‘قرار دادن زانو را کسی گردن در اینجا ممنوع است’: پالم بای رئیس پلیس

فلوریدا تودی | No comments

پس از راه رفتن در کنار راهپیمایان در باران برای 2 مایل در پالم بای رئیس پلیس نلسون ملا در زمان یک میکروفون و خطاب مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسران پلیس.

“قرار دادن زانو را کسی گردن مجاز نیست در اینجا” ملا گفت: نقشه کشی به سلامتی و claps از حدود 100 مرطوب راهپیمایان جمعه شب در پیاده رو در پالم بای جاده و Babcock خیابان.

“ایستاده و تماشای دیگران قرار دادن زانو در کسی که گردن را نمی توان تحمل او گفت:” تولید کف زدن.

ملا و پالم بای افسران پلیس — هر دو در و خارج از وظیفه راه می رفت سمت-توسط-جانبی با تظاهرکنندگان در “پیاده روی با ما! دعا کنید با ما!” صلح مارس همراه Palm Bay Road. در وظیفه افسران عینک روشن, زرد, باران slickers.

شرکت کنندگان braved ثابت بارندگی و خطرناک هوا. چهل و پنج دقیقه قبل از برنامه ریزی 6 بعد از ظهر شروع زمان سرویس ملی آب و هوا صادر آب و مشورتی برای قوی, رعد و برق بیش از پابرهنه خلیج در حال حرکت شمال از 10 مایل در ساعت. هواشناسان هشدار داد در انتظار 50 مایل در ساعت gusts باد و ممکن قیف ابرها در پالم بای ملبورن و مالابار.

ملا که شروع کار خود را با کف خلیج اداره پلیس در سال 1991 راه می رفت با یک قرمز و سفید چتر چت با راهپیمایان.

“من فکر می کنم در حال حاضر بیشتر از هر رئیس پلیس و یا کارکنان خود را باید در مقابل. باید دست در دست با مردمی که ابراز اول خود را اصلاح مناسب. زیرا این چیزی است که ما در اینجا به” ملا گفت: یک خبرنگار در حالی که راه رفتن.

“من فکر می کنم چیزی جز نشان می دهد که شما ساخته نشده و تصمیم گیری. و تصمیم گیری ساده است: ما باید متحد,” او گفت:.

کوری ویلیامز که تاسیس Space Coast ستاره semiprofessional تیم بسکتبال کمک به سازماندهی این رویداد است. سابق فضانورد بالا ستاره التماس جمعیت به کار همراه با ملا و اداره پلیس در شهرستان Brevard بزرگترین شهرستان.

“ما همه رو به رشد با هم. ما همه رو به شنیدن هر یک از دیگر. همه ما باید به کسانی که مکالمات. ممکن است ناراحت کننده در زمان, اما به خاطر هل دادن از طریق. ما می خواهیم که رشد” ویلیامز گفت.

“ما نمی خواهیم آنچه در مینه سوتا — و هر جای دیگری — برای آمدن به شهر ما,” او گفت:.

بیشتر: نزدیک به 200 تجمع اعتراضی در مقابل خارج شده و در غرب ملبورن به تماس برای عدالت در مورد فلوید

بیشتر: ملبورن شمع افروزی شین هوا ‘زشتی نژادپرستی’ در جورج فلوید مرگ

ملبورن ساکن نیکلاس Arjoon به آبی پانچو به پالم بای ساکن شیا Cobbett برای کمک به او دفع قطرات باران قبل از ماه مارس آغاز شد. Arjoon انجام یک posterboard “من نمی توانم نفس بکشم” نشانه.

“وجود دارد یک نیاز برای برابری بیشتر به خصوص برای آفریقایی-آمریکایی جامعه در درمان خود را با اجرای قانون” Arjoon گفت.

“اگر چه شده است وجود دارد مقدار زیادی از توجه در هفته گذشته به دلیل از آقای فلوید, این نوع از چیزی که اتفاق می افتد هر روز. و پس از آن است که یک سیستمیک موضوع وجود دارد که نیاز به آگاهی بیشتر از” او گفت:.

پالم بای عضو شورای شهر Kenny Johnson شرکت در ماه مارس است.

“من افتخار می کنم که ما با اداره پلیس را در اینجا. اگر شما در حال دیدن برخی از چیزهایی که شما در حال دیدن ترکیبی از هر دو — می بینید پلیس در جوامع با هم کار و سپس شما دیدن پلیس و جوامع هستند که در تقابل” جانسون گفت.

“من با افتخار می گویند که Palm Bay, یکی, که در آن ما عمل جامعه محور. و ما در حال کار با هم,” او گفت:.

پالم بای بازنشسته حسابدار سوزان Connolly انجام او پتو پیچیده Dachshund rescue, مگی ممکن است در طول صلح مارس. او راه می رفت در کنار خلیج پالم اچ پل Halpern.

“افرادی که در حال رانندگی و توقف و پیوستن به ما مشکل” Halpern گفت: راه رفتن در باران.

“همه باید متوقف و از خود ماشین و به ما بپیوندید. و سپس شاید همه چیز تغییر خواهد کرد” او گفت:.

در طول قبلی دوشنبه رویداد نزدیک به 200 معترضان مونتاژ در و در نزدیکی وال مارت در پالم بای جاده گهگاه شعار “نمی توانم نفس بکشم! من نمی توانم نفس بکشم!”

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>