره ای از کلید سازمان از این رویداد همین Hartness که خواست همه توقیف کسب و کار برای باز کردن درهای خود را در روز دوشنبه.

Hartness نیز آورده جکسون حرکت است که به طور موقت ممنوع باز حمل اسلحه در این شهرستان است. وی با تمجید از می سی سی پی, موسسه عدالت شکایت کرد که شهر جکسون پس از شهردار چکو Antar لومومبا صادر بان کی مون در یک فرمان اجرایی. شهردار که استدلال کرده بود او تا به حال حق به انجام این کار تحت شرایط اضطراری به منظور در گیر کرد و گفت: او نمی خواهد تمدید این ممنوعیت که تمام شده همان روز.

“که طرح دعوی در دادگاه در بسته این شهرستان را برای انجام کاری که غیر قانونی است” Hartness گفت: به جمعیت حدود 100 بسیاری از آنها نمایش داده می شود روکش اسلحه یا تفنگ نیمه اتوماتیک بسته به سینه خود را.

باز حمل بان کی مون: Jackson شهردار به طور موقت متوقف باز حمل در شهر می پرسد برای ممنوعیت دائم

شبیه به شنبه معترضان انجام مجموعه ای از ایالات متحده, می سی سی پی و “don’t Tread on Me” پرچم به آنها گوش.

سخنرانان اغلب ذکر شده در قانون اساسی ایالات متحده و مقدس به دنبال جلب مقایسه هر دو در سخنان خود. چند در دفاع از حق کلیساها را باز باقی می ماند.

“در این کشور شما باید هرگز به عذر خواهی برای باز کردن” زمین گفت.

این است که در حال توسعه داستان.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>