بنفش طوطی کافه بسته شدن پس از 32 سال: رابرت سنت جان طرح مفهوم جدید را در خود جای

لدگر | No comments

رابرت سنت جان افتتاح اولین رستوران Dec. 27, 1987, در یک فروشگاه لباس در 3810 هاردی سنت زمانی که او 26 ساله بود.

“من می خواستم برای انجام ناهارخوری زیبا” سنت جان گفت. “من می خواستم به خود خود من رستوران بنابراین من می تواند پوشیدن شلوارک و تی شرت هر روز و بود خود من،”

سی و دو سال و 17 رستوران بعد St. john’s بنفش طوطی کافه هنوز هم در این محل اصلی نمایندگی های میراث, ناهارخوری زیبا در هتیزبرگ جامعه است. آن را دریافت چهار الماس امتیاز از AAA بیش از دهه گذشته است.

اما سنت جان اعلام کرد در 22 ژوئیه که بنفش طوطی خواهد درهای خود را. پس از آن کارکنان ارائه شده است رستوران نهایی sendoff مصرف رزرو برای شام خدمات از طریق پنج شنبه برای اولین بار پس از می سی سی پی را خاموش منظور شروع در اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تصمیم به نزدیک تر بود به انجام این کار با تغییر سرعت از این بیماری همه گیر سنت جان گفت.

او mulled بیش از یک مفهوم کسب و کار جدید به مدت دو سال و پس از همه گیر آمار تصمیم گرفت به دنبال او است که مفهوم در بنفش طوطی کافه محل.

“من بحث در مورد اینکه آیا برای نگه داشتن طوطی باز است یا نه و این مفهوم جدید زیادی صندلی در فضای باز منطقه ای که من مشغول به کار در این شهرستان در حال حاضر” سنت جان گفت. “این راه گاه به گاه بیشتر از آنچه که ما انجام می دهند در حال حاضر. ناهار خوری خوب است یک مدل کسب و کار برای سال بوده است روند رو به پایین.”

او گفت که او آماده نیست به اعلام این مفهوم جدید در عین حال اما “این واقعا سرد است.”

رابرت سنت جان: $13 میلیون توسعه آینده به سی سی پی ‘جالبترین محله’

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

12 گام به بنفش طوطی کافه

در سن 21 سنت جان کردم و هوشیار است.

“من در این نقطه است که من نوعی که “من قصد ندارم به آن را به 30′” سنت جان گفت. “حقیقت این است که راه زندگی من, من را ساخته اند آن را به 25.”

اما سنت جان می دانست که کسب و کار رستوران بود و شور و شوق خود را.

“من تا به حال هیچ راهی برای انجام این نوع هدف در سر من با این راه من بود زندگی” سنت جان گفت. “من تا به حال هیچ انگیزه و هیچ روش. زندگی من در افسردگی. وجود دارد هیچ راهی که من می تواند که تا کنون بدست به نقطه که در آن من می تواند باز کردن یک رستوران است.”

سپس پس از گرفتن یک DUI در سال 1983 سنت جان رفت و به ناتوانی در جکسون برای نه هفته و در نیمه راه خانه در اوماها است. پس از درمان او به پایان رسید و مدرک خود را در دانشگاه جنوب می سی سی پی در هتل و مهمان نوازی مدیریت. او به فروش یک قطعه زمین از چپ به او توسط پدر بزرگ خود را برای $25,000 و با سابق شریک کسب و کار دین اونز باز بنفش طوطی.

در حالی که اختصاص داده شده به خدمات مواد غذایی, صنعت, سنت جان است به همان اندازه اختصاص داده شده به زندگی پاک است.

“من 12 گام برنامه” سنت جان گفت. “حتی در 37 سال هوشیار من من هر روز می توانید. رستوران بهتر است هنگامی که من یک ذهن روشن هستم و زندگی معنوی و تمیز است.”

سالگرد جشن ها و جامعه

گرانت مک کی کار کرده است برای سنت جان برای چهار سال و در حال حاضر مدیر در هلال احمر شهرستان کوره.

“شما می خواهید به کار در بنفش طوطی به دلیل این که در آن بهترین سرور هستش چون شما تا به حال به بهترین کار وجود دارد” مک کی گفت: در مورد تجربه ناهار خوری خوب رستوران ارائه شده است.

قبل از بنفش طوطی بسته در اواسط ماه مارس مک کی بود استخدام خود را به عنوان مدیر. او گفت: یک هفته پس از او آغاز شده رستوران شروع به تنظیم ساعت خود را با توجه به همه گیر.

“من حتی نمی فرصتی برای کار در اینجا در همه قبل از خاموش شدن اتفاق افتاده است” مک کی گفت.

سنت جان گفت که او احساس ناراحتی در مورد بستن بنفش طوطی پس از 32 سال.

“ما دیده ایم هزاران نفر از تولد صدها نفر از مردم مشغول شدم و در اینجا آنها می آیند برای سالگرد خود را شام” سنت جان گفت. “این اتاق بوده است در یک محل که در آن مردم جشن گرفته می شود. برای 32 سال انرژی ایجاد شده در این اتاق شده است واقعا خوب است. به بخشی از این عالی است.”

دوست دیرین و همکار سابق جان Karnes گفت: کار برای سنت جان الهام گرفته از یک دوستی مادام العمر و فوق العاده روابط است.

“من و همسرم بود و ما برای اولین بار در تاریخ بنفش طوطی کافه و ما شده ایم عروسی 25 سال” Karnes گفت. “من پنج بچه و ما تا به حال فقط در مورد هر تولد و سالگرد و عمده هر رویداد خانواده ما تا به حال وجود دارد.”

Karnes گفت: پدر و مادر خود لذت می برد خوردن وجود دارد به طوری که آنها رفت و چهار تا پنج روز در هفته است.

“مادر من استفاده می شود برای همیشه شوخی که او فر شکسته شد برای 20 سال و او که قرار بود به جای آن از آنجا که او بود در بنفش طوطی” Karnes گفت.

این مردمی که می دانید مسائل خود را: 5 مکان های مورد علاقه خود را پر از تاماله در می سی سی پی

Karnes گفت: او را از دست فضای رستوران, اما او خدا را شکر این بار او تا به حال وجود دارد.

“آن ها یک ثابت در زندگی ما, و من مطمئن هستم که بسیاری دیگر از زندگی نه فقط برای مواد غذایی است اما به دلیل روابط” Karnes گفت. “من دوستان مادام العمر است که من با کار کرده ام وجود دارد و دوستان مادام العمر که من صبر کردم.”

حرکت رو به جلو: بنفش طوطی pop-ups

اگر چه بنفش طوطی کافه دیگر هیچ جسمی وجود داشته باشد, St. John گفت: او قصد دارد برای ادامه روح رستوران

“وجود دارد یک فضای بزرگ در گوشه جنوب شرقی این ساختمان است که در خدمت به عنوان یک اتاق ناهارخوری خصوصی و یک بار در ماه انجام خواهیم بنفش طوطی pop-ups” سنت جان گفت. “اتاق را نگاه دقیقا مانند بنفش طوطی کافه. آن خواهد شد که همان قاب همان آثار هنری همان سکنکس کف و مبلمان و همه چیز. آن را نه لزوما رفتن به دور. ما هنوز فراموش بنفش طوطی مسائل است.”

سنت جان گفت که او می بیند بسته شدن بنفش طوطی به ادامه کار خود را.

“وجود دارد هیچ بیم و هراس در همه چیز در مورد بسته شدن” سنت جان گفت. “این بیشتر از یک جشن از آنچه که ما انجام داده ایم برای 32 سال گذشته و چگونه آن را کار کرده است. من چیزی جز خاطرات خوب در اینجا.”

تماس با بادامک Bonelli در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @cambonelli.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>