آماده به تاریخ در SpaceX خدمه اژدها ناسا فضانوردان لمس کردن در فولاد خوزستان

فلوریدا تودی | No comments

ناسا کسب و کار جت تبار به مرکز فضایی کندی شنبه حریم هوایی خود را touchdown سیگنالینگ از کیکآف از یک بسته بندی شده برنامه خود را برای فضانورد مسافران است.

باب Behnken و داگ Hurley هر دو spaceflight جانبازان فرود در فولاد خوزستان سابق شاتل باند فقط قبل از 4 p. m. در نهایت استقبال توسط ناسا مدیر جیم Bridenstine و فولاد خوزستان مدیر باب خانه کوچک. پرواز برگزار شد در چنین یک راه برای نگه داشتن آنها را با خیال راحت به دور از دیگران در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اما بر خلاف Gulfstream III است که پرواز آنها از هوستون به فضا Coast بعدی خود را سوار به نظر می رسد مانند چیزی است که از داستان های علمی تخیلی: SpaceX خدمه کپسول اژدها که میزبان انسان برای اولین بار زمانی که آن را راه اندازی از پد 39A در مه 27. این ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی شناخته شده به عنوان نسخه ی نمایشی-2 است که با هدف قرار دادن 4:33 p. m. برای شروع.

“هر دو داگ و من واقعا هیجان زده می شود در اینجا” Behnken یک نیروی هوایی سرهنگ سابق شاتل فضانورد گفت: پس از فرود. “به عنوان فارغ التحصیلان نظامی در آزمون آزمایشی مدارس, اگر شما به ما یک چیز ما می تواند قرار داده اند در لیست ما از شغل رویایی ما می توانست تا به حال برخی از آن می شده اند به روی یک فضاپیمای جدید.”

ماموریت برای راه اندازی فضانوردان از خاک ایالات متحده آمریکا است که نزدیک به یک دهه در ساخت. قابلیت ناپدید شد با شاتل فضایی برنامه آخرین پرواز در ماه جولای سال 2011 مجبور ناسا برای خرید صندلی های روسی سایوز فضاپیمای تا سرمایه گذاری خود را در شرکت های تجاری از طریق آمد. برای اولین بار به صفحه SpaceX اما بوئینگ و آن Starliner کپسول نیز انتخاب شده به عنوان بخشی از برنامه است.

“این فقط شگفت انگیز خودرو, اما قطعا نه شاتل فضایی در راه های بسیاری. آن را بسیار کوچکتر اما آن را یک کپسول. این دولت از-هنر از یک تکنولوژی نظر” Hurley, بازنشسته سپاه تفنگداران دریایی سرهنگ که پرواز در آخرین ماموریت شاتل فضایی گفت: از خدمه اژدها. “ما خیلی هیجان زده می شود در یک سفینه فضایی و شبیه ساز در اینجا فقط یک هفته.”

تا زمانی که راه اندازی در هفته آینده این دو ادامه خواهد داد و آموزش ها و تمرینات. آنها رفتار مناسب آزمون با SpaceX را spacesuits; سوار شدن به پد در تسلا مدل X Suv ها فقط در روز راه اندازی و صرف زمان در خدمه کپسول اژدها در حال حاضر در پد 39A. در حالی که همه آنها به دنبال سختگیرانه قرنطینه روش و به طور منظم آزمایش برای COVID-19 قبل از پرواز خود را به ISS است.

گاهی اوقات این هفته خانواده خود را – همچنین رعایت سختگیرانه قرنطینه – خواهد رسید برای پیوستن به آنها را. آنها به احتمال زیاد خواهید به صرف زمان در معروف “فضانورد ساحل خانه” یک نقطه که در آن فضانوردان از Gemini برای آپولو به فضا شاتل را جمع آوری به معاشرت و کار.

“شاید ما به شما یک شانس برای رفتن و بازدید از این مرکز و شاید شروع یک سنت یا دو وجود دارد با خانواده ما به عنوان بخشی از دوره جدید است که ما در حال گام گذاشتن در” Behnken گفت.

در روز پنج شنبه بحرانی پرواز آمادگی نقد و بررسی برگزار خواهد شد – اگر همه این است که “رفتن” است که به تیم اجازه ادامه عملیات تا راه اندازی آمادگی نقد و بررسی است که به طور آزمایشی قرار برای جمعه.

این آخر هفته فضا نیروی است که انتظار می رود به انتشار پیش بینی آب و هوا به صورت آنی در پنجره راه اندازی به این معنی که فالکون 9 به راه اندازی دقیقا در 4:33 p. m. و یا فشار به پشتیبان گیری تاریخ 30 مه.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>