قوچ پرچ نهم متوالی لیگ برتر فوتبال عنوان در حال حاضر مجموعه ای از مناظر در یکی دیگر از CIF عنوان

مایدزرت | No comments

روز سه شنبه رقابت بازی در Coachella Valley دبیرستان تا به حال کویر دره لیگ عنوان پیامدهای پس از آن دوره نمی تواند حل و فصل در قوانین و مقررات.

آن زمان بیابان سراب بالا, چهارمین تیم برتر در بخش 4 به اضافه دوره به امن نهمین دوره متوالی به عنوان قهرمانی لیگ در یک 6-4 برنده است که قوچ بسیار نزدیک از دست داد.

در یک بازی که چندین مربیان و بازیکنان به عنوان یک حذفی جو قوچ (22-3-1, 12-1 DVL) trailed با دو گل کمتر از 10 دقیقه به بازی زمانی که کاربر هافبک Yahir گارسیا در بر داشت پشت net.

“این احساس مانند یک CIF نهایی ارشد مهاجم Erick Serrano گفت. “این دیوانه بود.”

با Coachella Valley پیشرو 4-3 در دقیقه پایانی مقررات Serrano به ثمر رساند لحظاتی بعد برای قرار دادن بازی به وقت اضافه.

Coachella Valley (16-5-1, 9-3-1) بازیکنان به نظر می رسید پوسته-شوکه بیش از هدر دادن آنچه به نظر می رسد مطمئن پیروزی.

در دوره های اضافی با اعراب هنوز هم خراشیده Serrano به ثمر رساند و دو بار و تا به حال نزدیک به یک سوم — به مهر و موم بازی و دیگر DVL عنوان برای قوچ.

“ما به آنها فراموش نشدنی ارشد شب” قوچ دروازه بان Yovani Gaytan نعره میکشید.

بیشتر: بیابان,, سراب, Coachella Valley هر پیروزی نادر در فوتبال doubleheader مقام اول

ستاره ها

Serrano شد آشکار بازیکن از بازی. او به پایان رسید با چهار گل از جمله اولین و آخرین ،

چه ساخته شده Serrano به طوری باور نکردنی بود که او ساخته شده که نقش قوچ نیاز به زمانی که آنها مورد نیاز آنها بیشتر است. به نمره در دقیقه پایانی مقررات و پس از آن برای قرار دادن بازی دور با نه یکی بلکه دو گل در وقت اضافه یک پوچی مربیان و هم تیمی های عادت کرده ایم به چهار سال استارت.

“این تیم همیشه در بازی های, بنابراین من می دانستم که می خواهم بر آن غلبه گفت:” مربی هکتور Carrillo که پر سر مربی پیتر سامرا بود که مجاز به حضور در این بازی پس از خارج از روز دوشنبه تاریخ بازی تیم اول دانشگاه یا دانشکده.

“Erick نقش بخشی از این باور است که ما می توانیم پس از پیروزی ما در پشت قرار می گیرند.”

همراه با Serrano و گارسیا, الکساندر Munoz نیز به ثمر رساند برای قوچ و میانی هافبک ماریو رودریگز led Coachella Valley با یک جفت از اهداف است.

“که پنجم هدف خالص بود و کار تیمی” Serrano گفت. “من آن را از آنها دفاع در انتقال آن به جلو و خوشبختانه من آن را کردم و من چیز است.”

غذای آماده

کویر سراب باید امن سه یا چهار دانه در CIF-اس اس آف. Coachella Valley نیز به احتمال زیاد زمین postseason اسکله با وجود اتمام در دوم و از دست دادن هر دو سر-به-سر matchups در این فصل در مقابل قوچ.

قوچ خواهد بود به دنبال خود دوم CIF عنوان در سه سال و چه خواهد بود سوم CIF عنوان در پنج سال.

کویر سراب نیز خواهد بود به دنبال مدرسه در سومین سال متوالی با یک CIF عنوان تشکر به قهرمانی دختران تیم برنده از یک سال پیش.

“این پیروزی احساس بیش از فقط یک رقابت” Serrano گفت. “به بازی در اینجا برای چهار سال و برنده چهار لیگ عنوان چیزی است. در حال حاضر ما فقط می خواهم به نگه داشتن برنده شدن است.”

بعدی

Coachella Valley خواهد پایان فصل به طور منظم پنج شنبه در کلیسای جامع شهر در حالی dDsert سراب خواهد شد و بازی در خانه در ارشد شب برابر دزرت هات اسپرینگز.

اندرو جان را پوشش می دهد ورزش در Coachella Valley و (گاهی اوقات) فراتر از آن برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>