RD RNNR در لا کوئینتا اهدا ناهار به کارگران در JFK وعده به ادامه

مایدزرت | No comments

“ما عاشق نوازی و مراقبت از مردم به صورت روزمره می گوید:” کریس Chmielak, که همراه با همسرش, آنیتا, است صاحب RD RNNR Libations پیمانه نیم لیتری & صفحات در لا کوئینتا.

رستوران (تلفظ “Roadrunner”) باز در شهر قدیمی در نوامبر سال 2019 است و در حال حاضر باز شش روز در هفته از ظهر تا 8 بعد از ظهر با کمی کاهش می یابد منو (“ما نگه داشته و همه فن مورد علاقه های شما” Chmielak می گوید) و آرام قیمت گذاری تا مهمانان را می توانید از مواد غذایی و حتی صنایع دستی کوکتل — برای رفتن.

اما آن را فقط به بایگانی اطلاعات مشتریان است که با بهره گیری ارائه شده در جاده RNNR. Chmielak و آنیتا را شروع کرده اند مواد غذایی برنامه کمک مالی به بازگشت به جامعه است.

“من و همسرم شد و فکر کردن در مورد همه در این زمینه پلیس و آتش نشان و بدیهی است که [کارگران] بيمارستان” Chmielak می گوید. “ما بسیاری از مامور اتش نشانی که می آیند و لذت بردن از RD RNNR به طور منظم پس ما گفت: بیایید با هم یک تقویم و یک بار در هفته ما به شما کمک برخی از وعده های غذایی است.

“اولین بیمارستان من فکر بود JFK” Chmielak می گوید. “من فرستاده شده [La Quinta شهردار] لیندا ایوانز متنی و گفت:” بهترین راه برای انجام این کار ؟ این بیمارستان حاضر به پذیرش حمایت از رستوران های محلی?”‘

بله جواب میده بنابراین در سهشنبه, مارس 31 Chmielaks آمد در اوایل و همراه با کارکنان خود را که شامل آشپز خوزه Hurtado و Dominick رودریگزآماده 50 ناهار — متشکل از یک سالاد سزار با مرغ ارگانیک یک خانه سالاد با مرغ ارگانیک و گیاهی بسته بندی و تحویل آنها به JFK.

“کارکنان خیلی ممنون” Chmielak می گوید. “ما احساس خوبی در مورد آن.”

Chmielak که مشغول به کار در صنعت مهمان نوازی برای بیش از 20 سال می گوید که او آموخته است که در اوایل زندگی حرفه ای اهمیت دادن. “من برای روت کریس [خانه استیک] برای مدت زمان طولانی و یاد گرفتم از کار وجود دارد که این مهم به مراقبت از خود را در جامعه و به داوطلب وقت خود را,” او می گوید. “من اعتقاد دارم که آن را در خون ما است. ما اینجا هستیم تا در لا کوئینتا است که یک جامعه کوچک اما ما سپاسگزار برای فرصت های ما, و ما می خواستیم برای نشان دادن قدردانی برای همه در خط مقدم که در حال قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر به منظور کمک به دیگران است.”

چگونه است Chmielak نگه داشتن کارکنان خود را امن در طول همه گیر? “آشپزخانه مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های راه اندازی — بیش از مورد نیاز توسط ادارات بهداشت,” او می گوید. “ما در حال پوشیدن دستکش در حالی که مونتاژ مواد غذایی و بوکس است. ما باید مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه در لابی برای مشتریان. و اگر کسی بسیار نگران ما ارائه منظقه وانت.”

Chmielak می گوید این مهم است به یاد داشته باشید که ما همه در این با هم. “مردم از ما حمایت کرده بنابراین ما در حال رفتن به آن را به نوبه خود در اطراف و پرداخت آن را به جلو,” او می گوید. “امیدوارم این باعث خواهد شد دیگر رستوران ها. بیایید نگه داشتن همه به خوبی تغذیه می کند.”

هفته آینده, ناهار, اهدا, او می گوید می خواهد به ایستگاه های آتش نشانی شماره 32 در خیابان 52 در لا کوئینتا.

“برخی از رستوران ها در شهر بسته اند” Chmielak می گوید: “اما ما در حال فرسایش طوفان. ما اینجا هستیم و ما در حال رفتن به انجام آنچه ما می توانیم به در دسترس خواهد بود.”

به کمک مواد غذایی خود را کمک مالی برنامه RD RNNR ایجاد کرده GoFundMe مبارزات انتخاباتی و کمک های مالی به دنبال. به کمک بازدید https://bit.ly/39za8aQ.

بازدید RD RNNR آنلاین در roadrunnerlq.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>