صلیب سرخ به رسمیت می شناسد بروارد زن برای قرار دادن آموزش CPR برای استفاده و صرفه جویی در زندگی

فلوریدا تودی | No comments

در یک روز اختصاص داده شده به قلب کیت DiIulio بود به رسمیت شناخته شده توسط صلیب سرخ آمریکا برای نگه داشتن ضرب و شتم.

این بروارد دفتر Space Coast فصل از صلیب سرخ آمریکا مفتخر DiIulio در روز ولنتاین با صلیب سرخ گواهی شایستگی برای کمک به صرفه جویی در زندگی.

او این جایزه را برای اقدامات او در اوت. 3, 2019. DiIulio شد در حال اجرا در امتداد رودخانه هند در رککلدگ درایو هنگامی که یک مرد در حال اجرا با او گذشت.

او تا به حال او را ملاقات کردم چند بار اما نمی دانم نام و نام خانوادگی. که او را متوقف نمی کند از مصرف اقدام فوری.

استفاده از صلیب سرخ آمریکا آموزش در بزرگسالان کمک های اولیه و احیاء DiIulio به نام 911 و شروع CPR. با کمک یکی دیگر از اطرافیان, DiIulio کمک نگه داشتن انسان زنده تا زمانی که خدمات پزشکی اورژانس وارد شده و می تواند حمل و نقل او را به یک بیمارستان است.

“گواهی شایستگی بالاترین جایزه داده شده توسط صلیب سرخ به افرادی که ذخیره یا حفظ یک زندگی با استفاده از مهارت های آموخته شده در صلیب سرخ, آموزش, خدمات, دوره,” با توجه به انتشار اخبار صادر شده توسط صلیب سرخ. “این اقدام نمونه ای بالاترین درجه نگرانی از یک انسان دیگر است که در پریشانی.”

ربکا DeLorenzo, مدیر اجرایی, صلیب سرخ Space Coast فصل گفت: او مفتخر به ارائه DiIuliowith چنین سطح بالا جایزه ملی.

“این شناخت باعث می شود همه ما در صلیب سرخ آمریکا با افتخار از کار و خدمات آموزشی ما هر روز به کاهش درد و رنج انسان در مواجهه با شرایط اضطراری” او گفت:.

اگر شما یا کسی که شما می دانید استفاده از دانش و مهارت های آموخته شده در صلیب سرخ آمریکا خدمات آموزشی دوره برای کمک به صرفه جویی و یا حفظ زندگی فرد دیگری مراجعه کنید LifesavingAwards.org به معرفی نامزد آنها برای یک گواهی نامه از شایستگی.

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>