باد و باران عبور از Coachella Valley آغاز سهشنبه ممکن است چند روز

مایدزرت | No comments

بارانى که انتظار می رود برای رسیدن به جنوب کالیفرنیا سواحل دوشنبه شب ممکن است راه خود را به Coachella Valley صبح روز سه شنبه.

کویر است که انتظار می رود دریافت خواهید کرد تا یک اینچ از باران با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

“در حال حاضر آن را به دنبال بسیار معمولی برای آنچه که ما می بینیم در این زمان از سال” هواشناس کیسی Oswant گفت. “آن را برای رفتن غرب به شرق. بنابراین زمانی که آن را خارج از آن را برای رفتن به آریزونا و نیومکزیکو.”

سن جکینتو و سان برناردینو کوه جلوگیری از این سیستم از هدف قرار دادن Coachella Valley منطقه به عنوان سخت که بیشتر در جوامع غربی است که ممکن است دریافت اضافی نیم اینچ از باران.

مناطق نزدیک لوس آنجلس دریافت می تواند تا 2 اینچ از باران روز شنبه قبل از مقادیر کوچکتر از آسمانی گسترش از طریق پنج شنبه.

پس از دریافت تا یک اینچ از باران سه شنبه صحرا بار دیگر 0.2 اینچ از بارش چهارشنبه تا جمعه با توجه به آب و خدمات. دیگر نقاط جنوب کالیفرنیا ممکن است تا یک و نیم اینچ از بارش باران در این دوره است.

در سال گذشته: پالم اسپرینگز به حال یک مرطوب 2019. در اینجا عکس های

در سال گذشته: در اینجا یک نگاه به عقب در روز ولنتاین طوفان 2019

شرایط نمی تواند به اندازه کافی خنک برای تولید برف زیادی که ممکن است تنها توسعه آغاز و در 7000 پا از سطح.

اگر پیش بینی بارش می رسد پالم اسپرینگز’ تعداد آسمانی پس Jan. 1 خواهد بود 1.26 اینچ است. به طور معمول, این منطقه دریافت حدود دو برابر باران از طریق اواسط ماه مارس.

آتش و آب و هوا گفت: مقامات در جنوب کالیفرنیا است که در معرض ابتلا به اوایل wildfire فصل به دلیل عدم بارش باران خشک و پوشش گیاهی که رشد در سال گذشته هنگامی که بارش سنگین بود.

بسیاری از مناطق اطراف Coachella Valley, در نظر گرفته “خشک” و یا “خشک” و ساحل یک “فوق عادی” آتش بالقوه با توجه به کالیفرنیای جنوبی جغرافیایی مرکز هماهنگی که شامل چندین سازمان از جمله کال آتش نشانی و خدمات جنگل ایالات متحده.

با توجه به آژانس گزارش ماهانه اولیه “grassfire فصل” می تواند شروع در اواخر این ماه. آوریل انتظار می رود که در زیر نرمال بارندگی نرمال شرایط باد.

“این بادها را هر فن جدید اشتعال و نرخ سریع از گسترش و دوربرد لکه بینی خواهد شد به احتمال زیاد در مستمر مرده سوخت تخت” با توجه به گزارش.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>