آب و هوای بارانی: نخل کویر, آسمان, دره مرطوب مناطق خشک آخر هفته نزدیک شدن به

مایدزرت | No comments

جنوب کالیفرنیا طوفان آورده Coachella Valley دوز باران که ممکن است نور اما کمک کرد را در این منطقه نزدیک به آن عادی اینچ تعداد چهار شنبه.

روز پایان پالم اسپرینگز شد و انتظار می رود برای دریافت 0.10 اینچ باران که عمدتا کاهش یافت و در بعد از ظهر با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

“شما نمی توانید مقدار باران را پس از هر باران شما تعجب آور است واقعا” هواشناس جیمز Brotherton گفت. “پالم اسپرینگز یکی از خشک ترین شهرستانها در ایالات جنوبی ایالات متحده آمریکا است که چون یک بیابان است.”

ظهر نخل کویر و آسمان دره بودند مرطوب مناطق در صحرا با 0.08 اینچ باران هر.

به باران افتاد پالم اسپرینگز ساکن Michael Clarke, 58, گفت این بود: “احساس زیبا” را به عنوان او را ترک Stater وارنر در ویستا چین در طلوع آفتاب راه است.

“این نوع از باران. سنگین نیست و یا باعث سیل,” او گفت:.

آب و هوا: در اینجا چگونه آن را مرطوب کردم و در تاریخ 10 مارس در پالم اسپرینگز

آب و هوا: سیل تماشای صادر جلوتر از باد و باران کویر

باران خیلی در سطح, اما آن را هل دادن پالم اسپرینگز نزدیک به نرمال بارندگی از طریق مارس 18.

قبل از چهارشنبه پالم اسپرینگز را دریافت کرده بود 2.28 اینچ از بارش باران پس Jan. 1 — فقط کمی زیر نرمال آن 2.54 اینچ است.

شهر یک افزایش از 0.98 اینچ باران در مارس 10 و 0.94 اینچ در مارس 12. در بین, در مارس 11 وجود دارد 0.30 اینچ از بارش باران.

قبل از 10 مارس پالم اسپرینگز به حال تنها دریافت 0.06 اینچ از بارش باران پس Jan. 1.

خشک آخر هفته است در فروشگاه برای Coachella Valley قبل از باران تا دوشنبه و سه شنبه.

“من فکر نمی کنم آن می تواند قابل توجه باشد. احتمالا شبیه به آنچه شما را دیدم چهارشنبه” Brotherton گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>