ریوز اعلام محدودیت های جدید بر روی, میله اندازه تجمعات و می افزاید: استان ها به ماسک دستور

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز در روز جمعه اعلام محدودیت های جدید بر روی میله و حقوقی اندازه تجمعات در حالی که الزامی ساکنان شش اضافی شهرستان به پوشیدن ماسک.

محدودیت های جدید می آیند به عنوان ویروس موارد خروش در می سی سی پی با بیش از 1600 مورد جدید جمعه و نزدیک به 6000 مورد جدید بیش از چهار روز گذشته.

تنها نشسته مشتریان در میله می توانید خرید الکل با توجه به حکم جدید. علاوه بر این بدون الکل می تواند به فروش می رسد در رستوران یا کافه بین 11 p. m. و 7 صبح

“ما بارها باید بیشتر شبیه رستوران و کمتر مانند اوباش COVID-19 گسترش” ریوز گفت.

ریوز نیز اعلام محدودیت های جدید در همه اجتماعات به جلوگیری از coronavirus انتقال به 10 یا کمتر از مردم در داخل و 20 یا کمتر در خارج از منزل.

و او موظف ماسک در شش جدید شهرستانهای آوردن مجموع به 29 شهرستان از 82 با ماسک مورد نیاز است. کسانی که شهرستان هستند: Calhoun, هولمز, Lamar, Montgomery, وینستون و Yalobusha.

مقامات بهداشت هشدار داده اند, محدود, بیمارستان, تخت, فضا در روزهای اخیر. دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز گفت: نه بیمارستان دارای بخش های مراقبت ويژه که در روز جمعه.

می سی سی پی, وزارت بهداشت, گزارش یکی دیگر از افزایش در موارد این هفته با کمترین روزانه شمارش بحران 1,635 موارد جدید گزارش روز سه شنبه پس از دیگری 1,547 گزارش روز شنبه. شنبه کل نیز با کاهش اندکی به 982 در حالی که جمعه دوباره افزایش یافت و به از 1610.

روز جمعه در مجموع: از 1610 موارد جدید ثبت بستری شدن در بیمارستان

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>