بازسازی امریکا: ساختمان جدید طبیعی ” با هم

فلوریدا تودی | No comments

من را نجات داد دو گروه از عکس ها بر روی آی فون من در روز شنبه, مارس 7.

اولین مجموعه گرفته شد در یک پیاده روی صبح که در اعطای-Valkaria بخشی از سالانه سلامت اولین شهرداران’ چالش تناسب اندام. یک زن و شوهر ده مردم نشان داد و قبل از اینکه ما مجموعه ای خاموش در تازه شهر اختصاص داده شده اتصال دنباله ما مطرح شده برای یک عکس گروهی. ما جمع آوری شده در بازوها و آرنج دست زدن به سر ما کج و با هم به طوری که ما می تواند همه جا در یک قاب.

بعد از آن شب من همین کار را دوباره با گروه های مختلف مردم – اما این بار من عینک یک طبقه و طول لباس شب برگزار شد و یک کوکتل در دست من در Junior موفقیت کسب و کار سالن از شهرت در مرکز فضایی کندی را به آپولو V مرکز.

زمانی که من در عکس های از حوادث, من می توانید انتخاب کنید به احساس دلتنگ و غمگین و بسیاری از بار من انجام دهد. اگر کسانی که عکس گرفته شد امروز آنها می خواهم نگاه بسیار متفاوت است. کلماتی مانند “فاصله اجتماعی” تا به حال وارد فرهنگ لغت ما نشده است.

این عکس ها به سادگی گرفتن یک لحظه در زمان.

این هم یک لحظه در زمان و البته متفاوت از ما تا کنون تجربه کرده اید.

به عنوان ما به نوبه خود برای بازگشایی این شهرستان و دولت و ذوب ما قفل شده است-پایین زندگی ما نیاز به ایجاد آنچه این “طبیعی” به نظر می رسد.

بازسازی امریکا تلاش های ما برای گفتن داستان از یک جامعه بازگشایی در مراحل. آنچه می تواند ما انتظار داریم از مدارس ما این است ؟ چه آن را مانند به مراجعه به مطب امروز ؟

ما در بخش اقتصاد از مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش برای بهبود خانه و املاک و مستغلات.

ما احساس تغییر در همه چیز کار می کنیم: هنگامی که ما را در ماسک به عنوان یک نشانه برای هر یک از دیگر زمانی که ما نشستن به ناهار خوردن در خارج پاسیو و یا هنگامی که ما بازدید دیرین مورد علاقه های شما مانند بروارد باغ وحش و یا سر به ساحل به بازی در امواج.

اما در حالی که “طبیعی” اتحادش را تغییر چگونه ما چیزهایی که همه ما احساس می کنید که تمایل به نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو به ظهور دوباره با خیال راحت و به حمایت از Brevard County کسب و کار.

ما می دانیم که درد و از دست دادن coronavirus همه گیر وارد کشور ما, در کشور ما و در بروارد. ما مصون نیست.

اما این اولین بار است که شهرستان ما شده است برخورد سختی و ما همیشه از ظهور قوی تر است. هنگامی که برنامه شاتلهای فضایی به پایان رسید در سال 2011 بسیاری از سراسر کشور نقاشی یک تصویر از یک county بسته برای کسب و کار. ما آنها را ثابت کرد اشتباه است.

ما شاهد هوافضا شرکت ها و دیگران گسترش در اینجا و ما جشن تنوع بخشی به اقتصاد ما کمک خواهد کرد که ما امروز.

در فلوریدا امروز ما به شدت اعتقاد دارند که ما همه در این با هم. ما می خواهیم به انجام بخشی از ما را برای تقویت جامعه ما و برای کمک به حرکت این “طبیعی” است که آشکار خود را روزانه است. همه ما باید نقش و جدید ما “عادی” را منعکس اقدامات ما را انتخاب کنید.

ما می خواهیم به داستان از پیشرفت ما را تلاش آن طول می کشد و درس ما در حال یادگیری در طول راه (نه همه آنهایی که آسان).

ما می توانیم ایجاد یک کل جدید آلبوم عکس از زندگی در فضا ساحل که می آمیزد پژواک از گذشته با نوآوری های جدید.

ما در حال حاضر دیدن جدید ما “عادی” پدیدار شود. من مشتاقانه منتظر دیدن آن در ادامه و فلوریدا امروز مفتخر است به عنوان بخشی از تعهد اجتماعی بازسازی است.

مارا Bellaby سردبیر فلوریدا امروز. تماس با او را در [email protected]

بیشتر بازسازی امریکا داستان

  • پروژه های بهبود صفحه اصلی ما را ترک آرام cozier در مواقع استرس
  • گردشگری در زمان ضربه. در اینجا 10 چیز برای انجام یک بروارد staycation هستید
  • بروارد بازار مسکن trudges به جلو با تورهای مجازی, محدود, نمایش
  • بالقوه خریداران خانه و فروشندگان به اشتراک گذاری آنها چه آموخته ام در COVID-19 عصر
  • مدرسه می تواند یک کل جدید ballgame’ هنگامی که دانش آموزان بازگشت
  • رفتن به دکتر در یک نگاه کاملا جدید
  • ساختمان جدید طبیعی ” با هم

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>