رانچو مایراج انتخابات: رای گیری با توجه سهشنبه به عنوان coronavirus نیروهای مبارزات برای رفتن دیجیتال

مایدزرت | No comments

ستیز رانچو مایراج شورای شهر مسابقه در ابتدا سوخت توسط مخالفان به بحث در-N-Out پروژه نقشه کشی به نزدیک تحت شرایط مختلف نسبت به زمانی که آن آغاز شده است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور به دو امتیازهای ریچارد بادبادک و تد ویل و دو تازه وارد استفان Jaffe و مگی Lockridge به تجدید نظر در استراتژی انتخاباتی خود را به عنوان غیر ضروری کسب و کار بسته و فرد-به-فرد تماس محدود بود در میان پناهگاه در محل سفارشات.

آن را نیز مربوط توسط عادلانه شیوه های شکایت از یک نامزد دو برابر دیگران است.

رای گیری می شود کاهش یافته است در شهر هال 8 p. m. روز شنبه. در روز انتخابات شهرستان سالن باز خواهد شد 7 صبح تا 8 بعد از ظهر

از طریق پست و برگه های رای باید مهر باطله تمبر پست از مارس 14 یا قبل از آن دریافت شده توسط Riverside County دفتر ثبت و با جمعه محسوب می شود, شهرستان, کارمند Kristie راموس گفت.

اگر نیاز به برنامه قرار ملاقات برای رای دادن در فرد تماس دفتر ثبت و در (951) 486-7200.

از 11,611 ارسال برگه های رای بیرون 5,145 شده بود بازگشت و از روز دوشنبه دفتر ثبت و گزارش.

نتایج انتخابات نهایی خواهد بود گواهی مارس 30.

یک نگاه: In-N-Out نیش ترمزی میزند از رانچو مایراج توسعه ایران در حال حاضر است. حرکت دهید ویژه شهرستان جلسه شورای

که آنها عبارتند از: امتیازهای, In-N-Out مخالفان در رانچو مایراج شورای شهر رای گیری

معلوم نیست اگر هیچ نتیجه خواهد بود ارسال شده در سه شنبه شب به دفتر ثبت است که عامل حدود نیمی از کارکنان خود را در میان در طول coronavirus اضطراری است. یک نماینده از دفتر ثبت و بلافاصله پاسخ به ایمیل و یا تماس های تلفنی به دنبال اطلاعات.

مبارزه در طول COVID-19

محافظه کار در ماه ژانویه اما گذشته چهار تا شش هفته شده اند مانع توسط coronavirus حکم به ماندن در خانه و نگهداری مناسب اجتماعی فاصله.

تنها فروم که در آن هر چهار نامزد شد و برنامه ریزی شده به شرکت میزبانی اتاق بازرگانی در 31 مارس لغو شد.

“من تا به حال تمام مبارزات انتخاباتی مواد اندود شده تا راه جلوتر از زمان اما با COVID-19 رفتن به افراطی است که آن را تا آخر مواد رو با تاخیر” بادبادک باز گفت. “با این که من احساس می کنم مثل من خوب مبارزات انتخاباتی و پس از من دریافت چنین حمایت قاطع من احساس می کنم خوب است. من در حال حاضر تمرکز بر روی آنچه که من می تواند انجام دهد برای کمک به ساکنان کسانی که اولین پاسخ دهندگان و بی خانمان ها در طی این بار تلاش. رانچو مایراج قوی شهر و ما را از این طریق دریافت کنید با هم.”

بادبادک زندگی در دره برای 60 سال است و فارغ التحصیل از پالم اسپرینگز ، برای طی 36 سال است كه مشغول به کار در خدمات مالی و به عنوان یک مشاور مالی. او برای اولین بار انتخاب به شورای شهر در سال 2000.

ویل جانباز که به خدمت در نیروی دریایی ایالات متحده تا به حال یک حرفه ای در املاک و مستغلات و بانکی و دارای تجربه و تخصص در حال توسعه است. دره ساکن از سال 1997 ویل خدمت در کمیسیون برنامه ریزی برای شش سال قبل از منصوب شدن به شورای شهر در سال 2012. او پس از انتخاب شدن در سال 2014 و انتخاب مجدد در سال 2016.

“فرماندار دستور منجر به لغو جلسات متعدد با گروه ها و کمپین حوادث” ویل گفت. “در نتیجه من فرستاده اند بسیاری از به روز رسانی ایمیل به من گسترده ایمیل شخصی, لیست … همراه با بهره گیری از تکنولوژی مدرن مانند زوم.”

ویل گفت که او نیز صرف بخشی از هر روز درخواست دوستان به یاد دیگران به پست الکترونیکی خود را در رای گیری و پاسخ های متعدد تلفنی از افرادی که شماره خود را در مبارزات انتخاباتی خود مواد.

“من خوشحال هستم ما انتخابات تمام الکترونیکی انتخابات پس از رای دهندگان نمی خواهد که خود را در معرض هر گونه خطر سلامت” ویل گفت.

Lockridge یک پرستار ثبت شده که به خدمت در نیروی هوایی ایالات متحده پرستاری سپاه در طول جنگ ویتنام در دوران قبل از باز کردن خود پرستاری مراقبت های کسب و کار در منطقه لس آنجلس.

او نقل مکان کرد و به Coachella Valley در سال 1997 و به رانچو مایراج 20 سال پیش.

او با تاسیس غیر انتفاعی عراق در سال 2007. این سازمان امروز شناخته شده به عنوان خام – بازسازی امریکا رزمندگان ایدز جانبازان و یا وظیفه فعال پرسنل نظامی نیاز به جراحی ترمیمی به دلیل آسیب های پایدار در حالی که در وظیفه فعال. روش های انجام شده توسط پزشکان در سراسر کشور بدون هیچ هزینه ای به جانباز.

“بدیهی است که این نبوده است معمول خود کمپین” Lockridge گفت. “این مستند دارای ممنوع درب-به-درب و مجامع عمومی. ما مانده بودند با ایمیل و فضای سایبر.”

Lockridge گفت: او ارسال ایمیل انبوه و قرار دادن علائم هر چند او و Jaffe هر دو باید گفت نشانه آنها نوشته شده در مناطق در امتداد بزرگراه 111 ناپدید شده اند.

“در این مرحله ما باید به تکیه بر مردم تصمیم گیری چه ویژگی های آنها می خواهند از خود, شورای,” او گفت:. “آنها به اندازه کافی عاقل به وزن شورای اقدامات در گذشته و کسانی که به من نشان داده اند. تصمیم نهایی همیشه باید که از مردم است.”

Jaffe یک وکیل است که با همسرش نقل مکان کرد و از سن فرانسیسکو به رانچو مایراج در تابستان گذشته. آنها اجاره خانه خود را از Lockridge. این اولین بار خود را در حال اجرا برای دفتر داشتن به چالش کشیده نانسی پلوسی برای 12th کنگره منطقه در سال 2018 است.

Jaffe متمرکز خود را در عمل به قانون در کارکنان نمایندگی کار دعاوی و دادخواهی.

“این COVID-19 مستند اثر مخرب بر من کمپین” Jaffe گفت. “من موثر مبارزه انجام شد در شخص با چهره به چهره و تماس با رای دهندگان. این مستند تا مانع هر نوع تماس شخصی با رای دهندگان.”

Jaffe گفت که او مجبور شد برای دریافت پیام خود را به صورت دیجیتالی بیشتر از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی پست.

“ما می دانیم فردا چه این همه معلوم است,” او گفت:.

در تاریخ 1 آوریل Jaffe شکایت بود که در نهایت اخراج با عادلانه سیاسی كميسيون در برابر ویل و بادبادک متهم امتیازهای از نقض “کد عادلانه کمپین شیوه” زمانی که آنها درست نیست شهردار Pro Tem دانا هوبارت در طول یک Feb. 20 جلسه شورای شهر.

Jaffe گفت: 26.5 دقیقه از نظرات هوبارت ساخته شده که در طی آن هوبارت شارژ که Jaffe نقل مکان کرد به رانچو مایراج از سان فرانسیسکو صرفا برای ریاست شورا و که او تا به حال به نمایندگی از “صرفه جویی در رانچو مایراج” در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و In-N-Out همبرگر – اشتباه بوده.

او گفت: بادبادک و ویل می دانست که این اظهارات اشتباه است و باید اعلام بنابراین تحت این کمپین کد.

بادبادک و ویل هم گفت: خورشید صحرا که هوبارت حق دارد به صحبت می کنند و نظرات خود را.

Jaffe همچنین اظهار داشت: در شکایت خود که کمپین علائم او به تازگی قرار داده شده در امتداد بزرگراه 111 در نزدیکی تالار شهر برداشته شد و با اشاره به این که امتیازهای’ نشانه هایی بودند که هنوز هم در جای خود.

ویل و بادبادک گفت: آنها نمی حذف کسی را نشانه.

“من خندیدن در مورد آقای Jaffe متهم من از بین بردن مبارزات انتخاباتی خود نشانه” بادبادک باز گفت. “این هرگز حتی عبور از ذهن من برای حذف کمپین نشانه هایی است.”

Galena غرب FPPC رئیس اجرای بخش پاسخ داد که Jaffe شکایت “هستند نه حکومت (اصلاحات سیاسی) عمل می کنند و شکایت موفق به ایجاد هر گونه تخطی از قانون” و FPPC نمی خواهد دنبال توجه هر بیشتر.

مسائل

Jaffe و Lockridge که نامزدهای خود را اعلام کرد با هم در خارج از شهر گفت: در ابتدا In-N-Out همبرگر پروژه ساخته شده در نزدیکی خانه های خود آنها را وادار به اجرای.

آنها همچنین اظهار داشت که آنها مخالف برای کسب و کار خود را, اما آنها به مخالفت با محل و یک باور مشترک توسط اعضای “صرفه جویی در رانچو مایراج” گروهی که در این شهرستان باید مورد تایید این پروژه بدون اثرات زیست محیطی گزارش.

آنها هر کدام نیز اظهار داشت: اعتقاد به این که شهرستان سالن است نه به صورت شفاف به آن باید باشد.

Jaffe گفت: او همچنین در مورد نرخ جرم و جنایت در رانچو مایراج و گفت: این شهرستان باید با استفاده از برخی از آن 72 میلیون دلار در ذخایر برای اضافه کردن حداقل یک افسر پلیس به نیروی خود را.

Lockridge گفت: او همچنین در مورد ترافیک تاثیر توسعه بخش 31 – یک 618 هکتار مخلوط با استفاده از توسعه برنامه ریزی شده برای سابق آننبرگ زمین – را در باب امید درایو.

ویل و بادبادک به طور مشترک خود را اعلام کرد نامزدهای روی پله های تالار شهر در ماه دسامبر گفت: آنها باید یک چشم انداز مشترک برای شهرستان با تمرکز بر بهبود مقرون به صرفه مسکن فرصت ها برای سالمندان بهبود امنیت عمومی و خدمات پزشکی اورژانس و شکوفایی اقتصاد محلی.

هر دو اشاره به انتظار توسعه بخش 31 عنوان کلیدی برای این شهر در آینده. این پروژه ساخته شده است که در زمین های محدود توسط جرالد فورد رانندگی به سمت شمال مونتری خیابان به شرق فرانک سیناترا درایو به جنوب و باب هوپ درایو به غرب است.

خاص طرح خواستار ترکیبی از رفت و آمد مکرر, هتل, مسکونی, تجاری و فضای باز/تفریح و سرگرمی استفاده می کند گرا در اطراف بزرگ واحه کریستال تالاب با ساحل شنی و آب های مختلف فعالیت های است که می تواند باز به صورت عمومی و خصوصی استفاده کنید.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>