رکورد گرما: شده است وجود دارد هرگز یک داغتر 28 آوریل در پالم اسپرینگز و Idyllwild از شنبه

مایدزرت | No comments

خدمات ملی آب و هوا در سن دیگو دفتر گزارش داد که هر دو پالم اسپرینگز و Idyllwild رکورد ضربه-حرارت بالا در روز سه شنبه به عنوان بیش از حد گرما هشدار در اثر باقی می ماند در منطقه است.

درجه حرارت در پالم اسپرینگز مشخصی به 106 درجه در روز سه شنبه را در شهر داغترین مارس 28 در تاریخ گره خورده با سال 2013 است. و در Idyllwild درجه حرارت آمار 92 درجه, هفت درجه بالاتر از رکورد قبلی از 85 درجه است. حرارت بیش از حد باعث افزایش خطر آتش سوزی که در سال گذشته را ویران شهر کوه nestled در میان جنگل ها در مونت سن جکینتو.

آب و خدمات را بیش از حد گرما هشدار برای Coachella Valley باقی مانده است در اثر تا پنج شنبه شب. هواشناسان پیش بینی درجه حرارت در Coachella Valley می تواند به 109 درجه و در روز چهارشنبه.

“گرمای شدید خواهد شد به طور قابل توجهی افزایش بالقوه برای بیماری های مرتبط با گرما به خصوص برای کسانی که مشغول به کار و یا شرکت در فعالیت در فضای باز” هشدار می گوید. “نوشیدن مقدار زیادی از مایعات اقامت در اتاق مطبوع ماندن از خورشید و چک کردن در بستگان و همسایگان.”

اگر چه بسیاری از مردم باقی می ماند در داخل با توجه به کالیفرنیا ایالت اقامت در خانه سفارش سرویس آب و هوا هشدار به ساکنان دره به آگاهی از علائم سکته گرما. آنها توصیه می کنند با پوشیدن سبک لباس ورزش در اوایل صبح یا اواخر شب و خودداری از ترک فرزندان و یا حیوانات خانگی در خودرو.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>