رانچو مایراج مرکز پزشکی عکسبرداری: اطلاعات ارائه می دهد یک نگاه به مراقبت های بهداشتی-کارگر حوادث

مایدزرت | No comments

دکتر دیوید Duffner بود که به ضرب گلوله کشته در رانچو مایراج دفتر پزشکی در روز جمعه درگیر شد در حداقل چهار پرونده های حقوقی از سال 2009 اما هیچ کدام از آنها درگیر ادعا مسلح, 63 ساله والتر کارتر بررسی Riverside County پرونده های دادگاه نشان می دهد.

همسایه گفت: کارتر یک دزرت هات اسپرینگز ساکن که مقامات می گویند کشته Duffner قبل از تبدیل تفنگ را بر خود متحمل شده بود از درد مربوط به قبل از عمل جراحی برگشت. آن است که هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است اگر کارتر یک بیمار از Duffner است.

حدود 20% از زمان تیراندازی منجر به مرگ است که شامل مراقبت های بهداشتی کارگران نتیجه از یک بیمار برگزاری کینه با توجه به تحقیقات از مین مرکز پزشکی موسسه تحقیقات منتشر شده در سپتامبر سال 2019.

Duffner یک جراح ارتوپدی است که تمرین در رانچو میراژ بود که در یک دادگاه مدنی زمانی که او به ضرب گلوله در صبح روز جمعه.

لوئیس Adams, 72, شکایت Duffner برای قصور پزشکی در سپتامبر. 18, 2017. هیئت منصفه دادگاه برای این پرونده آغاز شد و در فوریه. 3, 2020. آخرین تاریخ دادگاه شد و در روز پنجشنبه — یک روز قبل از روز جمعه تیراندازی — زمانی که داوران بود را رد کرد و گفت به گزارش دوباره به دادگاه در روز سه شنبه.

در حالی که Adams کرده بود شکایت کرد Duffner برای قصور پزشکی و حرفه ای سهل انگاری آدامز گفت: او هنوز هم مورد احترام Duffner.

در طول یک استراحت در دادگاه در پالم اسپرینگز, Adams گفت: او تا به حال به اجرا Duffner در سرویس بهداشتی از دادگاه.

“ما دست تکان داد و من به او گفتم آن فقط کسب و کار” آدامز گفت: در مصاحبه با آفتاب صحرا. “من نمی خواهم او را به فکر می کنم من از او متنفر بودم. پزشکان انسان هستند. او به من گفت که من همیشه خوش آمدید،”

روز یکشنبه همه چیز آرام بود خارج از مرکز پزشکی در 71-500 جلوگیری از بزرگراه 111 که در آن روز جمعه تیراندازی بیرون. آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است اگر دفتر پزشکی خواهد بود باز در روز دوشنبه و یا اینکه آیا یک مراسم تشییع جنازه برای Duffner شده بود مرتب شده اند.

بیشتر: رانچو مایراج پزشکی پیچیده تیراندازی: آنچه ما می دانیم تا کنون

تیراندازی مربوط به مراقبت های بهداشتی کارگران اغلب شامل کینه

در علاوه بر این به کینه های مین پزشکی مرکز تحقیقات موسسه مطالعه نشان داد که انگیزه برای عکاسی نیز گنجانده شده است خودکشی 16% از زمان و روانی بی ثباتی 15 ٪ از زمان. شایع ترین محل مراقبت های بهداشتی مرتبط با تیراندازی در اتاق اورژانس است (30% از زمان) و در یک بیمار در اتاق معاینه (21% از زمان).

مطالعه و تحليل 88 تیراندازی در سراسر 86 امکانات بین 2012 و 2016.

یک مطالعه منتشر شده در ماه مه 2012 توسط Annals of Emergency Medicine که تجزیه و تحلیل بیمارستان های مبتنی بر تیراندازی از سال 2000 تا 2011 در بر داشت داده های مشابه. که مطالعه نشان داد 27 درصد از بورس بودند با انگیزه کینه.

این مطالعه همچنین نشان داد که 91 درصد از متهمان مرد بودند در حالی که 3 درصد از قربانیان بودند و پزشکان و 5 درصد پرستاران و 20 درصد دیگر کارکنان بیمارستان.

در مارس 2019, Stephen Ziourova, 63, از Indio وارد آیزنهاور سلامت کویر مرکز ارتوپدی در رانچو مایراج و باز آتش قبل از اینکه به ضرب گلوله توسط Riverside County Sheriff نمایندگان. هیچ کس دیگری مجروح شد در این تیراندازی است. مرد پسر کریس Ziourova گفت پدرش رنج می برد و درد جسمی و روانی زیر زانو-جراحی تعویض انجام شده توسط یک پزشک در آیزنهاور.

Duffner نام در چندین مناسب

Duffner درگیر شد در حداقل چهار پرونده های حقوقی از سال 2009 با توجه به کنار رودخانه شهرستان سوابق دادگاه جستجو انجام شده توسط خورشید صحرا. او پس از مرگ, رسانه های اجتماعی با انتقاد از بیماران سابق.

Duffner نیز درگیر در حداقل دو دیگر قصور مناسب در تگزاس در سال 1990 و 2003 با توجه به سوابق دادگاه فدرال.

چهار پرونده های حقوقی از سال 2009 است نه لزوما یک پرچم قرمز گفت: لئونارد Kalfuss بازنشسته جراح ارتوپدی در پالم اسپرینگز که در حال حاضر مستقل ارزیاب پزشکی که متخصص فراهم می کند دادگاه شهادت در موارد قصور پزشکی.

Kalfuss گفت: آن بستگی دارد و اگر این اعمال جراحی انجام شده در معرض خطر هستند که ممکن است منجر به یک شانس بالاتری از عوارض.

“این واقعا بستگی دارد در چه هر مورد شامل” Kalfuss گفت. “برخی از پزشکان در موارد شدیدتر در حالی که برخی را تنها در موارد آسان. اگر شما عامل در موارد پیچیده پس از آن وجود دارد بیشتر در معرض خطر عوارض و متاسفانه بیماران مانند به شکایت.”

علاوه بر این یک سوم پزشکان درگیر شده است در پزشکی طرح دعوی در دادگاه با توجه به گزارش منتشر شده در سال 2018 توسط انجمن پزشکی آمریکا. که افزایش نرخ را برای جراحان.

Kalfuss گفت: این امر مربوط می شود و اگر هر یک کت و شلوار قصور درگیر همان اشتباه عارضه یا روش بارها و بارها اتفاق می افتد.

“اگر او شکایت کرد برای همین پنج بار پس از آن که خواهد بود که در زیر استاندارد مراقبت” Kalfuss گفت.

برای Duffner این مورد نیست.

لوئیس Adams سابق بیمار

آدامز اول مشورت Duffner در سال 2013 برای درد شدید کمر, با توجه به پر کردن دادگاه. آدامز به حال تحت عمل جراحی در ستون فقرات لیزر موسسه در ماه اوت 2012. آدامز مشورت با Duffner در مورد کمر درد مزمن و ناکارآمدی عملیات.

Duffner پیشنهاد یک روش است که کمک خواهد کرد از بین بردن فشار اضافی در Adams’ بازگشت. Duffner توصیه آدامز که این یک “عمل جراحی بزرگ” یک تیم دفاع دادگاه پر متحده است.

Duffner انجام عمل جراحی بر روی آدامز در جولای 28, 2016. با توجه به دفاع پر Duffner اتمام عمل جراحی و بدون موضوع است.

Duffner پس از آن توصیه می شود که Adams مایع اضافی را خارج از این منطقه از عمل جراحی و دکتر دیگری تکمیل این روش در اوت. 4, 2016.

در سال آینده, Adams ادامه داد: به پزشک مراجعه کنید در مورد مسائل مربوط به پروستات و نیاز خود را به یک حرفه ای پزشکی محل کاتتر بنابراین او می تواند از بین بردن خودش را به جای “خود کاتتریزاسیون” یک دادگاه پر می خواند.

جیمز هیل شکایت برای قصور

Duffner ذکر شده بود به عنوان یک متهم در یک مورد ثبت شده در آگوست 2016 مربوط به قصور شکایت علیه Desert Regional Medical Center در پالم اسپرینگز و JFK بیمارستان یادبود در Indio, با توجه به شکایت ثبت شده به کنار رودخانه شهرستان در سال 2016.

جیمز هیل ادعایی در شکایت است که پزشکان در دو بیمارستان جناح مراقبت از یک لگن و مچ دست چپ آسیب است که فرود آمد و او را در JFK اورژانس در مارس 2015.

هیل در ابتدا گفت که او نیاز به عمل جراحی در لگن خود.

زمانی که Duffner بود به نام در به دنبال در تشخیص Duffner متوجه شد که نمی شد از یک جهت درست است. Duffner در بر داشت که آن را در واقع هیل مچ دست است که نیاز به عمل جراحی نمی لگن خود.

اما هیل همچنین ادعا شده که در حالی که Duffner اصلاح لگن تشخیص او هنوز هم غفلت با هیل مچ دست آسیب است. بازیگران بود نادرست قرار داده شده بر روی تپه مچ دست باعث تاول به فرم. علاوه بر این تپه ادعا که Duffner نمی به طور کامل تجزیه و تحلیل مچ دست خود را از شروع در نتیجه او متوجه نیست که تپه تا به حال عفونت در مچ دست خود را که منجر به غضروف و بافت نرم آسیب برساند. این باعث آسیب دراز مدت به تپه مچ دست با توجه به شکایت.

مورد اخراج شد در مارس 2017.

Kalfuss گفت: در موارد قصور را تحت پیگرد حزب اغلب شانس کمی برای برنده شدن است. موارد اغلب حل و فصل و یا رد کرد زیرا آنها دشوار و گران موارد به دنبال.

دبی بارنز شکایت افترا

دبی بارنز زد پزشکی خدمات حسابداری و مدیریت در پالم اسپرینگز و در سال 2010 متهم Duffner و چند متهم دیگر افترا.

Duffner همراه با دیگر متهمان, متهم شد که گفتن پزشکان که بارنز بود بی کفایت و “متقلبانه پردازش پزشکی بیلینگز” به مدیکر با نادرست برنامه نویسی.

به حکم دادگاه علیه شاکی در سال 2011.

گوردون شاه می نویسد: شکایت

با توجه به دست نوشته شکایت در مارس 2017 در شهرستان ریورساید گوردون پادشاه متهم Duffner از botching جراحی تعویض مفصل ران.

شاه شده بود گواهی ریسندگی مربی اما او دچار درد ناشی از راه رفتن و او در شکایت خود او نیاز به پیدا کردن یک دکتر برای انجام عملیات به رفع آسیب های دکتر Duffner انجام داد.”

مورد بعد را رد کرد.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن را پوشش می دهد سلامت و بهداشت و درمان در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

کریس دامین را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و اجرای قانون در رودخانه شهرستان است. او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>