Q&A: در اینجا همه چیز شما باید بدانید در مورد سی سی پی جدید پناهگاه در محل سفارش

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز با صدور یک فرمان اجرایی چهار شنبه نیاز به Mississippians به پناهگاه در محل شروع جمعه با توجه به سرعت گسترش coronavirus.

می سی سی پی می پیوندد حداقل 37 کشورهای دیگر با دستور مشابه اغلب به عنوان مراجعه کننده به ماندن در خانه و سرپناه در محل و یا مستند حکم. نزدیک به 300 میلیون آمریکایی در حال حاضر خواست تا در خانه بماند.

مرکزی هدف از این دستور ؟ آهسته ویروس و جلوگیری از بیمارستان ها از در حال غرق با بیماران همه در یک بار. می سی سی پی اعلام 104 جدید تایید موارد این ویروس در دوشنبه آوردن مجموع به 1,177 با 26 مرگ و میر.

جزئیات اجرایی سفارش

اما چه می سی سی پی را انجام دهند و چگونه موثر باید دستور مشابه در کشورهای دیگر? در اینجا پاسخ به چند سوال کلیدی:

چه منظور چیست ؟

سفارش طول می کشد اثر در 5 p. m. روز شنبه و طول می کشد حداقل تا ساعت 8 صبح مارس 20. به این معنی Mississippians باید در خانه بماند مگر اینکه آنها ضروری دلیلی برای بیرون رفتن. برخی از نمونه های ضروری دلایل خرید مواد غذایی انتصاب دکتر, برداشتن دارو از داروخانه ها و مراقبت از یک عضو خانواده است. برخی از مردم همچنان از رفتن به محل کار اگر کار خود را در میان یک لیست تلقی “ضروری است.”

مرتبط با: می سی سی پی coronavirus: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز دستور ایالت پناه-در-محل

ولی در کل مردم مجاز به جمع آوری در گروه 10 یا بیشتر و یا بازدید از خانواده و دوستان مگر اینکه آن را فوری از جمله در بیمارستان ها و یا خانه های سالمندان.

آیا من می توانم هنوز هم گرفتن برخی از هوای تازه و ورزش ؟

بله, فرد, هوای آزاد, ورزش, پیاده روی سگ و فعالیت های مشابه مجاز است. اما هیچ گروهی فعالیت می تواند رخ دهد تحت نظم مانند بازی بسکتبال. در بسیاری از پارک ها و زمین های بازی سواحل و دریاچه ها و مناطق تفریحی که در آن مردم جمع آوری خواهد شد بسته تحت سفارش. مسیرهای پیاده روی باز خواهد ماند.

خواهد شد و دسترسی به فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ماندن همان است ؟ چگونه در مورد رستوران ها?

بله, شما هنوز هم می تواند به فروشگاه های مواد غذایی و دارو به عنوان مورد نیاز در طول مستند. مقامات خواسته اند در اعتراض به محدودیت سفر و حفظ فاصله حداقل شش فوت از دیگران از جمله در فروشگاه به محدود کردن انتقال ویروس است.

ریوز خواست ساکنان نه به عجله به فروشگاه و ذخیره کردن مواد غذایی. از او خواست که مردم را برای خرید حدود یک هفته تا 10 روز در یک زمان و جلوگیری از انباشت. مواردی که اغلب اجرا در فروشگاه ها در روزهای اخیر را شامل کاغذ توالت و نان است.

رستوران ها و کافه ها باید خود را به اتاق ناهار خوری. اما آنها می تواند همچنان به ارائه drive-thru, منظقه و یا خدمات تحویل.

هر زمان که بیرون رفتن به فروشگاه و یا ورزش سفارش مردم را به استفاده از “تهاجمی بهداشت” تکنیک از جمله شستن دست ها و استفاده از ضد عفونی کننده دست.

که کسب و کار تلقی ‘ضروری است و می تواند باز بماند در طول چند هفته آینده ؟

ضروری کسب و کار و خدمات است که باز خواهد شد و در دسترس عبارتند از: فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها بیمارستان ها و درمانگاه آب و برق, اداره پست, را از, رستوران ها, ایستگاه های گاز, بانک ها و خدمات مراقبت از کودکان.

غیر ضروری کسب و کار است که بسته خواهد شد عبارتند از: فروشگاه های خرده فروشی سالن و آرایشگاه و مغازه ها و تو سرو سینما و ورزشگاه باشگاه ها و میله های موزه ها و سایر اماکن تفریحی.

خواندن لیست کامل ضروری کسب و کار (شروع می شود صفحه 3)

چگونه نظم اجرا شود?

آن را کاملا روشن است. این سفارش می گوید آن را اجرا و توسط اجرای قانون در سراسر کشور که تحت قانون می تواند “معقول و لازم” در اقدامات برای اطمینان از انطباق در مواقع اضطراری که احتمالا می تواند شامل جریمه یا بازداشت.

ریوز پیشنهاد چهار شنبه اجرای می بیشتر شبیه افسران شکستن هر گروه از مردم و اطمینان مردم جمع در اعداد بزرگ در حوادث مانند عروسی و مجالس ترحیم و همچنین در کلیسا. مقامات در کشورهای دیگر اشاره کرده اند نیز وجود دارد شدید فشار اجتماعی بر مردم به پیروی.

چگونه باید مشابه پناهگاه در محل سفارشات مشغول به کار در کشورهای دیگر تا کنون ؟

در ایالات متحده بسیاری از اقامت در خانه سفارش شده اند در محل برای مدت طولانی به طوری که آن را سخت به بگویید که چقدر موثر آنها در کند کردن روند گسترش این بیماری است. اما کارشناسان می گویند که موارد سرعت رشد در بسیاری از نقاط کشور بیشتر ایالت ها یک انتخاب نیست.

“هر چه زودتر بهتر” دکتر ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی, American Public Health Association, هیل گفت: در مورد ایالت stay-at-home سفارشات. “انتظار تا زمانی که شما دریافت می کنید بسیاری از موارد اشتباه استراتژی است.”

کالیفرنیا اولین ایالتی برای اجرای یک فرمان در 19 مارس ، وجود نشانه های اولیه این منظور وجود دارد که در حال کار با توجه به سن فرانسیسکو کرونیکل با رشد آهسته تر در موارد از نیویورک است. هنوز هم این بدان معنا نیست که این ویروس نیست و هنوز هم به سرعت در حال گسترش وجود دارد: دولت موارد گزارش شده ده برابر افزایش یافته بود پس از سفارش اثر در زمان و آنها دو برابر شده فقط از جمعه. دولت بود و دیدن سریع افزایش تقاضا برای تخت بیمارستان Gov. گاوین Newsom گفت.

یک تجزیه و تحلیل از تلفن همراه داده ها توسط نیویورک تایمز نشان می دهد که سفارشات موثر بوده است در محدود کردن سفر در بسیاری از کشورهای. در ایالات متحده است که منتظر به پیاده سازی مستندات شامل می سی سی پی ساکنان در ادامه به سفر و خیلی بیشتر. فاصله آنها سفر در ایالات متحده است که آیا سفارشات در محل بودند بیش از سه برابر دورتر از کشورهای است که آیا باید مستندات آن را گفت.

هنوز هم برخی از مقامات از جمله ریوز ابراز نگرانی در مورد وادار کردن مردم به ماندن در خانه برای بیش از حد طولانی است. او نگران جمعه آن خواهد بود “غیر ممکن” به اجرای بیش از بلند مدت.

“اگر شما پیروی خواهد کرد اگر شما انجام بخشی خود را, ما, شما قادر خواهید بود سرعت گسترش او گفت:” در یک کنفرانس خبری. “ما باید بهتر اطلاعات و امیدوارم ما را قادر به حذف این (دستور) به عنوان برنامه ریزی شده به عنوان برنامه ریزی شده.”

چرا می سی سی پی را طولانی تر از کشورهای دیگر به تصویب منظور ؟

بر خلاف اکثر فرمانداران دولت ریوز مقاومت کرده بود صدور ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. او به جای آن در زمان یک رویکرد تدریجی است که هدف قرار گرفت و جدا خوشه خاص از coronavirus موارد در حالی که اجازه می دهد دولت های محلی به صدور دستورالعمل سختگیرانه تر.

اما موضع خود را در برابر یک ایالت سفارش منتقل اواخر روز سه شنبه گفت: به عنوان اطلاعات بیشتر در آمد و به عنوان چند دولت کارشناسان بهداشت توصیه او گسترده تر منظور لازم بود به سرعت گسترش ویروس. “آنها به من گفت که ما در حال حاضر در نقطه ای در می سی سی پی چرخه که در آن اقدامات شدید ممکن است لازم باشد,” او گفت:. “امروز روزی است.”

فقط یک روز زودتر او هنوز متعهد به منطقه ای روش سفارش مستند در شهرستان Lauderdale. او همچنین در روزهای اخیر به نام به حال برای یک مطلب “توهین آمیز” استراتژی از جمله جداسازی و بررسی خوشه از موارد.

حرکت به صدور دستور آمد کمی بیش از یک هفته پس از ریوز تا به حال شده یک ویدیو در Facebook جایی که او گفت: یک ایالت پناهگاه در محل سفارش خواهد بود غیر ضروری و غیرقابل اجرا و نسبتا بی اثر و از نظر اقتصادی مضر است.

“هیچ کس در دولت وزارت بهداشت توصیه کرده است که ما یک ایالت خاموش کردن و یا یک پناهگاه در محل” ریوز گفت. “… ما در حال رفتن به یک تصمیم راش به سادگی از آنجا که کشورهای دیگر تصمیم به انجام همه چیز است.”

بیشتر سوال در مورد سی سی پی سرپناه در محل ، ارسال آنها را به من [email protected] و یا شما می توانید در توییتر @lramseth.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>