رانچو مایراج گروه به دنبال هزینه های قانونی از شهرستان; In-N-Out طرح دعوی در دادگاه در حال حرکت رو به جلو

مایدزرت | No comments

یک وکیل برای یک گروه از رانچو مایراج ساکنان تحت پیگرد شهر و In-N-Out همبرگر ارسال نامه درخواست بازپرداخت از وکلای’ هزینه در حالی که این پرونده هنوز در دادگاه تقویم برای ماه مارس تاریخ جلسه.

نامه ای به شهر به دنبال یک مقدار خاص اما متحده که در-N-از تصمیم به فسخ توسعه توافق نامه پشتیبانی از اتهامات از دستياران گروه به نام صرفه جویی در رانچو میراژ کالیفرنیا که کیفیت محیط زیست عمل می کنند – CEQA – دستورالعمل نقض شده که این پروژه تصویب شد.

“ما هشدار داد این شهر است که اگر آن را تصویب پروژه با این مشکلات پس از آن خواهد بود وجود دارد یک طرح دعوی در دادگاه” بروس بائر وکیل برای صرفه جویی در رانچو مایراج نوشت: در این نامه به دنبال بازپرداخت هزینه.

طرح دعوی در دادگاه در ماه اکتبر پس از شورای شهر به تصویب In-N-Out را برنامه ای برای ساخت سریع مواد غذایی از طریق درایو بیش از مخالفت ساکنان این نزدیکی هست که ذکر شده نگرانی برای افزایش ترافیک سر و صدا و جرم و جنایت و همچنین تاثیر بر کیفیت هوا از ماشین انتظار در درایو از طریق خط.

این 3,885 فوت مربع مواد غذایی سریع درایو-از طریق برنامه ریزی شده بود برای گوشه از بزرگراه 111 و منیزی می افتد رانندگی در رانچو لاس پالماس مرکز خرید.

شهر و توسعه باید گفت که این پروژه به یک کسب و کار در پر کردن توسعه که تحت CEQA دستورالعمل نیاز نیست محیط زیست تاثیر مطالعه است.

در نامه ای به شهرستان فسخ توسعه توافق In-N-Out وکیل برایان Wenter نوشت: “در ادامه در مخالفت با این پروژه تحت CEQA با وجود این شهر و در-N-از بهترین تلاش ها و پیشنهادات به آدرس مخالفان نگرانی, In-N-Out بدینوسیله تصمیم به فسخ توسعه توافق…”

اگر در-N-Out می خواهد برای ادامه طرح ساخت در آن نقطه را EIR بخشی از روند درخواست.

نامه فسخ نیز در خدمت به عنوان توجه کنید که “انتظار دادخواهی در برابر شهر رانچو مایراج در حال حاضر مسئله” شهر وکیل استیو Quintanilla نوشت: در یک Jan. 29 نامه به Bauer.

از روز جمعه این طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و In-N-Out شد و هنوز هم برنامه ریزی شده به شنیده می شود در ساعت 10 صبح 9 مارس در Riverside County Superior Court در موریتا و بائر گفت: تشکیل پرونده برای اخراج مورد قبل از آن.

“هنوز هم وجود دارد مسائل برجسته مانند بازپرداخت از وکلای’ هزینه” بائر گفت: خورشید صحرا.

در نامه خود به دنبال بازپرداخت هزینه های قانونی Bauer نوشته است که مشتری خود را صرفه جویی در رانچو میراژ بود که “نیاز” به فایل طرح دعوی در دادگاه که به تصویب شورای “معیوب” پروژه.

با فسخ توسعه توافق بائر گفت, In-N-Out بود گفت: این دادگاه خواهد حکومت در حمایت از صرفه جویی در رانچو مایراج.

“به عنوان یک نتیجه, ما مشتری حق دارد برای بازیابی آن وکلای’ هزینه ها و هزینه های متحمل شده در مورد آوردن نتیجه است که در این شهرستان باید مورد نیاز در وهله اول” Bauer نوشته است.

اما Riverside County برتر قاضی دادگاه روز جمعه با صدور یک “منظور نشان دادن علت” چرا صورت نباید اخراج شود پس از وکیل برای صرفه جویی در رانچو مایراج ظاهرا از دست رفته مهلت برای فایل “موقع درخواست برای دادرسی.” قاضی این منظور نیز برنامه ریزی شده نیز شنیده می شود مارس 9.

بائر گفت: قاضی را یک امر تشریفاتی.

“ما فایل یک بیانیه در مورد وضعیت از ماده” او گفت:.

صرفه جویی در رانچو مایراج رئیس جمهور جیم الیوت در دوشنبه برآورد شده انباشته حدود 70.000 دلار در هزینه های قانونی تا کنون.

بائر گفت: پس از دریافت پاسخ از شهرستان مورد تقاضا برای بازپرداخت او نمی دانم چقدر می شود به دنبال.

“این ممکن است یک استفاده بهتر از زمان و منابع برای حمایت از دادگاه اخراج از پرونده خود را نسبت به پاسخ به یک حرکت برای وکلای’ هزینه” Quintanilla گفت.

اگر این مورد را رد کرد و دادگاه پس از آن “خواهد بود وجود دارد هیچ پایه و اساس یک تقاضا از یک پنی از وکلای’ هزینه” Quintanilla گفت. “و این امر می تواند احمقانه برای من توصیه می کنند که هر گونه هزینه وکیل پرداخت می شود در این مرحله از دادگاه خواستار است که در مورد اخراج شود.”

او و توسعه را وکیل می تواند پشتیبانی اخراج طریق شفاهی در مارس شنوایی.

“این مهم است که توجه داشته باشید هر گونه سفارش به پرداخت وکلای’ هزینه خواهد بود که مسئولیت توسعه” Quintanilla اضافه شده است.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>