رانچو مایراج reinstates درایو از طریق ممنوعیت بزرگراه 111 با In-N-Out عمل

مایدزرت | No comments

دیرین ممنوعیت مواد غذایی سریع از طریق درایو در بزرگراه 111 در رانچو مایراج در محل پس از شورای شهرستان در روز دوشنبه تایید فسخ توسعه توافق با In-N-Out همبرگر.

این شورا را در عمل نفی تمام حقوق مصوب با پروژه از جمله مجوز و ى اصلاح تصویب شورای با In-N-Out پروژه که امکان سریع مواد غذایی از طریق درایو در بزرگراه 111 در مراکز خرید 15 هکتار و بزرگتر است.

این نشست ویژه شورای شهر به دنبال یک Jan. 30 نامه از In-N-Out, وکیل, Bryan Wenter با گردو نهر بر اساس قانون شرکت میلر استار لباس شاهانه یا فاخر درخواست فسخ توسعه قرارداد.

شورای شهر تصویب 3,885 فوت مربع رستوران مواد غذایی سریع با درایو-از طریق پنجره در گوشه ای از بزرگراه 111 و منیزی می افتد رانندگی در رانچو لاس پالماس مرکز خرید در ماه اکتبر در یک 4-0 رای با شهردار Pro Tem دانا هوبارت recusing خود را.

این شورا تصویب In-N-Out پروژه در ماه اکتبر به دنبال طولانی جلسه عمومی که در طی آن ساکنان نزدیک بسیاری از آنها زندگی می کنند در منیزی منطقه آبشار مخالف این پروژه با استناد به نگرانی های بیش افزایش ترافیک سر و صدا و جرم و جنایت در این منطقه و همچنین تاثیر بر کیفیت هوا از گازهای خروجی از خودرو معطل ماندن در درایو از طریق.

آنها با تشکیل یک گروه به نام “صرفه جویی در رانچو میراژ” که پس از آن طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و In-N-Out برگر ادعا این پروژه نیز نقض کالیفرنیا کیفیت محیط زیست عمل می کنند – CEQA – و به اشتباه برچسب گذاشته شده توسط عنوان یک کسب و کار در پر کردن پروژه که نمی کند نیاز به یک محیطی تاثیر گزارش.

این گروه همچنین در مورد ترافیک مطالعه گفت: آن را به نتایج متفاوتی را اگر انجام شده در طول فصل بالا که بیشتر ترافیک در بزرگراه 111 به جای در طول ماه های تابستان.

طرفداران این پروژه بودند ساکنان و صاحبان کسب و کار از جمله کسانی که با مغازه ها در رانچو لاس پلمس مرکز که گفت در-N-Out کمک خواهد کرد افزایش کسب و کار در یک مرکز خرید که در نزدیکی خالی و در ورشکستگی هنگامی که Paragon تجاری Group LLC خرید آن را حدود پنج سال پیش.

آنها با اشاره به در-N-از شهرت خوب غذا پاکیزگی و مشاغل با درآمد بالا به عنوان به خوبی به عنوان آن کمک به سازمان های خیریه محلی.

هوبارت recused خود را در روز دوشنبه نیز restating آن را به صورت “شخصی و غیر مالی بهره است.”

وقتی که ساکن تحت فشار قرار دادند برای کسب اطلاعات بیشتر در شهرستان, وکیل استیو Quintanilla گفت که یک پزشک در ارتباط با صرفه جویی در رانچو مایراج و حریف از این پروژه تا به حال تحت درمان هوبارت که اعتبار دکتر با صرفه جویی در زندگی خود.

“من در واقع به او توصیه کرد که او نمی باید تضاد منافع, اما آن را تا به او تصمیم می گیرید که آیا یا نه وجود دارد از درک وجود دارد که او ممکن است” Quintanilla گفت.

روز دوشنبه hourlong جلسه شامل نظرات عمومی از حدود یک دوجین مردم – اکثریت بخشی از صرفه جویی در رانچو مایراج ،

بسیاری از نظرات شد و به سوالات اعضای شورا درخواست اگر آنها تا به حال هر شخصی منافع مالی در In-N-Out توسعه و/یا رانچو لاس پالماس مرکز خرید.

“به هر حال عضو شورای شهر به طور بالقوه اقتصادی و بهره مندی از In-N-Out پروژه ؟ آیا هر عضو شورا یا نسبی هر گونه منافع مالی در In-N-Out همبرگر رانچو لاس پالماس مرکز خرید و یا هر کسب و کار واقع در رانچو لاس پالماس center” ساکن اعطای هنری پرسید.

یکی دیگر از ساکنان خواسته عضو شورای تد ویل به طور خاص اگر او تا به حال منافع مالی در رانچو لاس پالماس.

اعضای شورا نیست پاسخ به هر گونه نظرات و یا سوالات اما Quintanilla انجام داد.

ویل با استفاده از تجربه خود را به عنوان یک توسعه دهنده به پیشنهاد Paragon تجاری Group LLC خرید رانچو لاس پالماس مرکز خرید Quintanilla گفت.

“او هیچ مالی تضاد منافع” Quintanilla گفت که تمام مقامات منتخب سالانه باید فایل فرم 700 افشای شخصی منافع اقتصادی – درآمد و سرمایه گذاری – که رکورد های عمومی.

پس از جلسه ویل گفت: خورشید صحرا که او “به هیچ وجه (منافع مالی) وجه” در مرکز یا In-N-Out.

“به شما گفته شده است هر کس می خواهد این پروژه را متوقف کند و ما نمی توانیم بگویم که همه صداها در این اتاق گفت:” ساکن مرلین Arcoli Arcaroli یکی از سه نفر را در مخاطبان از حدود 40 به صحبت می کنند برای این پروژه است.

وجود دارد بسیاری از کسانی که حمایت از این پروژه و آن را به عنوان چیزی که “آیا صرفه جویی در رانچو لاس پالماس مرکز خرید. و آن را و ما می دانیم که آن را,” او گفت:.

در Jan. 30 نامه Wenter نوشت: “در ادامه در مخالفت با این پروژه تحت CEQA با وجود این شهر و در-N-از بهترین تلاش ها و پیشنهادات به آدرس مخالفان نگرانی, In-N-Out بدینوسیله تصمیم به فسخ توسعه توافق…”

در ضمن در این نامه آمده, In-N-Out است که با توجه به گزینه های خود را و ممکن است که درخواست کارکنان شهرستان استفاده از روغن های هر یک از آن زودتر درخواست و آماده سازی متمرکز زیست محیطی گزارش Wenter نوشت.

“ما همچنان به این باور است که در-N-Out مناسب برای رانچو مایراج و ترویج بررسی توسعه در یکی از شهر های اصلی متعلق به بخش خصوصی مراکز خرید است که به طور کامل ساخته شده از” Wenter نوشت.

شاکیان شکایت کرد که این شهر و در-N-Out می خواهید این شهرستان به بازپرداخت آنها را برای هزینه وکیل که گروهی رئیس جمهور جیم الیوت برآورد در $70,000.

بیرون کشیدن از پروژه توسعه نشان می دهد که In-N-Out را از دست داده اند در دادگاه الیوت گفت.

هیچ یک از In-N-Out شد و در حال حاضر دوشنبه.

“من فکر می کنم که حداقل شما می توانید انجام دهید” وکیل بروس بائر که به نمایندگی صرفه جویی در رانچو مایراج در طرح دعوی در دادگاه گفت: شورای.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>