رانچو مایراج کارگر پستی تست مثبت برای coronavirus

مایدزرت | No comments

یک کارمند در رانچو مایراج اداره پست دارای آزمایش مثبت برای coronavirus منجر به افزایش و تکمیل تمیز کردن پروتکل ها در این مرکز با توجه به United States Postal Service سخنگوی جان هایت.

اداره پست کار می کرد با محلی بهداشت عمومی دفتر هایت اضافه شده و پس از آن به ارائه راهنمایی. تسهیلات باز می ماند ،

“ما اعتقاد داریم کم خطر است برای کارکنان که کار در رانچو مایراج اداره پست و ما کارکنان مطلع به اطلاعات و راهنمایی های موجود می شود” هایت نوشت: در بیانیه ای.

مورد دوم تایید در میان کارکنان خدمات پستی در Coachella Valley. خدمات پستی تایید یک مورد در تاریخ 16 آوریل در لا کوئینتا تسهیلات.

با استناد به قانون توانبخشی و قانون حریم خصوصی طراحی شده است که برای نگه داشتن کارکنان پزشکی اطلاعات خصوصی هایت کاهش یافته است به ارائه نام و یا وضعیت رانچو مایراج پستی کارمند با این ویروس آلوده.

بیشتر: Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری سازمان بهداشت جهانی و ایالات متحده جراح عمومی نشان داده اند وجود دارد هیچ مدرکی coronavirus می تواند گسترش از طریق بسته و یا انواع دیگر از ایمیل.

“ایمنی و رفاه کارکنان ما بالاترین اولویت ما است,” هایت نوشت. “برای اطمینان از سلامت کارکنان ما در ادامه به دنبال توصیه های راهنمایی و استراتژی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.”

اندرو جان یک خبرنگار برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>