رانچو مایراج شورای شهر نتایج انتخابات به روز شده; ویل و بادبادک حفظ منجر

مایدزرت | No comments

به روز شده نمایش نتایج: از Riverside County دفتر ثبت و اندکی سود برای هر چهار رانچو مایراج شورای شهر به عنوان نامزد نهایی آرای شمارش شده در انتخابات-با-پست الکترونیکی انتخابات.

امتیازهای تد ویل و ریچارد بادبادک را حفظ قوی سرب بیش از رقبا مگی Lockridge و استفان Jaffe پس از اولین نتایج ارسال شده در روز انتخابات, مارس 14.

غیر رسمی نتایج نشان می دهد ویل با 3,858 آرا تا هفت بیش از نتایج منتشر شده در مارس 16; بادبادک با 3,366 افزایش شش رای; Lockridge با 2,010 دفاع کند گرفته شد تا نه; و Jaffe با 1,613 رای بیش از شش گزارش در روز پنج شنبه.

ثبت فرستاده بود خارج 11,611 برگه های رای در انتخابات-با-پست الکترونیکی انتخابات.

همانطور که از 5 p. m. روز شنبه, 5,833 بازگشت شده بود و شمارش. نتایج به روز خواهد شد دوباره در 5 p. m. در 30 آوریل.

دو کرسی برگزار شده توسط ویل و بادبادک تنها آنهایی که برای grabs در شورای.

این مسابقه ستیز در ابتدا سوخت توسط مخالفان به بحث در-N-Out پروژه نیز مربوط توسط عادلانه شیوه های شکایت از Jaffe در برابر ویل و بادبادک که رد شد عادلانه سیاسی كميسيون.

استراتژی به حال به تغییر در اواسط راه به مبارزات انتخاباتی دوره زمانی که در کالیفرنیا بود که در زیر قرار داده شده دستور به ماندن در خانه به سرعت گسترش coronavirus. نامزدها گفت: آنها تا به حال برای رفتن دیجیتال خود را با مبارزه با استفاده از رسانه های اجتماعی و ایمیل به جای درب-به-درب چهره به چهره و تماس با ما برای دریافت پیام های خود را است.

یک نامزد فروم برنامه ریزی شده توسط رانچو مایراج اتاق بازرگانی لغو شد.

رانچو مایراج شورای شهر نتایج مسابقه با 51.53% مردم در انتخابات مجلس:

  • تد ویل: 3,858
  • ریچارد بادبادک: 3,366
  • مگی Lockridge: 2,010 دفاع کند گرفته شد
  • استفان Jaffe: 1,613
  • مجموع آرا: 10,847

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>