بهبود COVID-19 بیمار برای اهدای پلاسما در لا کوئینتا که ممکن است درمان برای بیمار انتقادی

مایدزرت | No comments

LifeStream بانک خون برنامه ریزی شده است برای جمع آوری آن برای اولین بار نقاهت اهدای پلاسما از یک بهبود COVID-19 بیمار صبح روز شنبه در لا کوئینتا.

افرادی که بهبود از رمان coronavirus ممکن است سیستم ایمنی بدن-افزایش آنتی بادی ها در پلاسما به نام نقاهت پلاسما است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان کسانی که در حال مبارزه با COVID-19.

“هر چند نقاهت پلاسما شده است به طور کامل ثابت می شود موثر در بيماران مبتلا به

COVID-19 وجود دارد نشانه های دلگرم کننده از مطالعات اولیه” گفت: دکتر جو Chaffin, LifeStream افسر ارشد پزشکی. “با جمع آوری این محصول LifeStream مفتخر است برای کمک به بیمارستان های توسعه درک بهتر از استفاده از نقاهت پلاسما برای بیماران در نیاز ناامید.”

در جای دیگر دیگر اهدای خون شرکت شروع جمع آوری نقاهت پلاسما از جمله Vitalant در همکاری با کلینیک مایو. یک مرد از منطقه ققنوس برای اولین بار بود Arizonan به کمک او پلاسما در اوایل این هفته پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19 آریزونا جمهوری گزارش شده است. UCLA نیز پذیرش پلاسما کمک های مالی برای یک آزمایش علمی, و برای درمان.

شنبه بالقوه دهنده روبرو شده است همه پیش غربالگری اهدا الزامات اما دیگر معیار مانند هموگلوبين اساسی علائم حیاتی و دقیق تاریخچه بهداشت سوالات نیز راضی خواهد شد در جهت کمک مالی برای ادامه و با توجه به آزادی مطبوعات از LifeStream.

چند تا از LifeStream بیمارستان شرکای عامل تحت غذا و دارو پروتکل های آماده به مراجعه اهدا کنندگان بالقوه است که باید برای بهبود حداقل 14 روز پس از علائم خود را حل و فصل آزادی مطبوعات می گوید.

قرار ملاقات با LifeStream مورد نیاز برای اهدای پلاسما ، اهدا کنندگان بالقوه باید قبل از نمایش توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و LifeStream کارکنان.

این شرکت فراهم می کند محصولات خونی و خدمات به بیش از 80 بیمارستان در جنوب کالیفرنیا. تنظیم یک قرار ملاقات برای اهدای پلاسما و یا برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 909-386-6837 و یا رفتن به lstream.org/covidplasma.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>