رانچو مایراج نتایج انتخابات: اولین شمارش انتظار می رود در مدت کوتاهی پس از رای گیری به علت در 8 p. m.

مایدزرت | No comments

اولین نتایج از رانچو مایراج انتخابات به شمار می رود ارسال شده در بخش دفتر ثبت و پس از 8 p. m. روز شنبه – مهلت برای انداختن رای در شهرستان سالن.

نتایج خواهد شد ارسال شده در کنار رودخانه شهرستان ثبت وب سایت voteinfo.net.

تازه واردان Stephen Jaffe و مگی Lockridge در حال به چالش کشیدن امتیازهای ریچارد بادبادک و تد ویل در چه بوده است انگیزترین مسابقه که در آن coronavirus مربوط به حکم مجبور نامزدها به محور مبارزات انتخاباتی خود استراتژی است.

با کالیفرنیا تحت دستور به ماندن در خانه و غیر ضروری کسب و کار بسته شد, نامزدهای تا به حال برای رفتن دیجیتال خود را با مبارزه با استفاده از رسانه های اجتماعی و ایمیل به جای درب-به-درب چهره به چهره و تماس خود را به پیام خود را.

این مسابقه ستیز در ابتدا سوخت توسط مخالفان به بحث در-N-Out پروژه نیز مربوط توسط عادلانه شیوه های شکایت از Jaffe در برابر ویل و بادبادک که رد شد عادلانه سیاسی كميسيون.

تنها فروم که در آن هر چهار نامزد شد و برنامه ریزی شده به شرکت میزبانی اتاق بازرگانی در 31 مارس لغو شد.

بادبادک زندگی در دره برای 60 سال است و فارغ التحصیل از پالم اسپرینگز ، برای طی 36 سال است كه مشغول به کار در خدمات مالی و به عنوان یک مشاور مالی. او برای اولین بار انتخاب به شورای شهر در سال 2000.

ویل جانباز که به خدمت در نیروی دریایی ایالات متحده تا به حال یک حرفه ای در املاک و مستغلات و بانکی و دارای تجربه و تخصص در حال توسعه است. دره ساکن از سال 1997 ویل خدمت در کمیسیون برنامه ریزی برای شش سال قبل از منصوب شدن به شورای شهر در سال 2012. او پس از انتخاب شدن در سال 2014 و انتخاب مجدد در سال 2016.

Lockridge یک پرستار ثبت شده که به خدمت در نیروی هوایی ایالات متحده پرستاری سپاه در طول جنگ ویتنام در دوران قبل از باز کردن خود پرستاری مراقبت های کسب و کار در منطقه لس آنجلس.

او نقل مکان کرد و به Coachella Valley در سال 1997 و به رانچو مایراج 20 سال پیش.

او با تاسیس غیر انتفاعی عراق در سال 2007. این سازمان امروز شناخته شده به عنوان خام – بازسازی امریکا رزمندگان ایدز جانبازان و یا وظیفه فعال پرسنل نظامی نیاز به جراحی ترمیمی به دلیل آسیب های پایدار در حالی که در وظیفه فعال. روش های انجام شده توسط پزشکان در سراسر کشور بدون هیچ هزینه ای به جانباز.

Jaffe یک وکیل است که با همسرش نقل مکان کرد و از سن فرانسیسکو به رانچو مایراج در تابستان گذشته. آنها اجاره خانه خود را از Lockridge. این اولین بار خود را در حال اجرا برای دفتر داشتن به چالش کشیده نانسی پلوسی برای 12th کنگره منطقه در سال 2018 است.

Jaffe متمرکز خود را در عمل به قانون در کارکنان نمایندگی کار دعاوی و دادخواهی.

یک نگاه: In-N-Out نیش ترمزی میزند از رانچو مایراج توسعه ایران در حال حاضر است. حرکت دهید ویژه شهرستان جلسه شورای

که آنها عبارتند از: رانچو مایراج شورای شهر نامزدهای بحث مسائل از جمله در-N-از پیش از مارس 14 انتخابات

به روز شده در نتایج خواهد شد ارسال شده در 5 p. m. روز شنبه یک سخنگوی دفتر ثبت و گفت:.

گزارش تایمز مشترک برای رانچو مایراج شورای شهر در انتخابات – به طور کلی تنها در آوریل حتی سال.

این شهرستان ریورساید دفتر ثبت و گزارش شده است که 11,611 رای گیری شده از طریق پست و 5,309 بازگشت شده بود که از شنبه.

شهرستان سالن نسبتا آرام با فقط حدود ده رای کاهش یافته حدود 1 بعد از ظهر شهرستان کارمند Kristie راموس گفت.

انتخابات بود که توسط پست الکترونیکی و یا رای گیری افت در شهرستان هال 8 p. m. برگه های دریافت شده توسط شهریور یا قبل از روز انتخابات و دریافت شده توسط ثبت کننده بعد از سه روز پس از انتخابات محسوب می شود.

نتایج انتخابات تایید خواهد شد در تاریخ 30 آوریل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>