رانچو مایراج شورای نامزد Jaffe فایل FPPC شکایت علیه امتیازهای ویل بادبادک

مایدزرت | No comments

رانچو مایراج شورای شهر نامزد استفن Jaffe به شکایت با عادلانه سیاسی كميسيون در برابر دو امتیازهای او چالش برانگیز است, Ted ویل و ریچارد بادبادک.

شکایت ظ روز چهارشنبه مدعی است که ویل و بادبادک نقض “کد عادلانه کمپین شیوه” زمانی که آنها صحبت نمی کنم در دفاع از خود در طول یک Feb. 20 جلسه شورای شهر.

او همچنین می گوید در این شکایت که کمپین علائم او به تازگی قرار داده شده در امتداد بزرگراه 111 در نزدیکی شهر برداشته شد در حالی که امتیازهای’ نشانه هایی بودند که هنوز هم در جای خود.

شورای شهر و ایمیل-تنها انتخابات مارس 14. ساکن مگی Lockridge نیز در حال اجرا برای انتخابات را بخشی از FPPC شکایت.

در طول Feb. 20 جلسه شهردار Pro Tem دانا هوبارت صحبت کرد و برای چند دقیقه در مورد Jaffe در پاسخ به انتقادات Jaffe ساخته شده است که شورای شهر در طول مبارزات انتخاباتی که شامل اتهامات از “راز پشت درهای بسته می پردازد.”

در نظر او هوبارت ادعا کرد که Jaffe به تازگی نقل مکان کرد و از سن فرانسیسکو به رانچو مایراج تنها برای اجرا به شورای سوال Jaffe اعتبار به عنوان یک وکیل.

هوبارت همچنین اظهار داشت که “آقای Jaffe در برخی از نقطه به پایان رسید تا بودن وکیل” به نمایندگی از “صرفه جویی در رانچو مایراج” شهروندان در طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و در-N-از همبرگر.

علاوه بر این هوبارت گفت: “این حدس و گمان من” که Jaffe خواسته شده بود برای آمدن به رانچو مایراج با کسی در ارتباط با صرفه جویی در رانچو مایراج.

“این یک دروغ” Jaffe گفت. “من نمی دانم کسی در رانچو مایراج قبل از حرکت در اینجا و نه من با کسی در صرفه جویی در رانچو مایراج سازمان تا سال پس از من وارد شد.”

In-N-Out در حال برنامه ریزی برای آوردن مواد غذایی سریع درایو از طریق رستوران به گوشه ای از بزرگراه 111 و منیزی می افتد رانندگی در رانچو لاس پالماس مرکز خرید – محل رقابت با ساکنان این نزدیکی هست. In-N-Out بیرون کشیده و پس از طرح دعوی در دادگاه واصل شد.

Jaffe گفت که او تصمیم به ترک سان فرانسیسکو به طور دائم نقل مکان به رانچو مایراج و پس از افتتاح یک قانون و میانجیگری در Coachella Valley.

به نمایندگی از “صرفه جویی در رانچو مایراج” اعضای خود را در طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و In-N-Out, Jaffe گفت: “من هرگز تمرین در زمین-استفاده از قانون است. من هرگز وکیل برای صرفه جویی در رانچو مایراج نه من حرفه ای صالح بود.”

در شکایت خود به FPPC, Jaffe مدعی است که ویل و بادبادک می دانستم که برخی از نظرات هوبارت ساخته شده اشتباه بوده و تحت کد برای برگزاری انتخابات منصفانه شیوه که همه نامزدها ثبت نام آنها “تا به حال مثبت تعهد و وظیفه ‘بلافاصله و علنا رد’ هوبارت کلمات و رفتار.”

بادبادک و ویل هم پاسخ داد که هوبارت حق دارد به صحبت می کنند و نظرات خود را.

“من نیست و هرگز سخن گفته شهردار Pro-Tem دانا Hobart,” بادبادک باز گفت: بیابان خورشید. “آنچه در جلسه شورای … تا به حال هیچ چیزی برای انجام با خودم. شهردار Pro-Tem دانا هوبارت که آیا برای مشق شب خود را صحبت می کرد در پاسخ به آقای Jaffe نظرات.”

Jaffe شکایت همچنین آمده است که در روز چهارشنبه کمپین علائم او قرار داده شده در بزرگراه 111 رفته بودند در حالی که امتیازهای’ علائم در محل باقی مانده است.

“این بود که با توجه به وزش باد و یا تصادفی خرابکاری زیرا در هر دو رویداد همه نشانه هایی شده اند که به دور منفجر پهن یا حذف” Jaffe نوشت. “این یک اقدام عمدی برای آسیب رساندن به کمپین من و به نفع مبارزات آقایان ویل و بادبادک.”

ویل و بادبادک گفت: آنها می دانستند هیچ چیزی در مورد حذف Jaffe را نشانه.

“من بسیار با عرض پوزش به شنیدن این که این اتفاق برای آقای Jaffe را نشانه. نه من و نه هر کسی که درگیر در مبارزات انتخاباتی را سرقت کمپین علائم و من غمگین هستم به فکر می کنم که هر کسی در جامعه ما خواهد بود” ویل گفت. “من بسیار افتخار از کمپین ما در حال اجرا هستند و من امیدوارم که آن را زندگی می کند تا به استانداردهای بالا از رانچو مایراج ساکنان.”

بادبادک موافقت.

“من خندیدن در مورد آقای Jaffe متهم من از بین بردن مبارزات انتخاباتی خود را نشانه. آن هرگز حتی عبور از ذهن من برای حذف کمپین نشانه” بادبادک باز گفت. “به عنوان یک وکیل آقای Jaffe باید بدانید بهتر است به چنین اتهامات بدون هر گونه اطلاع از اثبات بسیار ناامید و ناخوشایند.”

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>