ضبط-تنظیم پروژه ساخت و ساز در Ole Miss: رهبران کسب و کار متعهد به بنیادی آموزش و پرورش

لدگر | No comments

آکسفورد – با چشم بر افزایش فرصت های شغلی و تقویت اقتصاد کسب و کار رهبران و برادران جیم و توماس داف های Hattiesburg باید متعهد 26 میلیون دلار برای ساخت و ساز از دولت از هنر و علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات تسهیلات در دانشگاه می سی سی پی.

صدراعظم Glenn F. بویس اعلام کرد: به منظور بالا هدیه ای برای 202,000 فوت مربع ساختمان خواهد شد که بزرگترین پروژه ساخت و ساز در دانشگاه آکسفورد تاریخ با 160 میلیون دلار کل بودجه پروژه. جیم و توماس داف مرکز علوم و فناوری و نوآوری است که پیش بینی می شود یکی از کشور های پیشرو یادگیری دانش آموز محور محیط های بنیادی برای آموزش و پرورش است.

“وجود دارد یک نیاز حیاتی برای افزایش تعداد فارغ التحصیلان در زمینه های بنیادی برای حمایت از رشد و نوآوری در کشور ما و منطقه و ملت و تقویت خط لوله برای آموزش مهندسین تکنولوژی کارآفرینان و علوم و ریاضی معلمان” بویس گفت. “ما عمیقا سپاسگزار داف برادران برای این سرمایه گذاری قابل توجهی در چشم انداز ما برای تولید فارغ التحصیلان که تحقق نیازهای حیاتی بهبود بنیادی تدریس در سیستم آموزش و پرورش ما و کمک به علمی آگاهی شهروندان در جامعه ما است.

“جیم و توماس اختصاص داده شده به غنی سازی فرصت های آموزشی در می سی سی پی و ما تضمین می کنند که سرمایه گذاری خود را بازگشت قابل توجه به عنوان آن تاثیر گسترده ای داشته است و احساس می شود. در سال های آینده بنیادی ایجاد شغل خواهد سبقت گرفتن غیر بنیادی شغل و حرفه ای های بنیادی کسب حقوق بالاتر بازده بیشتر فرصت های جذاب برای دانش آموزان ما در می سی سی پی و فراتر از آن.”

توماس داف, یک عضو از دولت و موسسات آموزش عالی هیئت مدیره – بدن حاکم مسئول سیاست مالی و نظارت دولت هشت دانشگاههای مشترک انگیزه هدیه خود را.

گسترش فرصت ها در می سی سی پی

“جیم و من تشخیص اهمیت آموزش می سی سی پی دانش آموزان در زمینه های بنیادی,” او گفت:. “این کاملا حیاتی برای ما دولت آینده به تحصیل بنیادی نیروی کار است. بعلاوه, ما می خواهم برای دیدن استعداد فارغ التحصیلان دبیرستان در کشور ما باید فرصت های استثنایی برای آماده شدن برای برخی از حرفه ای ترین پاداش ممکن است. این چیزی است که سزاوار آنها است و آن چه می سی سی پی نیاز دارد.”

داف برادران کمک 1 میلیون دلار قبلا به حمایت UM گل سرسبد صور فلکی در حافظه از پدر خود مرحوم ارنست داف بود که برای اولین بار در خانواده خود به دنبال آموزش عالی است. او به دست آورده در مقطع کارشناسی و مدرک حقوق از Ole Miss جایی که او به عنوان همراه دانشجو بدن جمهور القاء شد به دانش آموز سالن از شهرت خدمت در می سی سی پی حقوق کارکنان مجله فارغ التحصیل شد و برای اولین بار در قانون کلاس مدرسه.

علاوه بر جیم داف دختران مارگارت و کارولین هستند قانون و هنرهای دانش آموزان به ترتيب در Ole Miss.

جیم داف گفت: خانواده اش ارزش فرصت های آموزشی و می خواهد به گسترش آنها در می سی سی پی.

“تامی و من تحت تاثیر قرار گرفته که بخشی از بنیادی تسهیلات ماموریت را شامل کمک رسانی به کشور ما مهد کودک-طریق-دبیرستان معلمان” داف گفت. “ما باید معلمان ما معرفی ایده بنیادی زمینه به دانش آموزان خود را الهام بخش آنها را به عمده در زمینه های بنیادی در دانشگاه.

“این کمک رسانی را نیز شامل بنیادی فعالیت برای جامعه بهبود کلی علم و سواد در کشور ما و منطقه است.”

توجه به نیروی کار نیاز دارد

با توجه به ملی ریاضی و علوم ابتکار 60 درصد از مشاغل ایجاد شده در قرن 21 نیاز به مهارت برخوردار شده توسط تنها 20% از زمان نیروی کار است. ایالات متحده ممکن است در کوتاه مدت به عنوان بسیاری به عنوان 1 میلیون و کارگران ماهر بیش از ده سال آینده. این کشور در رتبه 17 در سراسر جهان برای تعدادی از علم درجه اعطا سالانه.

این فضای اضافی و پیشرفت های فن آوری ارائه شده توسط جیم و توماس داف مرکز علوم و فناوری و نوآوری حیاتی هستند به خدمت ثبت نام دانش آموز.

دانشگاه توانایی به گسترش دوره های بنیادی به خصوص کسانی که نیاز به کار آزمایشگاهی و تحقیقاتی دیگر است مانع با کمبود کلاس درس و آزمایشگاه فضایی – و به خصوص با فقدان غیر متعارف از آموزش فاصله است که تسهیل یادگیری فعال. برخی از یادگیری فعال درس تنظیم شده است پیش از این ساختمان و اساتید را دیده اند پاسخ مثبت از دانش آموزان است.

دیگران بزرگ در مترو Jackson: نگاهی به 6 پروژه به ارزش بیش از $700M

در اینجا چیزی است که در این مرکز ارائه خواهد شد

با ساخت میله میله برای شروع در سال 2020 به جیم و توماس داف مرکز علوم و فناوری و نوآوری خواهد بود در واقع علم در منطقه را با یک طرف رو به بیشه و دیگری رو Vaught-همینگوی ورزشگاه و غرفه در Ole Miss. هزاران نفر از مردم خواهد شد با تصویب این پردیس جدید نقطه عطفی روزانه.

  • سالن سخنرانی
  • شیمی, زیست شناسی, فیزیک, مهندسی و علوم کامپیوتر آزمایشگاه
  • تکنولوژی را فعال کنید آموزش فعال یا TEAL آزمایشگاه و یک تجسم آزمایشگاه شبیه به یک تئاتر IMAX 3D visualization
  • اختصاصی آزمایشگاه فضاهای از جمله ساخت و تست تجهیزات
  • چندین زمینه های مشترک برای مطالعه فردی و گروهی
  • بنیادی تدریس خصوصی مرکز را ارائه پشتیبانی های اضافی.

خلاقیت و نوآوری به دادگاه تجدید نظر به داف برادران که به طور گسترده ای شناخته شده برای روحیه کارآفرینی خود و برای پاسخ به فرصت ها با راه حل های توماس داف گفت.

آنچه در آغاز به عنوان یک شهر کوچک شرکت به سرعت رشد تحت رهبری داف برادران که دیدم فرصت منحصر به فرد برای توسعه راه حل ارائه شرکت. که به جلو فکر کردن به زور شد داف سرمایه گذاران یک شرکت متعلق به بخش خصوصی مستقر در کلمبیا.

شركت شامل 20 شرکت ارائه بیش از 13000 فرصت های شغلی در سراسر کشور و بیش از 3 میلیارد دلار در درآمد کل. این شرکت شامل جنوب تایر Mart, KLLM خدمات حمل و نقل مواد غذایی منجمد اکسپرس TL والاس ساخت و ساز DeepWell خدمات انرژی کاج کمربند موتور و بسیاری از شرکت های دیگر که تاسیس شد به عنوان ارائه دهنده راه حل.

خصوصی بودجه فدرال

UM را به دنبال خصوصی دیگر دولت و بودجه فدرال استفاده از تولید داخلی به صورت نقدی و قرض گرفتن بودجه برای پوشش هزینه های ساخت و ساز. دیگر خصوصی برای حمایت از این ساختمان شامل 25 میلیون دلار هدیه از گرترود C. بنیاد فورد در جکسون دیرین کمک کننده به Ole Miss.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارائه پشتیبانی برای بنیادی مرکز تماس, شارلوت, پارک, معاونت توسعه, در [email protected] یا 662-915-3120; و یا بازدید http://give.olemiss.edu.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>