رانچو مایراج عکسبرداری: دکتر دیوید Duffner کشته شده توسط والتر کارتر کلانتر می گوید

مایدزرت | No comments

دکتر دیوید Duffner یک دیرین جراح ارتوپدی کشته شد در روز جمعه تیراندازی در رانچو مایراج پزشکی پلازا Riverside County Sheriff بخش تایید شنبه.

مقامات گفت: 63 سال والتر کارتر از دزرت هات اسپرینگز وارد Duffner را حدود 9:30 صبح و شات پزشک چندین بار. کارتر پس از آن به ضرب گلوله خودش را گفته است.

هیچ کس دیگری مجروح در تیراندازی. پلیس نمی انتشار جزئیات مربوط به یک انگیزه.

یک نماینده رسیده از طریق Duffner عمل را در Facebook صفحه در روز جمعه گفت: کارکنان “فراتر از آن را ویران کرد” کاهش یافته است و نظر بیشتر.

Duffner یک زن 67 ساله پالم اسپرینگز اقامت تا به حال ساخته شده است تا شهرت به عنوان یک محترم پزشک. او شده است می خواهم در عمل برای بیش از 30 سال اخیرا در حال اجرا ارتوپدی & طب فیزیکی همکاران. دفتر در سراب مرکز خرید مرکز نوار در 71-500 جلوگیری از بزرگراه 111 که در خانه های متعدد و شیوه های پزشکی.

پالم اسپرینگز شهر Councilmember کریستی Holstege گفت Duffner شد نه تنها یک دوست نزدیک خانواده اما یک پزشک مشهور و بسیار جراح ماهر.

“این یک ویرانگر دست دادن برای جامعه ما و هزاران نفر از بیماران او بیش از کار خود را در Coachella Valley,” او گفت:. “او خواهد شد از دست رفته و افکار ما بیرون بروید و به خانواده خود و عزیزان است.”

Duffner شد مجوز ارتوپدی جراح که مدرک پزشکی خود را از دانشگاه اوکلاهما دانشکده پزشکی و مطالعه در دانشگاه Tulane.

در اواسط 1980s او انتخاب شد به تازگی تشکیل کالج آمریکایی جراحان ستون فقرات که با ترکیب با دیگر گروه از جراحان به صورت آمریکای شمالی ستون فقرات جامعه است.

او پس از نقل مکان کرد و به صحرا زد و دیرین ثابت از جامعه پزشکی است. او به عنوان رئیس عمل جراحی در کویر مرکز پزشکی منطقه ای و همچنین به عنوان رئیس اخلاق زیستی. به نام او شده بود به پالم اسپرینگز زندگی’ Top اسناد لیست های متعدد تایمز اخیرا در سال 2018 برای عمل جراحی ستون فقرات و مفاصل, تعویض.

میشل Finney, مدیر عامل شرکت کویر مراقبت از شبکه اجرا می شود که کویر و منطقه ای روز شنبه گفت: “ما غم انگیز عبور از دکتر دیوید Duffner یک زمان رهبر و عضو کادر پزشکی در کویر مرکز پزشکی منطقه ای. دکتر Duffner بود و دوستان بسیاری در Coachella Valley و خواهد بود به شدت از دست رفته توسط کسانی از ما که می دانست و با او کار می کرد در طول سال است.”

در سال 2016 در حالی که کار در صحرا مرکز پزشکی منطقه ای و آیزنهاور سلامت او ساخته شده یک حرکت ناموفق برای یک نقطه در هیئت مدیره از صحرا بهداشت و درمان منطقه است.

او حمایت برای افزایش کیفیت مراقبت های گرفتن ورودی بیشتر از پزشکان و قرار دادن فشار در بیمارستان صاحب شعار بهداشت و درمان برای زیرساخت های ارتقاء در کویر مرکز پزشکی منطقه ای و همچنین ارائه برنامه های آموزشی.

در رانچو مایراج دفتر Duffner زد عمل کرد و در کنار پزشک پرستار پاتریشیا رایان و physiatrist دیوید Wilgarde با توجه به عملکرد وب سایت. آنها ارائه انواع خدمات از ارتوپدی مراقبت پزشکی احیا کننده مانند تزریق سلول های بنیادی برای درمان درد و ورم مفاصل است.

“ما اعتقاد داریم در یک یکپارچه تمام بدن و رویکرد جامع که تضمین می کند هر بیمار مطلوب نتایج بدون در نظر گرفتن چالش ها” می خواند شرح عمل.

در زمان مرگ او Duffner مواجه شد کت و شلوار قصور پزشکی آورده توسط یک بیمار Lewis, Adams, چه کسی گفته که دکتر تا به حال اشتباه در طول یک عمل جراحی به خطر انداختن اعصاب و ترک Adams متکی به یک کاتتر.

آدامز گفت: او شوکه شده بود به یاد بگیرند که از Duffner مرگ فقط داشتن شده است در دادگاه با او در روز پنج شنبه.

در طول یک استراحت در دادگاه در پالم اسپرینگز, Adams گفت: او تا به حال به اجرا Duffner در سرویس بهداشتی از دادگاه.

“ما دست تکان داد و من به او گفتم آن فقط کسب و کار” آدامز گفت: در مصاحبه با آفتاب صحرا. “من نمی خواهم او را به فکر می کنم من از او متنفر بودم. پزشکان انسان هستند. او به من گفت که من همیشه خوش آمدید،” آدامز و Duffner مشترک تگزاس ریشه است که به آنها یک پیوند مشترک Adams گفت.

“من هنوز تکان داد و گفت: آدامس که آموخته Duffner مرگ از خود وکیل است. “من فکر می کردم وکیل من بود از ساختن آن است. من نمی توانم تصور کنید که هر کسی که مایل به کشتن این مرد است.”

“دکتر Duffner بود دوست خوب” گفت: Adams, 72. “من حتی او را دوست داشتم.”

آفتاب صحرا کارکنان نویسندگان جولی Makinen کریستین Scharkey و ملیسا Daniels کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>