رانچو مایراج coronavirus بیمار احساس ‘فوق العاده’ در جاده به بازیابی

مایدزرت | No comments

باربارا Weisberg به یاد می آورد او را مست چشمان باز به آرامی. او متوجه شد او را در اتاق بیمارستان — اما نه یکی معمولی بود و او بود که به تنهایی پشت شیشه. او را دیدم یک ساعت است که خواندن 6:30 p. m. او به خودش گفت که اگر او فقط می تواند آن را به نیمه شب پس از آن او می شود.

“که شب اول بود من به یاد داشته باشید که در مراقبت های ویژه” Weisberg گفت: از طریق تلفن در این هفته از آیزنهاور سلامت. “کسانی که این نوع افکار است که رفتن را از طریق سر من.”

83 سال رانچو مایراج زن pieced با هم چه کارکنان بیمارستان و خانواده او گفته اند او پس آمد او را از پزشکی ناشی از کما بیش از یک هفته پیش.

اما آنچه Weisberg به یاد داشته باشید او می گوید که آزمایش مثبت برای coronavirus.

“قبل از اینکه من مریض شدم من هرگز از شنیده می شود این ویروس; من نمی شنیدن در مورد آن تا زمانی که پس از من بهتر است” Weisberg گفت: خورشید صحرا. “اما من بیشتر افسانه مراقبت. من احساس می کنم مثل یک هنرمند مشهور در اینجا. راه آنها از من مراقبت پرستاران فوق العاده هستند و من احساس خوب است.”

Weisberg گفت او و نه پزشکان او می دانم که در آن او قرارداد ویروس.

Weisberg موافقت برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را اما نه او سابقه پزشکی. از آنجا که این خورشید صحرا بود قادر به به طور مستقل بررسی کنید که Weisberg آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به قوانین حفظ حریم خصوصی است که محدود کردن بیمارستان از به اشتراک گذاری اطلاعات بیمار.

پسرش مایکل Weisberg گفت: خورشید صحرا در اوایل این ماه که مادر او در شهرستان برای اولین بار به صورت محلی تشخیص داده شد بیمار است. او ارائه سوابق نشان می دهد که باربارا در بیمارستان بستری شد در آیزنهاور بهداشت شروع آوریل 1.

در آن زمان خورشید صحرا نمی شناخت یا Weisberg به عنوان باربارا Weisberg قادر به رضایت به نام او استفاده می شود در حالی که در پزشکی ناشی از کما. مایکل Weisberg نگرانی در مورد تست و پروتکل های ایمنی و گفت پدرش نبود گفت: به قرنطینه تا زمانی که مادر خود را تست برگشتم مثبت یک هفته پس از او به بیمارستان.

Riverside County مقامات گفت: در 7 مارس که یک بیمار تحت درمان در آیزنهاور بود county اولین مورد از جامعه انتقال است. هر دو شهرستان و مقامات بیمارستان کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در مورد جدول زمانی برای تست و یا تشخیص برای این مورد.

در حالی که تعدادی از coronavirus موارد در Coachella Valley همچنان به افزایش, باربارا Weisberg گفت: او پرتاب شده است همه چیز او را به فیزیوتراپی با امید از بازگشت به شیوه زندگی فعال او در زندگی فقط چند هفته پیش.

Coronavirus بیمار تا به حال یک حس امید’

Weisberg گفت: او رفت و به دکتر نزدیک پایان ماه فوریه با آنچه او تصور می کرد سرد و مقرر شد یک z-pak, یک آنتی بیوتیک مورد استفاده در درمان سرماخوردگی. در مارس 1, او می گوید: او سلامت کاهش یافته است. او رفت و به مراقبت های فوری در آن روز بود و بلافاصله منتقل شد به بیمارستان که در آن او قرار داده شده در پزشکی ناشی از کما به گفته او ،

آیزنهاور سلامت سخنگوی لی برنج که قبلا گفته خورشید صحرا که لازم قراضه و پروتکل های گرفته شده برای محافظت از کارکنان بیمارستان که مشکوک coronavirus بیماران در آمده است. در زمانی که Weisberg بستری شد, برنج گفت: هر بیمار مشکوک به کروناویروس جدا شد حتی قبل از آزمون تایید شد مثبت است.

از آنجا که این Weisberg کودکان تنها می تواند در موج از طریق یک پنجره.

“10 روز اول من هیچ چیز نمی دانم چرا که من متصل به ماشین و در این ناشی از کما,” او گفت:. “من به یاد داشته باشید هر چیزی پس از انتقال به بیمارستان, اما شما می دانید, آن را خوب است به یاد داشته باشید آن چیز به دلیل زمانی که من آمد به وجود آمده توجه داشته باشید از یک دوست به من و فوق العاده پرستار خواندن آن را به من و گفت که او بر این باور در نماز و این که او در حال رفتن به برای من دعا کنید که واقعا به من حس امید.”

Weisberg بستری شد بیمارستان حدود دو هفته قبل از تقاضا برای تست بیشتر شنیده شد در سراسر کشور است. در آن زمان مصرف آن را دو تا سه روز برای کنار رودخانه شهرستان و مراکز کنترل بیماری به OK تست و سپس یکی دیگر از چهار به پنج به دریافت نتایج آزمون با توجه به برنج.

Weisberg گفت: او تا به حال گذشته اجمالی از بازدید کنندگان در سراسر مارس 10, زمانی که خانواده او دست تکان داد تا او را از طریق پنجره اتاق بیمارستان. هیچ بازدید کنندگان اجازه داده شده پس از آن او می گوید:.

در حالی که هنوز جدا شده پشت شیشه Weisberg می گوید او منتقل شده از بخش مراقبت ويژه در مارس 11. یک هفته بعد Weisberg گفت که او به اندازه کافی قوی به اولین جلسه فیزیوتراپی به کار بر تقویت عضلات ضعیف در طول سه هفته در رختخواب استراحت کنید.

Weisberg می گوید: او است که دیگر اکسیژن و تنفس در خود.

خانواده خود قرنطینه در رانچو مایراج

Weisberg گفت: اعضای خانواده از جمله شوهر او بود که در معرض به او و فرزندان او بودند که در معرض شوهرش همه قرنطینه در رانچو مایراج صفحه اصلی.

Weisberg تبدیل 83 ساله در اتاق بیمارستان در مارس 14.

“شما می دانید چیزی است که من بسیار هیجان زده می شود یک بازمانده” او گفت:. “من در اینجا در این بیمارستان در روز تولد من بود و من خیلی هیجان زده بود. آنها تا به حال یک کیک برای من و گل فرستاده بودند و من ساخته شده بود به احساس بسیار ویژه. من بسیار هیجان زده می شود. من پنج زیبا نوه من قصد دارم به صرف زمان بیشتری را با زمانی که من خارج از بیمارستان است.”

او تا به حال یک کیک شکلاتی با توت فرنگی و تمشک خریداری شده توسط پرستاران هر چند او نمی تواند به اشتراک گذاری آن را با هر کسی. کارکنان بیمارستان دنده کامل دنده محافظ از جمله لباس های کهنه خود را بیش از لباس و ماسک قبل از آمدن به اتاق او, او گفت:.

“من فقط در زمان نیش از آن به دلیل آن بود که ابتدا از من گرفتن اشتها بازگشت,” او گفت:. “اما احساس خیلی خوبی دارم و من اشتها در حال حاضر. من بسیار دوستانه با رژیم غذایی بانوی من تماس هر روز برای دیدن آنچه که من ممکن است می خواهم به غذا خوردن.”

در حالی که Weisberg است در جیک جیک کردن, مثبت, روحیه, او نمی خواهد اجازه رفتن به خانه تا زمانی که او دارای دو coronavirus آزمون که دوباره منفی در هر سی دی راهنمای. او در زمان اولین آزمون در روز چهارشنبه و دریافت نتایج در یک روز, او گفت:.

هر کس از بهبود از coronavirus. در Coachella Valley وجود دارد در حال حاضر چهار مرگ و میر. علاوه بر این, برخی از مردم به نظر می رسد بسیار بهتر و سپس معکوس برگزاری نمایشگاه نشانه های بیشتر.

در ضمن Weisberg برنامه ای برای Facetime با خانواده اش تماس با دوستان و خواندن کتاب بر روی iPad خود را و نگه داشتن تماشای تلویزیون — چیزی که خسته کننده می شود به سرعت او گفت:.

او به دنبال به جلو به بازگشت به یک زندگی صرف با خانواده اش انجام پیلاتیز و کارت های بازی.

“من بدست یادداشت از کسانی که در این بیمارستان و گل گفت: من خود را قهرمان همه آنها درمان من خیلی زیبا و پزشکان هستند بنابراین فوق العاده,” او گفت:. “من گل زرق و برق دار به هم ریختن تمام اتاق و دوستان و خانواده ادامه داد: به من نشان دهد چقدر مراقبت از آنها, آنها به من قدرت است.”

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن را پوشش می دهد سلامت و بهداشت و درمان در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicol[email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>