Raoult Ratard لوئیزیانا اپیدمیولوژی دولت می میرد در 75

لدگر | No comments

Raoult Ratard لوئیزیانا دولت اپیدمیولوژی درگذشت در سن 75.

Ratard درگذشت, دوشنبه, دولت, وزارت بهداشت, سخنگوی کوین i love staffordshire گفت: در یک ایمیل سه شنبه. دولت را فاش نمی کند علت مرگ اما i love staffordshire گفت: آن بود آورده جدید کروناویروس. Ratard مبارزه بود لوئیزیانا شیوع به عنوان دولت اپیدمیولوژی.

“دکتر Ratard بود استثنایی بهداشت حرفه ای و یک مربی به بسیاری از درون وزارت بهداشت,” i love staffordshire نوشت. “او نمی پیشرو در وزارت امور خارجه در پاسخ به COVID-19. وزارت بهداشت ادامه خواهد داد به کار کرده است که به خوبی در جریان ماه.”

سوابق نشان می دهد Ratard صرف 48 سال کار در آموزش و بهداشت عمومی در شروع مادری خود Vanuato — یک مجمع الجزایر جنوب اقیانوس آرام و سپس نام جدید هیبرید واقع در غرب اسکاتلند در سال 1972. منصوب شد, اپیدمیولوژی دولت در سال 2000 و کار در مجموع از 26 سال در لوئیزیانا از سلامت عمومی است.

Ratard “هدایت دولت ما از طریق سلامت عمومی پاسخ به وست نیل ویروس H1N1 ابولا آماده سازی” و دیگر مسائل مربوط به رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت: در انتشار اخبار سه شنبه.

Ratard متولد شد و در سانتو جدید هیبرید واقع در غرب اسکاتلند و “جوانان خود را صرف زیر درختان نارگیل قبل از نیاز به رفتن به کالج در خاکستری و سرد Paris, France,” او نوشت: در بیوگرافی خود در Academia.edu سایت.

او مدرک پزشکی خود را از دانشگاه پاریس دانشکده پزشکی در سال 1968 برنده دو جایزه و دریافت پنج تخصص دیپلم بین پس از آن و در سال 1970.

در سال 1976 در حالی که کار برای جدید هیبرید واقع در غرب اسکاتلند’ روستایی از خدمات بهداشتی و Ratard دریافت مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا و کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی و طب گرمسیری از دانشگاه شهر با توجه به رزومه کاری خود را.

او خود را به اتمام طب پیشگیری اقامت در تگزاس که در آن او کار می کرد به عنوان یک هانسن بیماری مشاور تگزاس وزارت بهداشت. اول خود را از روی لئامت دادن در لوئیزیانا وزارت بهداشت آغاز شد و در سال 1980. پنج سال بعد او در سمت چپ به نظارت یک Tulane تیم مطالعه شیستوزومیازیس یک بیماری ناشی از انگل flatworms در جمهوری کامرون در آفریقای مرکزی است.

Ratard نیز در کنترل در بیمارستان عفونت در عربستان سعودی در کارولینای شمالی برنامه کنترل سل و به عنوان استادیار در دانشگاه فلوریدای جنوبی دانشکده بهداشت عمومی.

“دکتر Ratard بود نیروی درون وزارت بهداشت و ما کل منطقه” دستیار وزیر Dr. Alex Billioux گفت. “او در تربیت نسل های آینده از اپيدميولوژيستها و تنظیم لوئیزیانا در مسیر رو به جلو برای پاسخ به بهداشت عمومی شیوع است.”

جانشین او خواهد شد اعلام کرد بعد, i love staffordshire گفت.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>