نژادپرستانه تصویری, ‘مبتذل’ نقاشی های دیواری در رککلدگ بالا بی درنگ نامه ای به پدر و مادر

فلوریدا تودی | No comments

یک جفت ظاهرا نامربوط حوادث هفته گذشته در رککلدگ دبیرستان مربوط به دانش آموزان با استفاده از کلمات نژادپرستانه و “مبتذل” گرافیتی باعث اصلی برای رسیدن به پدر و مادر است.

در دو ایمیل بعد از ارسال شده به مدرسه رسمی Facebook حساب اصلی برت کلارک در روز شنبه مطمئن باشید پدر و مادر مدرسه مشغول به کار بود در هر دو حادثه به “شناسایی اشخاص مسئول اداره مناسب اقدامات اصلاحی و ارائه فرصت به ادامه مکالمات تولیدی در اطراف مسائل اجتماعی است.”

گزارش خرابکاری شنبه درو رککلدگ پلیس به مدرسه و نزدیک تیلور پارک بعد از یک شهر نگهداری کارگر و مدرسه افسر منابع کشف اسپری گرافیتی-نقاشی در پارک حمام و سایت های مختلف در سراسر محوطه دانشگاه.

بیشتر: Endeavour را کتی همیلتون-Brown به نام بروارد معلم سال

نقاشی های دیواری شامل “مبتذل” تصاویر و اظهارات موهن نسبت به کارکنان مدرسه, Clark گفت. یک حادثه پلیس گزارش ارزش آسیب در $2,500.

معاون رئیس پلیس دانا Seyferth روز دوشنبه گفت: ماموران مشغول به کار بودند در شناسایی یک مظنون.

در اوایل فیلم به تصویر می کشد دانش آموزان با استفاده از کلمات نژادپرستانه

این خرابکاری آمد و سه روز بعد از مدرسه آگاه شد از یک ویدیو ارسال شده به رسانه های اجتماعی به تصویر می کشد چند تن از دانشجویان با استفاده از کلمات نژادپرستانه.

این تصویری است که گردش در Facebook و Twitter به نظر می رسد برای نشان دادن سه یا اسپانیایی دانشجويان ساخت حرکات زشت و ناپسند در دوربین و بارها و بارها با استفاده از نژادی تهمت.

نزدیکی از حوادث ناشی از برخی به گمان حوادث مربوط به ادعای کلارک را تکذیب کرد و در اظهارات خود به پدر و مادر است.

بیشتر: Brevard مدارس رول جدید سلامت روان در برنامه درسی است, اما برخی از معلمان احساس ضعف

سه نفر شناسایی شده و قرار داده شده در چه مسئولان مدرسه به نام “مدیر” و یا غیبت تایید از طریق مدیریت مدرسه گفت: مدرسه منطقه سخنگوی Nicki Hensley.

دانشجویان شد و به حالت تعلیق نیست چرا که این اقدامات انجام نمی گیرد در زمینه Hensley گفت.

تعلیق مجاز تحت هیئت مدیره مدرسه سیاست هنگامی که یک دانش آموز اقدامات غیر قانونی و یا نقض هیئت مدیره سیاست و یا قوانین مدرسه.

نژادی و تهمت و دیگر اشکال تبعیض هستند و نه غیر قانونی تحت قانون فلوریدا و مدرسه کد دانشجویی انجام تنها ممنوع تهمت در محوطه دانشگاه در فعالیت های مدرسه و در مدرسه-اسپانسر حمل و نقل.

هیئت مدیره مدرسه سیاست به خودی خود مبهم در استفاده از کلمات نژادپرستانه است که نه به یک فرد خاص و یا انتقال از طریق منطقه ارتباطات شبکه.

در بیانیه خود به پدر و مادر کلارک را محکوم کرد زبان در این ویدئو.

“بیان نفرت از هر نوع تحمل نخواهد شد و خطاب به حد کمال ممکن است در حالی که استفاده از هر فرصتی برای معتبر لحظات اموختنی,” او گفت:.

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. لطفا در نظر گرفتن اشتراک به حمایت مهم خبری محلی در آموزش و پرورش, کسب و کار, جرم و جنایت و دیگر موضوعات شما در مورد مراقبت.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

بیشتر: معلمان شایسته بهتر است.’ چرا هزاران نفر از فلوریدا معلمان راهپیمایی در تالاهاسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>