Quarantining با دوستان: حیوان خانگی پرورش و فرزندخواندگی را به عنوان مردم در خانه بمانند

فلوریدا تودی | No comments

وسلی کامل اچ: غیر قضاوت, ثابت قدم و آماده برای شرکت در ماجراهای در یک لحظه متوجه.

این 4 ساله Energizer Bunny از یک سگ را در خانه شادتر فقط توسط خود را صرف حضور. کارکنان در SPCA از بروارد هستند طبعا متعجب و متحیر که چرا زمانی که بسیاری از سگ ها و گربه ها در حال پرورش و یا به تصویب رسید این روزها Wesley شده است در میان آنها است.

“او مطلق توپ از سرگرم کننده گفت:” سوزان Naylor, مدیر روابط عمومی, برای تیتوسویل مبتنی بر پناهگاه حیوانات.

اگر بریدن از یک پوشش نقره ای برای این بیماری همه گیر است که پناهگاه های حیوانات در سراسر کشور در حال پیدا کردن خود را با مقدار زیادی از آشیانه خالی به عنوان خانواده با استفاده از زمان اضافی در خانه به استقبال دوستان خزدار خود را به تپش قلب.

“ما فرزندخواندگی در حال حاضر در مورد همان است اما پرورش است تا راه” گفت: Naylor.

“ما در حال حاضر 63 سگ ها و گربه ها 140 در خانواده ها و فقط حدود 20 سگ در آشیانه و حتی کمتر گربه ها در اتخاذ طبقه.”

تصویب و پرورش باید برنامه های محبوب است که به تازگی بروارد جامعه انسانی در حال حاضر دارای یک لیست انتظار برای پرورش.

“امکانات ما می توانید خانه تا 75 سگ ها و گربه ها 140, اما ما تا به حال بسیاری از فرزندخواندگی است که امکانات ما کمتر از نیمه پر گفت:” جامعه انسانی رسانه متخصص خوب لوپز.

آینده نگر حیوان خانگی پدر و مادر خواسته می شود را انتخاب کنید به احتمال زیاد حیوان خانگی آنلاین و ایجاد یک وقت ملاقات به دیدار با مخلوق و ببینید اگر سازگاری متر به بالا اجرا می شود.

خرید آنلاین برای حیوانات خانگی خود را؟: این محصولات معرفی شدند در سال 2020 جهانی Pet Expo

سوزی فلمینگ لئونارد: با تشکر از زوم متوجه شدم من جین Jetson نه دافنه

مانند انسانی جامعه SPCA نیز تنها باز وقت اما SPCA است که هنوز هم ارائه پرورش حیوانات از قبیل دوستانه Wesley.

“حیوانات در حال حاضر در پناهگاه در دسترس هستند برای پرورش یا تصویب” گفت: Naylor.

“ما اجازه می دهد مردم برای ملاقات به می آیند برای دیدار با حیوانات, اما آنها باید به یک حیوان خانگی داشته باشید که آنها می خواهم به ملاقات. ما لازم نیست که حداقل زمان برای پرورش. ما فاستر آثار گروه با پدر و مادر رضاعی به آنها کمک کند کشف کردن بهترین قاب زمان.”

حتی اگر بسیاری از حیوانات در حال پرورش ممکن است در نهایت در حال بازگشت هنگامی که مردم باید به عقب بر گردیم به کار علامت + بیشتر از minuses.

“ما شاهد یک افزایش بزرگ از افرادی که از حیوانات خانگی به فاستر در حالی که آنها در خانه بماند” گفت: Naylor.

“بسیاری در حال انجام بهترین خود را به بازار خود را پرورش حیوانات خانگی از طریق کانال های رسانه های اجتماعی برای کمک به آنها را برای همیشه لطفا برای پیدا کردن یک خانه. اما کاملا چند رسیده به ما اجازه می دانم که آنها به احتمال زیاد خواهد شد اتخاذ خود پرورش در زمانی که این است که بیش از. این نوع از اخبار همیشه ما را خوشحال می کند اما بدون توجه به آنچه در هر زمان یک حیوان خانگی می شود و از پناهگاه خارج حتی برای کمی در حالی که این یک چیز خوب است.”

همیشه در ارتباط ماندن حتی زمانی که همه ما از هم جدا. پیوستن به فلوریدا امروز Coronavirus پرسش و پاسخ و اطلاعات در بروارد Facebook ،

ثبت نام برای فلوریدا امروز عضویت در خبرنامه برای دریافت آخرین به روز رسانی در COVID-19 در جامعه ما است.

وجود دارد در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که انسان می تواند گرفتن coronavirus از حیوانات. پناهگاه های زیر سخت CDC دستورالعمل های ایمنی برای اطمینان از رفاه حیوانات تحت مراقبت خود را به عنوان به خوبی به عنوان مهمانان و کارکنان. در واقع برخی از این تغییرات اجرا به دلیل COVID-19 may معمول تبدیل شده است.

“ما قصد داریم به ادامه با برخی از ما تغییر رویه به آنها داده اید کارکنان ما بیشتر از یک در یک زمان با امیدوار حیوان خانگی پدر و مادر فراهم می کند و بهتر تصویب تجربه” گفت: جامعه انسانی مدیر اجرایی ترزا Clifton.

فراتر از سنبله در پرورش و فرزندخواندگی وجود دارد که ارزش کمی خبر خوب برای پناهگاه که هر دو عامل به شدت با کاهش درآمد.

“این ما را در معرض خطر بودن قادر به ارائه خدمات گفت:” لوپز.

صرفه جویی مغازه ها که ارائه کمک های حیاتی برای هر دو پناهگاه بسته شده است. کلینیک منابع درآمد برای هر دو گروه هنوز هم عامل اما با کاهش خدمات. کمک های مالی خصوصی ،

“ما درآمد به طور چشمگیری کاهش یافته است از زمان شروع این بیماری همه گیر” گفت: Naylor.

“ما دو فروشگاه های صرفه جویی کاملا تعطیل و کلینیک ما در حال در آوردن کمتر از نیمی از آنچه در آن معمولا باعث می شود.”

حتی با مالی خود را travails اما هر دو سازمان باید امن بودجه به عنوان یک حیوان خانگی بانک مواد غذایی برای حیوان خانگی خانواده با اخراج و بیکاری است.

“ما با ارائه مواد غذایی حیوان خانگی به مرکزی بروارد های مرکز پیری مسائل پت وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برنامه و کلیساهای محلی گفت:” لوپز.

“ما کاکائو تصویب مرکز نیز ارائه حیوان خانگی مواد غذایی برای کمتر خوش شانس عضو از جامعه ما است.”

با تشکر از تطبیق کمک مالی از یک اهدا کننده ناشناس به SPCA مطرح شده بیش از $5,000 برای خرید حیوان خانگی مواد غذایی برای توزیع به خانواده های با درآمد نهفته این بیماری همه گیر.

“ما به تقریبا 200 کیسه های از سگ و گربه مواد غذایی در دو هفته گذشته گفت: Naylor.

هر دو سازمان استقبال معافیت مالیاتی هدیه. جامعه انسانی است و نیاز فوری به بچه گربه شیر replacer (KMR), توله سگ, شیر, replacer, مرطوب, توله سگ و بچه گربه, غذا, IAMS خشک بچه گربه و سگ مواد غذایی و سفید کننده, مایع شوینده, حوله و پتو نوزاد. این SPCA مشابه لیست آرزو.

داوطلبان همیشه مورد نیاز و البته خیلی ها خوانده و پدر و مادر رضاعی.

به آنها بگویید Wesley شما فرستاده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای کمک به SPCA و جامعه انسانی بازدید spcanorthbrevard.com و brevardhumanesociety.org.

این که آیا شما علاقه مند به موسیقی و تئاتر و جشنواره ها یا سایر سرگرمی های محلی فلوریدا امروز کردم تا شما پوشیده شده است. پشتیبانی محلی نگاری با اشتراک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

بیشتر: جنوب بروارد های مرکز بازگشایی با کاهش نیروی انسانی در میان COVID-19 همه گیر

مبارزه?: در اینجا که در آن مواد غذایی رایگان در دسترس است برای بیکاران و کارگران خط مقدم

بیشتر: هنر, فرهنگی, سازمان صورت اعطای کاهش با توجه به کروناویروس در بالا از دیگر درآمد از دست رفته

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>