سهمیه بندی از COVID-19 آزمون برگ برخی از بیماران سرگردان در بیمارستان تخلیه ‘برزخ’

فلوریدا تودی | No comments

شنبه گذشته 91 ساله جان دریک Sr. بستری شد ER در بهداشت برای اولین بار است Viera بیمارستان مربوط به خود مزمن و ذات الریه. او با توجه به تخلیه سه روز بعد اما برای بیش از یک هفته در حال حاضر او قادر به بازگشت به تسهیلات زندگی کمک. نگه دارید تا: او نمی تواند امن منفی COVID-19 نتیجه آزمون.

“تلاش برای ahold از کسی است که فقط مانند یک سیاه چاله,” او 61 ساله پسر جان جرثقیل جونیور گفت فلوریدا امروز بیش از آخر هفته.

جرثقیل جونیور گفت که پدرش تسهیلات زندگی کمک شد نیاز به کسی با COVID-19 علائم مربوط است که پدر خود را قطعا تا به حال به ارائه یک منفی COVID-19 نتیجه آزمون برای بازگشت از بیمارستان مراقبت. اما بیمارستان کاهش یافته است به ارائه یک آزمون.

مرتبط با: Coronavirus تست سردرگمی سوخت و نگرانی و عدم قطعیت در بروارد

مرتبط با: ملی را تهدید می کند کمبود COVID-19 تست در حالی که دانشمندان سعی کنید برای دریافت منابع مورد نیاز

به عنوان یک نتیجه, پدرش بوده است, در تلو تلو خوردن و برای یک هفته گیر کرده در یک مرکز توانبخشی در سراسر خیابان از سلامت اولین Viera بیمارستان. وجود دارد جرثقیل جونیور می گوید در حالی که اقامت راحت است پدر جدا از مادر خود و وجود تعداد فزاینده ای از بیماران که ممکن است در حالات مشابه قرار دادن هر کس در معرض خطر عفونت است.

“این یک محیط پر خطر” گفت: دریک جونیور

“من را دیده اند او را در تمام این روزها” او گفت:, و اضافه کرد که نگرانی او این است که اگر فرماندار قرار می دهد به کمک امکانات زندگی در کل مستند با هیچ re-پذیرش آنچه پدرش جدایی ممکن است نامحدود.

برای او 87 ساله و مادر آن را گرفته و تلفات. “او برای برگزاری بهتر است اما من می توانم بگویم او در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای افسرده,” او گفت:.

همانطور که از شنبه, به نظر می رسد جرثقیل Sr. این مشکل ممکن است به زودی حل شود. سلامت برای اولین بار به تصویب رسید جدید تخلیه سیاست که شامل ارائه یک “COVID-19 غربالگری.”

با دو علامت آف توسط پزشکان – اما هیچ آزمون – تسهیلات زندگی کمک تصمیم گرفت آن قادر خواهد بود تا دوباره اعتراف جرثقیل Sr. پسرش گفت امروز فلوریدا

این تغییر سیاست شد و ابلاغ به کارکنان در یک ایمیل داخلی جمعه شب پس از سلامت اولین تماس گرفته شد توسط یک خبرنگار در روز جمعه و بیش از آخر هفته توسط دولت نماینده شیدا خوب که فلوریدا امروز صحبت در مورد وضعیت.

“او خواهد بود رفتن به خانه به سوناتا فردا (سهشنبه). آن را گرفته و برخی از غیر منتظره نوبت” جرثقیل جونیور روز دوشنبه گفت:.

به دلیل عدم وجود یک تست, تسهیلات هنوز هم قرنطینه جرثقیل Sr. در همان اتاق به عنوان همسر خود را برای 14 روز.

“من تنها انقباض غیر ارادی ماهیچه در پشت ذهن من است که اگر فرماندار تصمیم به قفل کردن امروز یا فردا پس ما در یک کل جدید فاز” جرثقیل Jr گفت. “این بهتر است از اینکه به طور نامحدود از هم جدا شوند.”

سلامت برای اولین بار کاهش یافته است برای توضیح به فلوریدا امروز چرا چنین نگه یو پی اس اتفاق می افتد و یا چه امری عادی بودند و یا اینکه آیا عدم در تست عرضه به این دلیل بود.

اما برای جرثقیل جونیور بدون شک وجود دارد که علاوه بر “نگرانی” این مربوط به یک محلی کمبود منعکس دولت و کشور.

“دلیل این است که آنها باید آنقدر تنگ-شدید در تعدادی از آزمایشات,” او گفت:.

“حتی قبل از این زمان وضعیت بیماران نیست مرخص مگر اینکه ما تایید توانایی خود را برای مراقبت از خود و یا کسی که می تواند مراقبت از آنها” سلامت برای اولین بار در بیانیه ای گفت. “شما باید رسیدن به فلوریدا وزارت بهداشت اگر شما سوالی در دستورالعمل های خود را.”

فلوریدا وزارت بهداشت در استان و شهرستان, سطح نمی, پاسخ به سوالات, ساخته جمعه.

فلوریدا امروز رسیده به دیگر بیمارستان های شهرستان در مورد اینکه آیا آنها مواجه شبیه مانع بازگشت بیماران در معرض خطر به کمک امکانات زندگی.

Parrish گروه پزشکی در پاسخ آن اذعان تاخیر اما گفته شده است با استفاده از COVID-19 غربالگری فرم برای تمام نقل و انتقالات.

“همه ما زیر CDC و FDOH راهنمایی برای ما مراکز مربوطه. شرایط جدید, قوانین و محدودیت ها خواسته شده است که از هر کس در این زمان برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس است. آن را در مورد نگه داشتن کسانی که بیشترین پزشکی در معرض خطر و امن است. ما در حال همکاری با یکدیگر و همکاری برای حرکت به نیازهای جدید و بله برخی از تاخیر و انتظار می رود لازم است گاهی اوقات به نگه داشتن مردم امن” آنها نوشت.

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. او را در 321-355-8144 یا نوشتن به او را در [email protected] توییتر: @alemzs

ما ارائه به جامعه با مهم بهداشت عمومی اطلاعات و اخبار ما کارکنان است و ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. برای حمایت از روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر اشتراک. ببینید offers.floridatoday.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>