بازسازی امریکا: گردشگری در زمان ضربه. در اینجا 10 چیز برای انجام یک بروارد staycation هستید

فلوریدا تودی | No comments

زمانی که اورلاندو پارک بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس آن را طولانی نیست قبل از اینکه همسایه Brevard County احساس aftershock.

گردشگری در زمان ضربه.

جیمی Glasner صاحب Fin & پرواز منشور که سازماندهی سفرهای ماهیگیری در اورلاندو فلوریدا ساحل و بندر کاناورال برآورد COVID-19 shutdown صدمه کسب و کار خود را 90 تا 95%. “ما کل کل کسب و کار است که از گردشگری است. هنگامی که پارک بسته همه چیز بسته شده,” او گفت:.

در آن نزدیک به 50 سال سابقه والت دیزنی جهان است تنها بسته شش بار — برای آب و هوا مربوط به دلایل و هرگز بیش از چند روز. دنیای دیزنی و یونیورسال اورلاندو رفت و آمد مکرر بسته اواسط ماه مارس. هفته گذشته جهانی اعلام کرد این امر باز به تعداد مهمانان در اوایل ماه ژوئن در حالی که دیزنی همچنان توقیف است.

کسب و کار مانند Glasner تکیه بر پارک گردشگران به اشغال بروارد هتل ها و بازدید از سواحل و یا جاذبه های محلی مانند مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده است.

“از بهار تا پایان ماه ژوئیه است و ما نخست فصل” 32 ساله Glasner گفت. “این زمانی است که ما در حال کوبیدن و متراکم ماهیگیری هر روز (آب و هوا-اجازه) و ما در حال از دست رفته آن است.”

در حال حاضر پس از حدود 2 1/2 ماه از خود قرنطینه فلوریدا است که به تدریج بازگشایی. هزاران نفر از تعطیلات که به تعویق افتاده و یا لغو به دلیل COVID-19 می تواند چراغ سبز — با برخی از تغییرات.

اما در این میان چگونه می توان در برآوردن سفر اشکال ؟ در نظر بگیرید یک بروارد staycation هستید. گردآوری شده توسط فلوریدا امروز در اینجا 10 چیز برای انجام و مکان برای رفتن.

گزارش ویژه: چگونه Elon Musk ضرب و شتم بوئینگ تجاری در مسابقه فضایی برای پرتاب فضانوردان ناسا

مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده

مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده به شاتل پرتاب شاتل تجربه بازگشایی مارس 28 با پذیرش کاهش حضور و غیاب محدودیت ها و برخی از جاذبه های در دسترس نیست.

این مرکز فضایی باز روز بعد از ناسا و SpaceX شد تا برای ارسال فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی به ایستگاه فضایی بین المللی برای اولین بار در ایالات متحده از برنامه شاتلهای بازنشسته در سال 2011. راه اندازی شد scrubbed کمتر از 20 دقیقه قبل از پرتاب به دلیل آب و هوا و دوباره سعی خواهد کرد شنبه, مارس 30.

بازدید کننده پیچیده که بسته مارس 16 با توجه به کروناویروس همه گیر خواهد شد که پذیرش کاهش حضور و غیاب محدودیت ها و تعداد محدودی از جاذبه های موجود با توجه به مجموعه مطبوعات آزاد است.

در طول بازدید کننده پیچیده را بازگشایی فاز آن را تشویق پیشبرد پذیرش روزانه خرید در حالی که نیاز به پوشش صورت و دما نمایش برای کارکنان و مهمانان.

آن را نیز به جای اجتماعی فاصله در صف رستوران ها و دیگر امکانات در سراسر این مجموعه و همچنین اجرای بیشتر مطابق با اصول بهداشتی و ضد عفونی.

طول اولیه بازگشایی یک زمان محدود “کشف امروز کشف فردا” بسته خواهد شد که شامل پذیرش روزانه پارکینگ و افتخاری بلیط برای بازگشت به بازدید کننده مجتمع در سال 2021 خواهد بود $29.99 برای بزرگسالان و $24.99 برای کودکان. پذیرش روزانه بلیط در اصل 57 دلار.

ساعت های عامل خواهد بود ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر بازدید kennedyspacecenter.com.

چه جدید در باغ وحش ؟

واقعا بروارد باغ وحش به تقدیر خود را برای حضور در رسانه های اجتماعی. تنها چیزی که بهتر از دیدن یک نوزاد کانگورو خوردن کیک تولد و یا یک توله خرس در حال اجرا slo-mo در Instagram که از دیدن این حیوانات در گوشت.

بسته از اواسط ماه مارس در بروارد باغ وحش بازگشایی شد مارس 23, با چند تغییر در محل برای ایمنی از حیوانات مهمانان و کارکنان.

قبل از COVID-19 مهمان می رسند می تواند در اوقات فراغت خود و یا به ارمغان بیاورد آنهایی که کمی به پنجه در باغ وحش محبوب آب منطقه بازی. در حال حاضر مهمانان رزرو باید بهنگام ورود بلیط آنلاین به منظور محدود کردن تعدادی از کسانی که در هر ساعت و پنجه باقی مانده خارج از محدوده.

اما جاذبه اصلی البته — حیوانات — هنوز هم وجود دارد و آماده است خود را نزدیک.

مهمانان سنین 7 و باید پوشیدن ماسک یا پوشش چهره برای ورود به باغ وحش. اجتماعی فاصله و پس از یک مسیر یک طرفه در سراسر باغ وحش توصیه می شود بیش از حد.

“ما باغ وحش دارای یک جایگاه ویژه ای در قلب Brevard County ساکنان” مدیر اجرایی کیت Winsten گفت: در انتشار اخبار. “ما می دانیم که چگونه استرس زا این وضعیت شده است برای جامعه ما و جهان و ما نگاه به جلو به یک بار دیگر با ارائه یک محیط امن, هوای آزاد, تجربه برای تمام خانواده است.”

Brevard, باغ وحش 8225 N. Wickham جاده ملبورن باز است از 9:30 صبح تا 5 بعد از ظهر روزانه با تاریخ و زمان آخرین پذیرش در 3:30 p. m. برای باغ وحش عضو و 3 p. m. برای nonmembers. تماس 321-254-وحشی (9453) و یا بازدید از brevardzoo.org.

خوشحال Zooday! Brevard, وحش نیاز به کمک مالی برای نگه داشتن ساکنان آن سالم و تغذیه

های مختلف حیات وحش تجربه

این جزیره مریت ملی پناهگاه حیات وحش است که دهانه 140,000 هکتار و شامل کاناورال ملی ساحل دریا خانه را به گوسفند آبی طاس عقاب پرندگان عجیب و غریب, لاک پشت نقب زن لاکپشتهای و تمساح. کاناورال ملی ساحل دریا دارای 24 کیلومتر از ساحل. برای کسانی که لذت بردن از پیاده روی, دوچرخه سواری, قایقرانی و تماشای پرنده به این پناهگاه حیات وحش را امتحان کنید. یکی از کانون (psst, را از یک دوربین) است که نقطه سیاه و سفید, حیات وحش درایو. این طوری محبوب این یک hashtag on Instagram.

هر چند هوای آزاد, تفریح و سرگرمی, سایت ملی پناهگاه حیات وحش و ملی ماهی مراکز تکثير میباشند باز هستند این طور موقت تعطیل هستند در تحت تاثیر قرار دهد با توجه به پناهگاه حیات وحش سایت:

 • • بازدید از مرکز عملیات بسته شده است.
 • • BioLab جاده بسته است.
 • • گاو دریایی عرشه مشاهده بسته است.
 • • NW Haulover کانال دسترسی جاده بسته است.

بازدید fws.gov/refuge/merritt_island.

اجرا برای یک علت خوب

“اجرا که در آن شما باید برای اجرا از آنجا که شما نمی توانید به هر نقطه دیگری در حال حاضر.” که شعار staycation هستید نژاد’ در خانه بمانند مجازی مسابقه نیمه ماراتن 10K یا 5Ks — و schtick از پیام ها در وب سایت خود را.

این مجازی در حال اجرا در باشگاه اجازه می دهد تا دونده برای با انگیزه ماندن در طول coronavirus همه گیر و جمع آوری پول برای جامعه خود. به طور معمول این زمان از سال بروارد میزبان back-to-back تعطیلات آخر هفته از 5Ks که سود محلی های غیر انتفاعی نقشه کشی صدها دونده. با CDC توصیه هایی است که مردم خودداری از گروه 10 یا بیشتر در اکثر 5Ks رو به تعویق افتاده و یا لغو شود.

که در آن staycation هستید نژادها در می آید. دونده سفر در سرعت خود را در یک مسیر است که با این نسخهها کار بهترین برای آنها. بروارد است که چنین مکانی زیبا برای, اجرا, پیاده روی و یا تنه زدن و staycation هستید نژاد دونده تشویق می شوند برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را.

به یاد داشته باشید کسانی که شیرین کوله پشتی کیف و مدال که همراه خط پایان ؟ کسانی که هنوز هم در اینجا قابل اجرا (محدودیت های اعمال) همراه با آن, اجتماعی, انگیزه تعامل است که رخ می دهد زمانی که دونده run با خانواده کالسکه یا سگ.

Staycation هستید نژاد اهدا بخشی از هزینه ثبت نام به سرگردان پروژه برای حمایت از پارک ملی جوامع است. بازدید staycationraces.com.

Foodie سرگرم کننده

در اینجا یک گزینه خوشمزه: در بروارد تور مواد غذایی. پس از هفته ها از خانه پخت و پز و یا بایگانی اطلاعات رستوران ها در بروارد به آرامی بازگشایی برای کسب و کار. از ناهار خوری خوب به راحتی مواد غذایی وجود دارد چیزی برای هر کس.

برخی از foodie تور ایده:

 • ایجاد یک لیست از 10 رستوران به بازدید و یا 10 غذاهای را امتحان کنید. نیاز به یک دست ؟ اتمام فلوریدا امروز, foodie, Facebook, گروه, 321 عطر و طعم: که در آن بروارد می خورد.
 • در تلاش برای بهترین (در خالی را پر کنید). پیتزا فیلادلفیا, چیزاستیک, چیزبرگر گزینه های وجود دارد.
 • اسکله ناهار خوری trumps فضای باز ناهار خوری. کاوش ترین منظره Instagrammable eateries در اینجا.

بازدید floridatoday.com/food.

از مواد غذایی ما نویسنده: شب را نشان می دهد که چگونه COVID-19 اتحادش را تغییر ناهارخوری زیبا

عکس: مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده اش حضور تاریخی SpaceX راه اندازی

دریافت یک طعم و مزه از فضا

یک دلیل وجود دارد که چرا فلوریدا این منطقه Space Coast. در علاوه بر این به مرکز فضایی کندی وجود دارد مقدار زیادی از نشانه و نام خیابان — سراسر بروارد که با افتخار به رخ کشیدن فضای آن ریشه است.

شبیه به یک foodie تور در بالا ذکر شد, هنر و صنعت فضا تور. هنگامی که وجود دارد یک موشک پرتاب آن ایستاده-اتاق تنها در این فضا با مضمون پارک به دلیل چشم انداز و نزدیکی به فولاد خوزستان:

 • فضای نمایش پارک 8 گسترده St. تیتوسویل
 • شن و ماسه نقطه پارک 10 E. Max آبجو جاده, تیتوسویل
 • آلن شپرد پارک 299 E. کاکائو در ساحل, جاده, کاکائو, ساحل

برو ماهی

“وجود دارد هیچ COVID-19 در اقیانوس است.” حداقل این چیزی است که ماهیگیران می گویند با توجه به Glasner صاحب باله و پرواز منشور. ثبت نام برای 4 – تا 9 ساعت منشور ماهیگیری یکی از راه های به دور از زندگی و coronavirus نگرانی.

چگونه کار می کند:

 • این همه خصوصی — فقط کاپیتان و خانواده خود را.
 • پس از هر منشور “ما سفید کننده قایق به طوری که همه چیز پاک است” Glasner توضیح داد.
 • هیچ گروه 10 یا بیشتر ؟ بدون مشکل! “ما نمی بیش از شش نفر آن را یک حزب قایق.”
 • ماسک و/یا دستکش ها خوش آمدید.

را مهمان گرفتن ماهی ؟

گفت: Glasner: “ماهیگیری ماهیگیری شما هرگز نمی تواند تضمین … شما گرفتن چیزی. برای اکثر ما تقریبا معمولا گرفتن چیزی است.”

مهمانان خواهد, اما, دیدن حیات وحش — در هر زمان و مقدار زیادی از آن. فکر می کنم لاک پشت های دریایی دلفین و نهنگ.

بازدید finandflycharters.com.

چقدر برای دیدن اگر شما SUP

با 72 مایل از ساحل و رودخانه ها در سراسر بروارد وجود دارد هیچ کمبود آبی فعال ورزشی در اینجا. قایقرانی سوار شناور شخصی و یا قایقرانی در قایق مطمئن هستند که برای منحرف کردن اذهان از coronavirus بیماری همه گیر.

زمانی که Krystyn کلارک ملبورن در زمان او خانواده به Oars و تعطیل پارک در ایندین هاربر بیچ به ایستادگی کردن paddleboard او تعجب کردم.

“این اولین بار بود بعد از سه ما رفت و ما با نام تجاری جدید SUPs. ما فکر می کردیم آنها می تواند یک راه عالی برای تفریح و گرفتن برخی از ورزش در حالی که اجتماعی فاصله” گفت: Clark. “ما نمی بسیار دور با توجه به وزش اما ما تا به حال یک تجربه باور نکردنی دیدن دلفین ها نزدیک به اندازه کافی به لمس است.”

خوشبختانه برای Clark, او تا به حال روی تلفن همراه خود را در دست به سند دلفین ها شنا — درست در کنار و زیر جدید SUP.

“(دختر من) Skyler گفت: یکی بود خیلی نزدیک به او که این اسپری در صورت هنگامی که آن را به ظاهر برای یک نفس هوای” او گفت:. “ما نمی توانیم صبر کنید برای بازگشت دوباره!”

دوچرخه ساحل

مانی Paterakis ارشد در غرب ساحل جونیور/Sr دبیرستان به بروارد بسیار خوبی از طریق دو چرخ. 18 ساله دانش آموز در ملبورن به طور متوسط حدود 100 مایل در هفته دوچرخه سواری در نزدیکی شرقی فلوریدا استیت کالج به Indialantic.

“من به طور معمول دوچرخه در هر نقطه از 2 تا 5 بعد از ظهر در حدود دو تا سه ساعت” او گفت:. “من تمایل به ترک پس از 6 بعد از ظهر از آنجا که من نمی خواهم به دوچرخه در حالی که آن را تاریک است.”

هر چند این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور مدارس به زود در سراسر کشور Paterakis یک کلاس از سال 2020 فارغ التحصیل گفت: COVID-19 “واقعا تحت تاثیر قرار دهد هر چیزی برای من. من می خواهم دوچرخه سواری در یک راه یا دیگری, اما آن را خوب است که من هنوز هم قادر به آن را انجام دهد در حالی که همه این جریان است.”

او پیشنهاد مسیرهای خوش منظره و زیبا:

 • ایالات متحده 192 causeway “این خیلی خوب است چون این هر دو پیاده رو و دوچرخه سواری lane,” او گفت:.
 • Wickham پارک در ملبورن و مالابار اسکراب پناهگاه را وسیع مسیرهای پیاده روی و همچنین به عنوان خوب پیاده روها و جاده ها.
 • بروارد باغ وحش پارک خطی دنباله شروع می شود که در پایان لاک پشت تپه جاده در ملبورن و مستقیم از طریق به باغ وحش است 3 مایل طولانی و پیاده روی/دوچرخه پسند, خوش منظره و زیبا و خوب ساخته شده با توجه به Paterakis.

ضربه ساحل

بسیاری از گزینه های در این بروارد staycation هستید راهنمای برجسته فعالیت در فضای باز. و فلوریدا امروز خواهد بود بی مبالات به ذکر است بروارد سواحل است.

بروارد یک شهرستان با 72 مایل از خط ساحلی. اگر beachgoers نگران جمعیت وجود دارد امتداد ساحل که نگاه خالی و دیگران در نزدیکی نقاط دسترسی که به نظر می رسد بسیار شلوغ است. آیا رفتن به ساحل. اما آیا در عمل اجتماعی فاصله و انتخاب کنید تا پس از خود است.

این سواحل محبوب در بروارد:

 • Playalinda ساحل در کاناورال ملی ساحل دریا در تیتوسویل
 • کاکائو در ساحل اسکله 401 مید Ave.
 • لری Wilson پارک 1500 N. اطلس Ave. کاکائو در ساحل
 • 2nd نور در ساحل پاتریک پایگاه نیروی هوایی
 • Canova, ساحل, 3299 N. SR A1A, Indialantic
 • بهشت ساحل پارک 2301 N. SR A1A ملبورن
 • Indialantic مرور در SR A1A و آمریکا 192
 • Ryckman پارک 509 اقیانوس Ave. ملبورن ساحل

پشتیبانی محلی نگاری: عضویت در فلوریدا امروز در floridatoday.com/subscribe.

بیشتر بازسازی امریکا داستان

 • پروژه های بهبود صفحه اصلی ما را ترک آرام cozier در مواقع استرس
 • گردشگری در زمان ضربه. در اینجا 10 چیز برای انجام یک بروارد staycation هستید
 • بروارد بازار مسکن trudges به جلو با تورهای مجازی, محدود, نمایش
 • بالقوه خریداران خانه و فروشندگان به اشتراک گذاری آنها چه آموخته ام در COVID-19 عصر
 • مدرسه می تواند یک کل جدید ballgame’ هنگامی که دانش آموزان بازگشت
 • رفتن به دکتر در یک نگاه کاملا جدید
 • ساختمان جدید طبیعی ” با هم

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>