‘Quarantune’ می رود ویروسی بعد از می سی سی پی, کاری, ایجاد, تقلید مسخره امیز آهنگ در مورد کوروناویروس

لدگر | No comments

در حالی که Mississippians بودند پناه در محل در اوایل روز از coronavirus شیوع پیدا کردن همه چیز برای انجام در خانه تبدیل به یک سرگرمی جدید.

برخی آغاز شده و باغبانی و یا پروژه های بهبود صفحه اصلی. دیگران خواندن کتاب و میزبانی دیجیتال ساعت و خوشحال.

یکی هتیزبرگ زن تصمیم گرفت او را “quarantune” — یک آهنگ در مورد ایمن ماندن در طول بیماری همه گیر.

Kelsey والش آواز می خواند در مورد اجتماعی فاصله ثابت شستن دست ها از دست دادن آهنگ از زمان و تازه شکل گرفته عادات مانند به طور مداوم به دنبال در یخچال و حتی زمانی که او گرسنه است.

او انجام این آهنگ در یک ویدیو در Facebook و نمونه های موسیقی از سازهای او ساخته شده از اشیاء خانگی مانند ظروف نمک بادام زمینی و مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و باندهای لاستیکی کشیده در سراسر یک ظرف پلاستیکی.

می سی سی پی را پیچیده خواهر: Infinite ویدئوها در طول coronavirus ویروسی

“آنها می گویند من می خواهم به ماندن در داخل” او آواز می خواند. “اجتماعی فاصله ساخته شده است که من از دست دادن ذهن من است.

“دستهای خود را برای من از دست من آه آه آه. صورت خود را لمس نمی و خود را قفل پشت درب خود را ….”

این آهنگ که یک تقلید مسخره امیز از تن و من آهنگ “رقص میمون” را به دست آورد بیش از 4 میلیون بازدید و 170,000 سهام پس از این ویدئو ارسال شده در مارس.

والش است که هنر خلاق مدیر سرمایه گذاری در کلیسا. این ایده آغاز شده به عنوان یک کار مرتبط با توسعه, تصویری, اما آن را ویروسی رفت و هنگامی که او آن را در Facebook profile.

“این پروژه نوع از چیزی سرگرم کننده است که من انجام شده بود برای دانشگاه های ما حساب رسانه های اجتماعی,” او گفت:. “من فقط فکر می کرد (در مورد) مطالب روز و چه دانشجویان لذت ببرید و پیدا کردن جذاب است.”

پایین جنوب دیسک گلف Divas: ورزش اجازه می دهد تا زنان برای فعال ماندن در میان شیوع کروناویروس

پس از آن به اشتراک گذاشته شده بر روی Facebook, آن شروع به گسترش مانند آتش سوزی, ضربه 2 میلیون بازدید در روز از آن ارسال.

“در آن زمان از وجود دارد,” او گفت:. “من هرگز از آن انتظار می رود.”

والش گفت: آن را در زمان چند ساعت به تولید است. او را از انجام چند پروژه های سرگرم کننده در طول زمان خود را در سرمایه گذاری کلیسا اما تا به حال ساخته نشده هر چیزی مانند “quarantune” قبل از.

“این واقعا منحصر به فرد ترین چیز,” او گفت:.

والش, 28, یک مککمب مادری که از نقل مکان به هتیزبرگ پس از فارغ التحصیلی دبیرستان در سال 2010. او به دست آورده در رشته تبلیغات در سال 2014 از دانشگاه جنوب می سی سی پی.

آنچه که دیگران می گویند

بیش از 10 ، 000 نظرات ارسال نشده اند در این فیلم از جمله:

“است که بسیار جذاب است. شما درخشان است. یکی نیس.”

“آن را دوست داشتم. شما یک تخیل و برخی از عالی آوازی مهارت!”

“بهترین دنگ تصویری آهنگ در این اینجا بار دشوار است – با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری و برای ساخت یک روح فقط کمی شادتر ….”

“من واقعا لذت می برد آواز خود را. که سرگرم کننده برای تماشا و شنیدن شما را می خوانم و شما باید یک صدای عالی !!”

تماس با Lici بوريج در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>