ریموند بازداشتگاه افسران تست مثبت برای COVID-19 اهل بیت در انتظار نتایج آزمون

لدگر | No comments

دو افسر در ریموند بازداشتگاه در شهرستان هیندز باید آزمایش مثبت برای coronavirus و یک زندانی است که در انتظار نتایج آزمون.

سروان. Tyree جونز با Hinds شهرستان کلانتر دفتر گفت: ماموران قرار گرفتند COVID-19 تست این هفته و قرار داده شد ، یک افسر آزمایش مثبت پیش از آن در هفته دوم خود را دریافت کرد نتایج پنج شنبه.

جونز گفت: اهل بیت بود تا علائم کروناویروس اما گزارش احساس بیمار. به عنوان یک “اقدام احتیاطی” او مورد آزمایش قرار گرفت پنج شنبه.

کروناویروس در جکسون: دوم جکسون آتش نشان در اتش نشانی آزمایش مثبت برای coronavirus

برای به حداقل رساندن خطر عفونت یا بالقوه گسترش جونز گفت که آنها در حال ردیابی است که اگر کسی از افسران ممکن است در تماس با آمده. آنها دوم و سوم ماموران در بازداشتگاه به تست مثبت برای ویروس. اولین آزمایش مثبت در ماه آوریل است.

تا به امروز هیچ زندانی باید آزمایش مثبت در تاسیسات.

از صبح روز جمعه جونز گفت: وجود حدود 220 زندانیان در ریموند بازداشتگاه.

کلانتر دفتر استخدام حدود 200 نفر در سراسر سه امکانات در Hinds شهرستان جونز گفت. یک تعداد دقیق کارکنان در ریموند بازداشتگاه شد و بلافاصله در دسترس است.

در ماه مارس با توجه به coronavirus کلانتر دفتر نهاد سیاست های جدید و روش در این بازداشتگاه از جمله در نظر گرفتن درجه حرارت هر کسی که وارد ارائه ماسک به زندانیان و راه اندازی دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه.

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>