رکورد $14.1 میلیون کمک هزینه فدرال با هدف کمک به افزایش بندر کاناورال محموله کسب و کار

فلوریدا تودی | No comments

بندر کاناورال اعطا شده است و بزرگترین آن-تا کنون کمک هزینه فدرال و امید به استفاده از $14.1 میلیون تخصیص به پرش شروع محموله خود را کسب و کار.

بندر کاناورال رئیس اجرایی جان موری گفت که او امیدوار است این کمک مالی از وزارت حمل و نقل بندر زیرساخت های توسعه برنامه کمک خواهد کرد که بندر “به شدت پیشبرد توسعه امکانات محموله به جای رشد در بخش های کلیدی از جمله مصالح ساختمانی و فضای تجاری.”

اعطای استفاده خواهد شد برای کمک به پرداخت برای $37.86 میلیون دلار پروژه برای نوسازی و گسترش بندر کاناورال شمالی محموله اسکله 3. دیگر $23.76 میلیون خواهد آمد از بندر و کمک های مالی از فلوریدا بخش حمل و نقل است.

بیشتر: بندر کاناورال به دنبال فروش مرکز لجستیک در تیتوسویل برای $21.95 میلیون

این پروژه شامل تخریب یک موجود اسکله جایگزینی آن با یک 880 فوت اسکله با عرض کانال که نیاز به جای بزرگتر عروق به طور همزمان در اسکله.

شمال محموله اسکله 3 در حال حاضر ‘عملکرد منسوخ’

موجود در شمال محموله اسکله 3 ساخته شده بود در سال 1976 و پورت می گوید طراحی آن همراه با افزایش اندازه کشتی های تجاری و رشد محموله تنوع ساخته شده است که این اسکله “عملکرد منسوخ شده است.”

موری گفت: این پروژه کمک خواهد کرد که آدرس پورت نیاز برای بیشتر بیشتر حوض فضا برای حمل و نقل.

بیشتر: کروز ترمینال 3 بندر کاناورال بزرگترین-تا کنون پروژه ساخت و ساز سر به تکمیل

“که اسکله است که در تقاضای بالا” موری گفت: بندر کمیسیون در تازه ترین نشست. “ما به اندازه کافی ندارد تیغه و ما تا به حال بسیاری از درگیری ها که از اواخر با عروق در آینده و نه قادر به رفتن مستقیم به اسکله” تا حدودی ناشی از سوخت اضافی بارج و قوی چوب محموله کسب و کار در بندر.

“چیزی که ما نمی خواهید برای انجام شده است به کسی نمی توانند در آمده چرا که آنها چه می خواهید انجام دهید این است رفتن به یکی دیگر از پورت.” موری گفت. “بنابراین ما نیاز داریم که اسکله 3.”

این بندر دارای دریافت مجوز از لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست و ایالت فلوریدا برای شروع اولین مرحله از ساخت و ساز.

ساخت و ساز انتظار می رود تا پایان سال 2020 است.

تشکر. Posey می گوید پورت ‘جزء حیاتی از فضای ساحل مرکزی فلوریدا

در بیانیه منتشر شده توسط این پورت در کنگره ایالات متحده لایحه Posey, R-رککلدگ گفت: اعطای “کمک خواهد کرد که راه را برای آینده ایجاد شغل و فعالیت های اقتصادی و من با خوشحالی به دیدن دولت ادامه داد: به رسمیت شناختن اهمیت این پروژه های زیربنایی به جوامع ما است.”

Posey به نام بندر کاناورال “یک جزء حیاتی برای اقتصاد از فضای ساحل و مرکزی فلوریدا است.”

وزیر حمل و نقل ایلین چائو به نام پورت “یک جزء جدایی ناپذیر از ملت ما موفقیت اقتصادی” و گفت: این کمک مالی بخشی از یک برنامه به “بیشتر نوسازی و بهبود بهره وری از آبراه های ما.”

ایالات متحده آمریکا سن مارکو روبیو سناتور فلوریدا با صدور بیانیه ای جداگانه در مورد کمک مالی به بندر کاناورال و $43.9 میلیون دلار کمک مالی از همان برنامه به PortMiami گفت: کمک های مالی “اجازه خواهد داد که این دو فلوریدا بنادر به نوسازی خود را رو به رشد عملیات.

“این دو کمک خواهد کرد اطمینان حاصل شود که فلوریدا پورت همچنان در سطح جهانی و یک راننده ما اقتصاد دولتی است.”

کمک مالی به PortMiami طراحی شده است که قادر به استفاده از پورت منابع موثر تر و سرعت پردازش محصولات کشاورزی.

بندر کاناورال در جهان است دوم-شلوغ ترین کروز بندر اما نسبتا کوچک محموله عملیات در مقایسه با برخی از پورت های دیگر.

در ماه دسامبر به بندر مشتق شده 79 درصد از درآمد خود را از کشتی های کروز و کروز مربوط به پارکینگ. که در مقایسه با 8 درصد از درآمد حاصل از حمل و نقل.

هنوز بندر کاناورال دسته در حدود 6 میلیون تن کالا در سال است.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected]

توییتر: @bydaveberman

برای پوشش بیشتر از بندر کاناورال و دیگر busienss موضوع لطفا به اشتراک فلوریدا امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>