بازسازی امریکا: مدرسه می تواند یک کل جدید ballgame’ هنگامی که دانش آموزان بازگشت

فلوریدا تودی | No comments

به عنوان فلوریدا بازگشایی از تمدید COVID-19 shutdown, پدر و مادر نگران در انتظار کلمه در چه تغییراتی در فروشگاه برای دانش آموزان خود را اگر و زمانی که آنها بازگشت به کلاس در پاییز.

در حالی که آن را هنوز هم خیلی زود به بگویید — تصمیم های مهم ظهور خواهد کرد که رول تابستان در مدرسه مقامات و کارشناسان آموزش و پرورش در یک چیز توافق دارند:

مدرسه را نگاه بسیار متفاوت از حالت عادی است.

“It’s gonna be a whole new ballgame برای مردم گفت:” ماریا فرگوسن, مدیر اجرایی مرکز آموزش سیاست در واشنگتن دی سی

امکانات اجرا حیطه از یک بازگشت کامل به چهره به چهره و آموزش با حداقل برخی از اجتماعی فاصله فرگوسن گفت که می تواند تغییر نحوه مدارس رسیدگی چیزهایی مانند کافه تریا ناهار و زنگ تفریح به ادامه مجازی یا آموزش از راه دور از خانه و یا حتی یک “مخلوط” آموزش مدل که ترکیبی از جنبه های هر دو.

بیشتر: بودجه برای بروارد مدارس نامشخص در صورت COVID-19 اثرات اقتصادی

بسیاری هنوز ناشناخته تا مسیر همه گیر گستراند و پیش بینی ظهور مجدد این ویروس در پاییز می تواند دریچه گاز هر آنچه برای برنامه های عادی مدارس تدبیر.

“آنها فقط رفتن به محل کار از طریق که قطعه قطعه و آن را به نگاه متفاوت در همه جا در کشور” فرگوسن گفت.

خیلی لولا در بخشنامه از سازمان های دولتی و فدرال است که فقط شروع به مقابله با این مسئله است.

هیئت دولت از آموزش و پرورش در مارس 13 شنیده ام یک لیست از توصیه های از فلوریدا انجمن مدرسه منطقه Superintendents اصرار یکپارچه استاندارد در موارد مانند روزانه ویروس غربالگری اقدامات حفاظتی شخصی و قابل قبول تعداد دانش آموزان در هر کلاس درس و یا در اتوبوس مدرسه, که اجازه خواهد داد که مدارس به شکل بازگشایی مجدد برنامه.

این انجمن همچنین خواستار مدارس برای آغاز تهیه پیش نویس, در همکاری با, محلی, بهداشت حرفه ای, پروتکل های مختلف اجتماعی فاصله عمیق تمیز کردن و غربالگری و پیشگیری در میان دیگران.

بیشتر: فارغ التحصیلی به تعویق افتاد بیشتر COVID-19 آرایش روز Brevard County دانش آموزان

بروارد مدارس دولتی سرپرست علامت Mullins گفت: مدرسه منطقه به تازگی تشکیل بازگشایی نیروی کار را در نظر کسانی که سوال در هفته های آینده هر چند او هشدار داد پاسخ خواهد زمان را.

“آنها دنبال آن هستید در مدل چه سال تحصیلی می تواند مانند نگاه کنید و همچنین اقدامات ایمنی است که ما نیاز به قرار دادن به جای نه فقط برای دانشجویان بلکه برای کارکنان” Mullins گفت. “این تیم فقط در مراحل بسیار اولیه از برنامه ریزی دقیق است. این یک کار پیچیده است.”

حداقل او گفت: خانواده ها می توانند انتظار افزایش اقدامات بهداشتی از جمله افزایش تمیز کردن استاندارد برای کلاس های درس و سایر ترافیک بالا سطوح و پایدار تمرکز بر شستن دست و همچنین به عنوان پروتکل های جدید برای دسترسی به امکانات مدرسه.

دیگر بهترین شیوه را پایبند به دستورالعمل از دولت و فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, او گفت:.

“برخی از همان اقدامات ما در حال دیدن اطراف انجمن فروشگاه ها و خرده فروشان ما را تبدیل خواهد شد بخشی از آنچه در مدارس ما مانند نگاه” Mullins گفت.

شاید مهم ترین مشکل اجتماعی است فاصله.

چگونه ولسوالی رویکرد این سوال می تواند در نهایت بزرگترین تفاوت در چه مدرسه به نظر می رسد مانند گفت: ویلیام گوردون سابق اورنج کانتی سرپرست و مربی در رهبری آموزشی در دانشگاه مرکزی فلوریدا.

محدودیت در اندازه کلاس برای محدود کردن تماس فیزیکی مثلا ميانگين مدارس باید برای پیدا کردن فضا برای قرار دادن دانش آموزان و معلمان به آنها آموزش دهد. مناطق که در حال حاضر مبارزه با کمبود هر دو ممکن است به دریافت خلاق برای دیدار با چالش Gordon گفت.

“آیا شما به دنبال در دو شیفت, که در آن شما را به نصف (دانش آموزان) در برخی از روز و نیم در دیگران ؟ و یا در برخی از در صبح و در بعد از ظهر ؟ ” او گفت:.

بیشتر: “من نمی دانم اگر من می تواند زنده ماندن’: برخی از فقیرترین بروارد دانش آموزان گرسنه در میان COVID-19

به احتمال زیاد بیشتر مناطق خواهد شد به دنبال به ترکیب “گزینه های متعدد” برای پاسخگویی به نیازهای مختلف دانش آموزان و کارکنان.

“است که می تواند ترکیبی از آنلاین ‘مخلوط’ آموزش کلاس های چهره به چهره و شاید حتی با داشتن سنتی (مدرسه) مرزهای دیگر” در برخی موارد او گفت: به جای آن اجازه می دهد معلمان به تقریبا آموزش دانش آموزان از مدارس دیگر و یا مناطق برای پوشش شکاف در نیروی انسانی شبیه به فلوریدا مدرسه مجازی.

“محیط سنتی است و دیگر در این نقطه احتمالا یک گزینه” گوردون گفت.

مدارس خصوصی خود را به طور معمول بیشتر منابع و لاغر, دانشجو, جمعیت در حال شاید بهتر مجهز به رسیدگی سریع به تغییرات محیط یادگیری.

“من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم آن را می گویند اما به عنوان یک کوچکتر مدرسه ما در یک مزیت تصمیم گرفت” گفت: مارشال D. Willman رئیس فلوریدا آکادمی مقدماتی در ملبورن.

با بیش از 40 اعضای هیئت علمی تمام وقت به کمتر از 100 دانش آموزان در 12 هکتار از اموال او گفت: “ما به راحتی می توانید مدیریت مناسب اجتماعی فاصله و فعالیت های بین کلاس ها.”

دانش آموزان کمتر باعث می شود آن را آسان تر برای مدیریت گروه محیط مانند ناهار و تربیت بدنی Willman گفت: در حالی که بیشتر معلمان و کلاس کوچکتر اندازه می تواند اجازه می دهد تا مدرسه را به استفاده از یک پر از تازگی بازسازی فضای کلاس درس.

پراكتر آکادمی است که کمی بزرگتر و در حدود 880 دانش آموزان, اما بیشتر آن سرمایه گذاری در فن آوری می توان آن را گزینه های که ممکن است امکان پذیر نمی شود به صورت متوسط ،

“ما به دنبال در تجهیز چند کلاس های درس مجازی با قابلیت یادگیری بنابراین حتی اگر (معلمان) در حال پایین سالن و یا در اتاق های مختلف و یا در صفحه اصلی (دانش آموزان) می تواند هنوز هم که تجربه” گفت: رئیس جمهور کاترین کاب.

استقلال خود را نیز کمک های مالی انعطاف پذیری بیشتر برای به اشتراک گذاشتن منابع با دیگر مدارس خصوصی در سراسر کشور کاب گفت.

بیشتر: COVID-19 نوبت 12th درجه به ارشد سال های از دست رفته نقاط عطف

“اگر وجود دارد یک مدرسه است که یک ویژه برنامه ما می تواند با آنها کار می کنند و آنها می توانند با ما کار بر روی چیزهایی تثلیث مقدس می کند بسیار خوب,” او گفت:. “اگر وجود دارد یک سناریو است که شامل کنترل از راه دور, یادگیری ما ندارد و محدودیت های جغرافیایی.”

هنوز کاب و Willman گفت: مانند مدرسه دولتی به بخش خصوصی مدارس خواهد شد به احتمال زیاد پایه بسیاری از تصمیمات در دولت فدرال و دستورالعمل های بهداشتی که در آینده باقی می ماند.

تا آنجا که چگونه مدرسه را نگاه کنید در پاییز کاب گفت: “اگر ما می تواند به طور موثر پاسخ به این سوال ما می شود میلیونرهای.”

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار با فلوریدا امروز.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT. همچنان به حمایت از روزنامه نگاری محلی و تبدیل شدن به یک مشترک.

بیشتر بازسازی امریکا داستان

  • پروژه های بهبود صفحه اصلی ما را ترک آرام cozier در مواقع استرس
  • گردشگری در زمان ضربه. در اینجا 10 چیز برای انجام یک بروارد staycation هستید
  • بروارد بازار مسکن trudges به جلو با تورهای مجازی, محدود, نمایش
  • بالقوه خریداران خانه و فروشندگان به اشتراک گذاری آنها چه آموخته ام در COVID-19 عصر
  • مدرسه می تواند یک کل جدید ballgame’ هنگامی که دانش آموزان بازگشت
  • رفتن به دکتر در یک نگاه کاملا جدید
  • ساختمان جدید طبیعی ” با هم

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>