خدمات عمومی شنبه برای دکتر دیوید Duffner قربانی در رانچو مایراج قتل-خودکشی

مایدزرت | No comments

خدمات عمومی برگزار خواهد شد در Indian Wells در روز شنبه برای دکتر دیوید Duffner که کشته شد Feb. 14 در یک قتل-خودکشی رخ داده است که در داخل خود رانچو مایراج پزشکی ،

Duffner, 67 بود به ضرب گلوله توسط 63 ساله والتر کارتر از کویر چشمه های آب گرم با توجه به کنار رودخانه شهرستان کلانتر. پس از تیراندازی کارتر به ضرب گلوله خود را.

کلانتر بخش اعلام نشده یک انگیزه یا یک لینک بین این دو نفر.

برخی از کارتر همسایگان گفت که او تحت عمل جراحی برگشت چند سال پیش و در رویارویی با مسائل درد. معلوم نیست که آیا کارتر یکی از Duffner سابق بیماران.

Duffner خدمات برگزار خواهد شد و در ساعت 10 صبح در جنوب غربی کلیسا 44-175 واشنگتن سنت با توجه به اگهی و کلیسا کارکنان. خصوصی خدمات برگزار خواهد شد در روز دوشنبه.

Duffner بود محترم پزشک که صرف بیش از 30 سال به عنوان یک دکتر. او اخیرا زد ارتوپدی & طب فیزیکی همکاران است که در واقع در سراب مرکز کسب و کار پیچیده در 71-500 جلوگیری از بزرگراه 111.

هفته گذشته دوستان از جمله پالم اسپرینگز شهر Councilwoman کریستی Holstege سوگواری او.

“این یک ویرانگر دست دادن برای جامعه ما و هزاران نفر از بیماران او بیش از کار خود را در Coachella Valley,” او گفت:. “او خواهد شد از دست رفته و افکار ما بیرون بروید و به خانواده خود و عزیزان است.”

Duffner خدمت به عنوان رئیس عمل جراحی در کویر مرکز پزشکی منطقه ای در پالم اسپرینگز شد و به نام پالم اسپرینگز زندگی بالا, اسناد, لیست چندین بار اخیرا در سال 2018 است.

قتل-خودکشی: Duffner کشته شده توسط والتر کارتر کلانتر می گوید:

کارتر: مسلح در رویارویی با مسائل مربوط به درد همسایه ها می گویند

عکسبرداری: اطلاعات ارائه می دهد یک نگاه به مراقبت های بهداشتی-کارگر حوادث

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>