Rankin County پزشکی قانونی تایید هویت از بیمارستان باپتیست تیراندازی مشکوک

لدگر | No comments

هویت مظنون در تیراندازی که دو نفر کشته در جکسون در بیمارستان روز شنبه منتشر شده است.

جمال آنتوان هلمز, 33, مرده پیدا شد در یک گورستان در مروارید چهارشنبه Rankin County پزشکی قانونی دیوید اموزش تایید پنج شنبه.

جکسون اداره پلیس گفت: از طریق توییتر که هلمز درگذشت خود وارد زخم گلوله پس از این حادثه در مرکز پزشکی باپتیست.

به گفته پلیس هلمز مواجه دخترش کریستینا Davis, 32, در پارکینگ بیمارستان صبح روز چهارشنبه به عنوان او آماده برای رفتن به کار می کنند.

دو تیراندازی: 2 بیمارستان باپتیست کارکنان کشته در پردیس

هلمز حمله دیویس و یک بیمارستان گارد امنیتی, Browning, simple social جونیور, 64, مداخله, پلیس گفت:. هلمز شات Luckett سپس دیویس و فرار در دیویس’ ماشین ترک خودرو خود را پشت سر گذاشت.

گرگ فلین سخنگوی شهر مروارید گفت: پلیس دریافت 9-1-1 پس از تماس یکی از همسایه ها را دیدم هلمز راه رفتن به گورستان و پس از آن صدای تیراندازی. با اشاره به ماشین پارک شده توسط گورستان محققان تا به حال دلیلی برای باور کردن آن متصل شد و به بیمارستان تیراندازی فلین گفت و تماس JPD.

JPD ماموران پاسخ داد و یدک خودرو.

هلمز و دیویس شد, در یک رابطه بود و کودکان با هم JPD سخنگوی گروهبان. Roderick هولمز پیش از این اعلام کرد.

با توجه به رزرو رکورد از ریموند بازداشتگاه در Hinds شهرستان هلمز دستگیر شد خشونت شارژ در سال 2004 و اتهام قتل در سال 2007.

با توجه به سروان. Tyree جونز با Hinds شهرستان کلانتر هلمز و مارکی ریچاردسون بودند سوار یک خودرو در اوکلند در خیابان جکسون زمانی که هولمز شات ریچاردسون. پلیس بر این باور تیراندازی عمدی بود و به اتهام هلمز اما او ادعا کرد این اتفاقی بود. یک هیئت منصفه در بازگشت هیچ لایحه در شارژ در ژوئن 2007 معنی هلمز بود و نه متهم.

این خشونت شارژ کاهش یافته بود به بزه.

در بیانیه روز شنبه, بیمارستان باپتیست تایید دو قربانیان کارکنان بیمارستان گفت: “یکی بود درگیر در خشونت خانگی وضعیت دیگر بود اقدام به عنوان یک سامری خوب.”

دیویس مشغول به کار در بیمارستان به عنوان یک واحد هماهنگ کننده بهداشت.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

“ما عمیقا متاثر شده این تراژدی وحشتناک” در بیانیه ای گفت:. “تیم ما اعضای خانواده ما و از دست دادن دو نفر از آنها تحت این شرایط است که ویرانگر است. ما می پرسند که شما دعا برای خانواده و دوستان این دو اعضای تیم اختصاص داده شده که زندگی حرفه ای خود را برای بهبود و حفاظت از دیگران است.”

این داستان ممکن است به روز شده.

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>