نادر مار برنده محافظت در می سی سی پی, آلاباما تحت بحرانی زیستگاه طرح دعوی در دادگاه

لدگر | No comments

نادر مار موفق به کسب حمایت در دو کشور تحت یک زیستگاه مهم طرح دعوی در دادگاه توسط مرکز تنوع زیستی این خدمات شیلات و حیات وحش روز سه شنبه گفت.

به عنوان یک نتیجه از کت و شلوار های حیات وحش گفت: 325,679 هکتار (131,797 هکتار) از زیستگاه مهم در می سی سی پی و آلاباما محافظت خواهد شد برای نادر سیاه pinesnake که می تواند به رشد 7 فوت (2.1 متر) طول دارد. بحرانی زیستگاه های حفاظت از آژانس های فدرال باید مشورت با حیات وحش برای هر بودجه فدرال و یا مجاز پروژه برای اطمینان از فعالیت های درد نکنه pinesnake یا زیستگاه خود را.

مار داستان: ‘این unluckiest در آمریکا: می سی سی پی شکارچی گاز بر سر copperhead در درخت

مار داستان: “من تا به حال هیچ جایی برای رفتن’: می سی سی پی شکارچی جنگ مار زنگی در گوزن ایستاده

“این کمک خواهد کرد که به این, ظریف مارها فضا و ایمنی آنها نیاز به زنده ماندن” گفت: Elise بنت یک وکیل برای این مرکز است. “سیاه pinesnakes نیاز به هر دو زیستگاه جنگل و فعال سرگیری آتش. حفاظت و بازسازی longleaf جنگل های کاج یک گام مهم به سوی بازیابی pinesnake و بسیاری دیگر از مهم گونه در جنوب.”

قانون جدید را محافظت هشت واحد از زیستگاه مهم از جمله مناطق اشغالی در فارست جورج گرین, Harrison, جونز, Marion, پری, سنگ و شهرستانهای وین در می سی سی پی و در Clarke County, Alabama. این مناطق در حال حاضر در صفحه اصلی به pinesnakes و شامل مهم زیستگاه ویژگی های از قبیل عمیق شنی خاک unfragmented جنگل های کاج و امن پناهگاه.

سرزمین های فدرال را تشکیل می دهند در حدود 68 درصد از پیشنهاد محافظت سطح زیرکشت با دسوتو جنگل ملی متشکل از اکثریت پنج نفر از بحرانی زیستگاه واحد حیات وحش گفت.

“Longleaf کاج زیستگاه دچار چنین تخریب است که گونه های متنوع از سیاه pinesnake به لاک پشت لاک پشت نقب زن و قرمز-cockaded دارکوب خطر انقراض روبرو هستند گفت:” بنت. “حفاظت از این انقراض زیستگاه کمک خواهد کرد که حفاظت از جنوب وحشی میراث برای نسل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>