Q&A: Coachella متحرک فیلمساز مستند توضیح می دهد که چگونه آن گرد هم آمدند

مایدزرت | No comments

زمانی که کریس Perkel برای اولین بار شروع به کار بر روی “کوچلا: 20 سال در بیابان” او نمی دانست که این پروژه را 7 سال برای آن به نور روز را مشاهده کنید.

“من در واقع در هیئت مدیره آورده در اصل در سال 2013. در آن زمان من تا به حال شده است یک ویرایشگر در کامرون کرو ‘Pearl Jam Twenty.’ که بود بایگانی سنگین doc, بنابراین من تا به حال برخی از سابقه کار با تعداد زیادی از آرشیو.” Perkel گفت.

در اصل او استخدام شد برای کمک به بایگانی, اما او به عنوان تهیه کننده و کارگردان در سال 2018 است.

“کوچلا: 20 سال در بیابان” به نمایش در یوتیوب در آوریل 10, 2020, که در اصل برنامه ریزی شده برای اولین بار بعد از Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره. این مستند به شرح زیر سفر و از جشنواره موسیقی فجر که به رشد در سراسر جهان یک رویداد فرهنگی است.

خورشید صحرا به صحبت کرد Perkel در اوایل سال جاری در مورد تجربه خود را در تولید فیلم و چگونه کار خود را به رهبری او را به این پروژه است. بعد مصاحبه بود ویرایش شده برای طول و وضوح.

خورشید صحرا: چگونه ایده ساخت این فیلم مستند اتفاق می افتد ؟

کریس PERKEL: من در آورده بود فقط به عنوان Goldenvoice بود شروع به واقعا شروع به راه خود را از طریق این غول کوه archives است که آنها انباشته شده بود در طول سال. در اطراف 2013, ریموند Roker که رهبری این پروژه در Goldenvoice در زمان روی کار آوردن مردم به شروع به رقمی که بایگانی و ورود به سیستم است که پاسخها و شروع به آمدن به درک آنچه در واقع وجود دارد با امید به نحوی انجام کاری با آن. من آمد در هیئت مدیره به عنوان آنها در میان است که روند و در زمان ما بودند شروع به آزمایش با داستان های مختلف است که می توان گفت از بایگانی و در واقع کنار هم قرار دادن این دو به قطعات کوچکتر. هیچ چیز واقعا از آن آمد که در آن نقطه آن را فقط زمان هنوز خیلی مونده و من به پایان رسید تا انجام یک مستند در مورد Clive Davis, بسیار, موسیقی گرا doc که من تا به حال یک تجربه شگفت انگیز انجام می دهند و یک تعداد انگشت شماری از پروژه های دیگر. در سال 2018 یک تصمیم ساخته شده بود متقابلا بین Goldenvoice و خود را شریک یوتیوب برای ایجاد یک 20th anniversary گذشته نگر. بنابراین ما قادر به ساخت بر کاری که ما آغاز شده بود تمام کسانی که سال قبل از آن و تبدیل آن اساسا به این ویژگی.

چه چیزی می تواند بینندگان انتظار از این مستند ؟

همه چیز. تعداد زیادی از موسیقی, بهترین موسیقی — بهترین های موسیقی, من نمی خواهم به قاضی هنرمند در برابر هر یک از دیگر, اما همه از نکات برجسته این جشنواره تاریخچه همه در آن وجود دارد. این منی اجرای برنامه است که واقعا تا به حال عمیق فرهنگی تاثیر, هر دو در داخل فرهنگی موسیقی و فرهنگ عامه به طور گسترده تر. بنابراین ما در حال صحبت کردن در این توپاک هولوگرام بیانسه, دفت پانک, کنی جی-Z, خشم علیه ماشین و مدونا. شما برای درک بهتر تکامل از محبوب موسیقی و راه هایی که این نشان دهنده تغییر در فرهنگ به طور گسترده تر. شما واقعا نمودار تاریخچه این تازه بدوران رسیده indie در جشنواره موسیقی است که تقریبا ورشکست شرکت است که آن را انداخت در سال 1999 به فرهنگی نوعی سنگ محک است که آن را امروز تبدیل شده است. و در طول این سفر شما ببینید یک جشنواره است که همیشه بالید به خودی خود در حال التقاطی و چند نوع رشد به تدریج بیشتر التقاطی با تنوع بیشتر و یک آرایه وسیعی از دیدگاه نشان داد در هر دو مرحله و در مخاطب است. در راه است که در آن آینه که در آن فرهنگ ما می گذرد و به همین دلیل آن چیزی است که من واقعا افتخار است. من فکر می کنم این مهم است که جنبش مهم است و قادر به نمودار که جنبش از طریق یک جشنواره است که از بسیاری جهات در هر سال نشان دهنده چه چیزی اتفاق می افتد در فرهنگ است که واقعا یک امتیاز.

به نظر شما چه هستند بهترین لحظات?

ما در حال کشیدن هیجان انگیز ترین مواد است که ما بیش از بیست سال از این جشنواره به طوری که همه چیز در آن است که نوع بسیار هیجان انگیز است. برای من شخصا Rage Against the Machine عملکرد در سال 2007 است بنابراین برقی و جمعیت بسیار کار کرده و بنابراین انرژی. شدت این است که واقعا خیره کننده است و من آن را دوست داشتم و دوست داشتم با قرار دادن کارایی که با هم. من به یاد داشته باشید برش که در سال 2013 و ویرایش یکی از همان فیلم در سال 2020 است. Daft Punk عملکرد در سال 2006 زمانی که آنها نشان داد هرم یک لحظه نقطه عطفی در تاریخ موسیقی الکترونیک. همه که صحبت شما که تا حدودی درگیر در آن فرهنگ می گویند همان چیزی که در آن لحظه در زمان که یک قانون مهم و یا مجری ایجاد منظره است که می تواند تبدیل به بخشی از EDM تجربه در حال حرکت رو به جلو است. آن مجموعه تولید این مسابقه تسلیحاتی است که به تغییر راه مردم تجربه موسیقی الکترونیک و مشخص شد در کوچلا. هیچ کس تا به حال دیده می شود این فیلم قبل از این که دقیق عملکرد و ما آن را داشته باشد. که فوق العاده هیجان انگیز است. ما رو فیلم شگفت انگیز از یک واقعا جوان امی واینهاوس در یکی از کوچکترین چادر در سال 2007. او فقط مغناطیسی به عنوان او همیشه است اما این شگفت انگیز است برای دیدن او در این زمینه. بدیهی است که Beyoncé عملکرد یک showstopper بر و احتمالا مهم ترین کنسرت در تاریخ جشنواره — یا, مهم ترین عملکرد را در تاریخ این جشنواره است.

هنگامی که شما برای اولین بار وارد شدن به صنعت فیلم چه بود و یکی از به یاد ماندنی ترین حوادث و یا دستاوردهای?

به عنوان به زودی به عنوان من را از مدرسه فیلم یکی از اولین شغل من مشغول به کار بود با مورگان نویل که خوشبختانه برای من تبدیل به یکی از, اگر نه بهترین documentarians مشغول به کار در کسب و کار امروز است. در آن زمان او از گاراژ خود را, و من به یاد داشته باشید کار برای او از گاراژ خود را و او رفت تا برنده جایزه اسکار برای “20 فوت برای ستاره شدن.” من واقعا خوش شانس به پایان رسید تا در یک محیط که در آن نادانسته به من من مشغول به کار در یک محیط با کسی که تا به حال استثنایی درک چگونه به انجام این کار حتی بیست سال پیش هنگامی که او جوان تر و جدیدتر. که یک معامله بزرگ برای من است و به من کمک کرد یاد بگیرند و به من کمک کرد جمع اعتبارات در طول راه که ارزشمند بودند و به من کمک کرد حفظ حرکت رو به جلو است.

چه توصیه شما به کسانی که به دنبال یک حرفه ای در صنعت فیلم?

هیچ گذاشته از راه همه سفر های مختلف برای دریافت وجود دارد به دلیل آن را مانند یک ظرف غذا. آن را بسیار سخت برای پیدا کردن راه خود را به این و وجود خطر در طرح ریزی سفر خود را و یا تجربه بر روی افراد دیگر مانند “این است که چگونه به آن را انجام دهد.” این واقعا نوعی منحصر به فرد برای همه. من احساس می کنم مثل من پاسخ هر وسیله. فقط نگه داشتن کار — که همه من می تواند انجام دهد. من به طور مداوم در تلاش بود به chug به جلو وجود دارد و قطعا بار که در آن شما احساس مثل شما نیست جایی نبودم گرفتن در هر نقطه. آن سخت بود و این آسان نبود. من فقط نگه داشته hustling و نگهداری مشغول به کار است. شما واقعا می خواهید به آن را انجام دهد و اگر شما آن را به ارزش آن را به دلیل آن سخت است.

Laine هنری است که یک کارآموز در خورشید صحرا. شما ممکن است او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>