معترضان نشان می دهد تا در جلسه هیئت مدیره ادامه تماس برای شهردار می سی سی پی استعفای

لدگر | No comments

نبود فضای کافی در گلبرگ تالار شهر در روز سه شنبه برای برگزاری ده ها تن از افرادی که می خواستند برای حضور در هیئت Aldermen این جلسه به طور منظم.

هیئت مدیره اتاق کهنه با بازدید کنندگان از گلبرگ و شهرهای اطراف آن که می خواست به هوا سرخوردگی خود را بیش از شهردار امتناع به استعفا.

شهردار هال مارکس تحت آتش سوزی هفته گذشته پس از ارسال در Twitter و Facebook “اگر شما می توانید می گویند شما نمی توانید نفس کشیدن شما در حال تنفس است. به احتمال زیاد است که انسان در اثر مصرف بیش از حد و یا حمله قلبی. تصویری را نشان نمی دهد او مقاومت کردم که او را در آن موقعیت است. پلیس مصلوب کردند.” ارجاع جورج فلوید مرگ و افسر پلیس ،

فلوید درگذشت و پس از او دوخته به زمین برای حداقل هشت دقیقه با یک مینیاپولیس افسر پلیس در مه 25.

تجمع برای تغییر: معترضان برای فردی گری از گلبرگ شهردار بیش از جورج فلوید مرگ نظرات

افسر درک چوین متهم شد با فلوید را قتل است. سه نفر دیگر از افسران اخراج شدند پس از این حادثه.

فلوید مرگ موجب تظاهرات در سراسر این کشور که برخی از آنها خشونت تبدیل شد با شورش و غارت.

حدود 100 نفر ایستاده به تنهایی و یا در گروه های کوچک در خارج از گوش دادن به این جلسه در گوشی های هوشمند خود را و نگه داشتن نشانه اعتراض.

کسانی که نمی تواند به شهر سالن صحبت بی سر و صدا در میان خود را به عنوان آنها گوش به نظرات عمومی در داخل. جمعیت را تشویق می کردند در حمایت از, به عنوان هر یک بلندگو در سمت چپ نشست.

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

یک مرد ایستاده بود تا به دفاع از شهردار گفت: هر کس اشتباه می کند.

مرد به اطراف اتاق و گفت: هر کس احتمالا ساخته شده است یک اشتباه و یا دو در یک زمان در زندگی خود را.

“این مرد و من هرگز در طول گفت:” جرالد Cavazos از گلبرگ. “او ساخته شده یک استخوان به رهبری بیانیه. اما من می دانم که او حسرت آنچه که او گفت.”

منحصر به فرد: می سی سی پی شهردار هال مارکس صحبت می کند در مورد تظاهرات خواستار استعفای

دیگران که اظهار نظر گفت: این مهم نیست که آیا مارکس بود متاسفم برای کلمات خود را که برخی می گویند در حال نژادپرست است. یک رهبر کلمات حمل سنگین مسئولیت آنها گفت.

“مقامات دولتی برگزار می شود به یک استاندارد بالاتر” گفت: داستین پاول بود که یک دانش آموز در گلبرگ بالا هنگامی که مارکس بود یک معلم وجود دارد. “من احساس می کنم که به عنوان یک معلم شما نمی ساخته اند که نظر.”

پاول گفت: مارکس معذرت خواهی آمد با تاسف برای چگونه آن را تحت تاثیر خانواده خود را در حال حاضر چگونه آن را تحت تاثیر خود جامعه است. او گفت: به عنوان یک دانشجوی سابق او نگاه کرده بود تا به مارکس.

“اما ما نیاز شما را به مرحله پایین, آقا,” او گفت:.

می سی سی پی از قانون: در اینجا است که چرا یک شهردار نمی تواند رییس برای صدای جیر جیر در مورد جورج فلوید مرگ

لورن بیتس از گلبرگ است که راه رفتن در زنجیره به شهر در سالن هر روز حتی پس از تظاهرات سازمان یافته بودند بیش پرسید که آیا او می تواند امن در خارج از شهر سالن هنگامی که او در تظاهرات.

“من قصد دارم به خاطر اعتراض,” او گفت:. “زمانی که من به سلامت من هستم رفتن به اعتراض. من می خواهم به می دانم که اگر من می خواهم به امن است.”

آنتونی دونن که اعتراض در خارج از شهردار صفحه اصلی عذرخواهی کرد برای ساخت مارکس و همسر و خانواده ناراحت کننده اما او قول داد برای ادامه اعمال فشار بر شهردار تا زمانی که او استعفا داد.

“من نمی دانم اگر شما یک نژادپرست و من اهمیتی نمی دهند اگر شما یک نژادپرستانه” دان گفت. “من اینجا نیست برای قضاوت شما. آنچه من در مورد شما نمی باید در شما به عذرخواهی و دولت است که شما صحبت نمی کنم برای این افراد است.”

جورج فلوید تظاهرات: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

در این جلسه پس از سه روز از اعتراضات و یک جلسه ویژه هیئت مدیره Aldermen درخواست مارکس است.

یک دادخواست در change.org خواستار استعفای شهردار تا به حال بیش از 18,000 امضا سه شنبه شب. گلبرگ جمعیت حدود 11,000.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>