باران را از آمدن به Coachella Valley دوشنبه اما نمی توان آن را به عنوان بد به عنوان سال گذشته طوفان

مایدزرت | No comments

باران عنوان شده است به Coachella Valley جمعه و آن آوردن برف است که باید قابل مشاهده در محلی کوه های صبح سه شنبه.

طوفان است و انتظار می رود را حدود 0.25 اینچ باران که طبیعی است برای این زمان از سال با توجه به خدمات ملی آب و هوا. بارندگی باید گسترش در سراسر دوشنبه قبل از dissipating سه شنبه صبح.

“راه همه چیز به دنبال ما ممکن است بسیار قابل توجه بارندگی در پالم اسپرینگز” هواشناس Brandt ماکسول روز یکشنبه گفت. “این می تواند بیشتر بسته به دقیقا همان جایی که رطوبت می رود.”

جنوب کالیفرنیا تحت زمستان آب و مشورتی از طریق 4 صبح سه شنبه و رانندگان را تشویق به استفاده از احتیاط در حالی که در جاده های کوهستانی.

تا 2 اینچ از برف ممکن است به سقوط در 4000 پا با سطح ارتفاعات بالاتر دریافت تا 8 اینچ.

آب و هوا: جاری شدن سیل آسیب دیده کلیسای دره درایو در اینجا به همین دلیل نمی توان آن را ثابت

آب و هوا: صحرا تعداد زیادی از باران در سال 2019 در اینجا عکس های

کوه درجه حرارت باید به بالا 40s, اما کویر درجه حرارت بالا در روز دوشنبه انتظار می رود که در پایین 60s با توجه به آب و خدمات.

آخرین بارانى بود در دسامبر. 26 هنگامی که 0.71 اینچ از بارش گزارش شده در پالم اسپرینگز و 0.88 اینچ حرارتی.

روز دوشنبه طوفان آوردن صحرا برای اولین بار قابل توجه بارندگی 2020, اما نمی توان آن را به عنوان بد به عنوان آنچه که اتفاق افتاده تقریبا دقیقا یک سال پیش زمانی که 3.7 اینچ کاهش یافت و در پالم اسپرینگز در فوریه. 14, 2019.

“ما در حال رفتن به باران کاملا مانند آنچه که ما در سال گذشته بود در روز ولنتاین, اما آن را مانند به نظر می رسد با شدت بهم زدن غوطه دادن وجود دارد رفتن به برخی از باران (دوشنبه)” ماکسول گفت.

ولنتاین روز طوفان زد کالیفرنیای جنوبی و تخریب جاده ها در سراسر صحرا. اکثر تعمیر شد در عرض چند روز یا چند هفته از طوفان اما بزرگراه 243 بسته شد بین منع و Idyllwild تا نوامبر است.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>